Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δε νομίζω να πατήσει κανένα κουμπί,μπορεί να του την έστησαν για να μπει σε διαδικασία και να βρουν πρόσχημα όλα αυτά τα οικονομικά μέτρα που θα πηδήξουν τον κόσμο και θα ανακόψουν την ρωσική οικονομική πορεία ,αλλά ένα δεν πέτυχαν να δουν το ρωσικό οπλοστάσιο,πάει σιγά σιγά μπορεί να έχει αργήσει αλλά ούτε πολλούς νεκρούς θέλει ούτε να χρησιμοποιήσει όπλα και αεροσκάφοι που δεν ξέρουμε ότι έχει.Εαν ήθελε να πάρει την Ουκρανία θα ήταν οικόπεδο σε 48 ώρες μόνο από αεροπορικές επιδρομές και δεν θα μπορούσε να σηκωθεί ούτε ουκρανικό ελικόπτερο αλλά αυτό θα ερμηνευονταν πολύ διαφορετικά και θα μπαίναμε σε άλλα επίπεδα ίσως και παγκόσμιου πολέμου που δε θέλει κανείς στην πραγματικότητα όλοι θέλουν να κάνουν παιχνίδι και γνωρίζουν τα όρια ο ένας του άλλου οι ΗΠΑ και οι Ευρωπαίοι απλά θέλαν να τον καταστρέψουν οικονομικα για να ξαναγυρίσει χρόνια πίσω σε όλα η Ρωσία και να τον διώξουν οι ίδιοι οι δικοί του με πάτημα την οικονομική κατάσταση που θα περιέλθει η χώρα .Είναι ένα δίκοπο μαχαίρι και τώρα όσο και αν έπεσε έξω στα χρονικά όρια δεν θα κάνει πίσω με τίποτα γιατί και οικονομική ζημιά και μη επίτευξη γεωστρατηγικου στόχου δε γίνεται, θα πάρει αυτό που θέλει και θα προσπαθήσει να αντισταθμίσει την κατάσταση.Αν και δε νομίζω να μην τα περίμενε τα οικονομικά μέτρα .
 
10 Μαρτίου στις 10:50 μ.μ. ·
Αύριο μεταξύ 2μμ και 6μμ, οι μεγάλες εταιρείες καυσίμων θα πουλήσουν τα αφορολόγητα προϊόντα τους σε ένδειξη διαμαρτυρίας κατά της κυβέρνησης.
- Τιμή βενζίνης 1,10€
- το πετρέλαιο τιμή 0,80€
Εδώ είναι ο σύνδεσμος για τη λίστα με τα βενζινάδικα της περιοχής σας.
>
Λίστα Βενζινάδικων\ https://1.bp.blogspot.com/.../My+favorite+edit+I've+done...>
 
10 Μαρτίου στις 10:50 μ.μ. ·
Αύριο μεταξύ 2μμ και 6μμ, οι μεγάλες εταιρείες καυσίμων θα πουλήσουν τα αφορολόγητα προϊόντα τους σε ένδειξη διαμαρτυρίας κατά της κυβέρνησης.
- Τιμή βενζίνης 1,10€
- το πετρέλαιο τιμή 0,80€
Εδώ είναι ο σύνδεσμος για τη λίστα με τα βενζινάδικα της περιοχής σας.
>
Λίστα Βενζινάδικων\ https://1.bp.blogspot.com/.../My+favorite+edit+I've+done...>
Με τον πόνο μας ρε παίζουν ❓❓❓❓
 
Θίγεις μεγάλη πληγή την οποία δεν θέλει κανείς να γιατρέψει ειναι πολλά τα φράγκα συνονόματε το καλύτερο που μπορεί να ο κάθε ένας είναι να μη βάζει βενζίνη ο που ξέρει ότι ο ιδιοκτήτης έχει πάνω από ένα πρατήριο και δεν τον βλέπει εκεί παρά βλέπει καμιά δεκαριά υπαλλήλους γιατί απλά δε βγαίνει όταν τα βλέπεις αυτά σε κλέβει και εσένα και το κράτος.Αστο να μη το συνεχίσουμε γιατί μέχρι προχτές είχα άνθρωπο γνωστό που ήταν στο βαν του υπουργείου που ελέγχει την ποιότητα καυσίμου και υπάρχει και πιστοποιημένο δεύτερο που ελέγχει και την ποσότητα με δικαίωμα να σφραγίζει επί τόπου το πρατήριο αλλά γιατί δε βγαίνει ποτέ έξω όεο οεο οεο γιατί γαμιουνται οι πολιτικοί οεο οεο οεο οεο.Γιατι όλα τα μεγαλοπρατηρια έχουν οι υπάλληλοι ασύρματους και εμάς μας έβαζαν χέρι στο κυνήγι παλαιότερα .
 
Και απόδειξη να κόβουν ποιος διασταυρώνει εγώ ξέρω τώρα που μιλάμε μικρομάγαζα και περίπτερα που δεν δέχονται κάρτα είναι όπως το ενιαίο μισθολόγιο στο δημόσιο που είναι ενιαίο μόνο για την ίδια υπηρεσία όχι για τις υπόλοιπες άλλο μισθό ο λιμενεργάτης του δημοσίου άλλο ο υπάλληλος του υπουργείου άλλο ο δημοτικός ,άλλο ο δεητζης,άλλο στην ΕΥΔΑΠ κτλ και μιλάμε για ΔΕ κατηγορία όλοι του δημοσίου και συνήθως με μεγαλύτερο μισθό αυτοί που αποδίδουν λιγότερο .Αυτή είναι η όμορφη γεμάτη δικαιοσύνη και με δωρεάν στα λόγια μόνο παιδεία και υγεία πατρίδα μας δυστυχώς.
 
Ησυχία‼️ ο Κούλης τους έβαλε χέρι άγρια στην Ευρώπη....ναααααα μπει πλαφόν τώρα‼️ μόνο που η ....αααααααχχχχ Ευρώπη (εσύ μας μαααααρανες)το ανακοίνωσε μιαααααα μέρα σουνερ‼️
Το πλαφόν ειναι στάχτη στα μάτια του κόσμου και υπερ των συμφερόντων που έχουν να κάνουν με το αέριο , ντόπιων και ξένων αφού το αέριο εξακολουθεούν να το διατηρούν στην πρώτη θέση ακομη και τώρα.Ονόματα και εταιρείες δεν χρειάζεται να λέμε.
Η λύση σε τέτοια δύσκολη ώρα και η ωρα αυτή ξεκίνησε απο το φθινόπωρο και οχι τώρα με την Ουκρανία ,ειναι να δώσεις φθηνή ενέργεια στον κόσμο .Σε πολίτες ,επαγγελματίες και βιομηχανικές και αυτό γίνεται με τις λιγνιτικές μονάδες που παραμείνουν στο παρασκήνιο της απολιγνιτοποίησης επειδή το θέλουν και οχι τυχαία ,κάποια μαλακισμένα !
 
Ρε παίδες‼️ξέρει κανείς τι παίζει με την whats up καρτοκινητη❓❓❓μετά από ανανέωση είχα χρηματικό υπόλοιπο 3€ αλλά κάθε τρεις λίγο, μου αφαιρούσε 0.25 τώρα μου έχει μέσα 0.85 λεπτααπο τα 3€ ,προσπάθησα να μιλήσω ζωντανά με κάποιον εκπρόσωπο....αλλά μου πετάει ένα ρομποτικό που εχει ακούσει όλα τα καντήλια....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top