Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εδώ ρε φίλε πούλησαν τον ΟΠΑΠ ,μηχανή χρήματος‼️ποιος τον @αμει τον λιγνίτη (όταν είσαι τσουτσεκι της Γερμανίας)πουλημένες κυβερνήσεις‼️
πρεπει να αποφασίσουμε σε τι χώρα θελουμε να ζησουμε και να πράξουμε ανάλογα. Το δημόσιο δεν μπορεί να είναι ιδιοκτητης και να ανταγωνίζεται ιδιώτες γιατί ειναι κυριαρχος και δεν θα μπορουν να σταθουν. Αλλιως τα δημεύουμε ολα και γινομαστε ολοι δημοσιοι υπάλληλοι
 
Θα το γράψω εδώ γιατί είναι επίκαιρο περιμένοντας για ένα φίλο μπαρούτι από κένταυρο μόλις μίλησα καλοφαγωτα.52€ η aquila 24ara και 80€ η tecna τιμή κιλού νέες παραλαβές.
Τσιεκανις ντ καρδιά περιβόλ(ι)‼️
 
Βρες μου ποιόν να ψηφίσω ως λιγότερο ζημιογόνο για τη χώρα‼️έθνος‼️
αφου νοιαζεσαι ξεκινα αλλιως, ασχολήσου με τα κοινά στον δήμο σου ενεργα, γινε υποψήφιος, κάνε το καλυτερο που μπορείς για την γειτονία σου κανε και αλλους να ασχοληθούν, τοτε θα βρεις ποιον και γιατι θα πρεπει να τον ψηφισεις αλλά σίγουρα θα βελτιωθεί η ζωη όλων μας. Θελει συμμετοχή το πραγμα, οχι μια φορα στα 4 χρονια ψηφο. κόμμα διαλεξε εσύ, αδιάφορο, απλα ασχολήσου
 
Δηλώνεις υπέρμαχος ενός πολιτεύματος που θεωρείς ανύπαρκτο το θεμέλιό του και απλή γλωσσική-νοητική απάτη.
Αντιλαμβάνεσαι τις αντιφάσεις στις οποίες πέφτεις;

Με όση υψηλή ευκρίνεια κι αν παρατηρείς τα δέντρα, με όση πιστότητα κι αν τ' αναπαράγεις, το νόημα είναι το δάσος το οποίο δεν σε αφορά.
Τα οπλα της αριστερας (η λεξη λαος ) χρησιμοποιηθηκαν εναντιων της
ή ας το δουμε συναινετικα, το Συνταγμα περιλαμβανει και αφορα ολους τους πολιτες , αριστερους , δεξιους και εσενα .
 
αφου νοιαζεσαι ξεκινα αλλιως, ασχολήσου με τα κοινά στον δήμο σου ενεργα, γινε υποψήφιος, κάνε το καλυτερο που μπορείς για την γειτονία σου κανε και αλλους να ασχοληθούν, τοτε θα βρεις ποιον και γιατι θα πρεπει να τον ψηφισεις αλλά σίγουρα θα βελτιωθεί η ζωη όλων μας. Θελει συμμετοχή το πραγμα, οχι μια φορα στα 4 χρονια ψηφο. κόμμα διαλεξε εσύ, αδιάφορο, απλα ασχολήσου
Θα σε φάνε λάχανο ...σαν άλλο Καποδίστρια‼️η θα διαφθαρείς κ εσυ‼️....η οργάνωση είναι αντίστοιχη με αυτή της μαφίας....κ μου λες να διεισδύσω ως μυστικός του fbi....το χρήμα κάνει κουμάντο κ σε αυτό υποτάσσεται η εξουσία....το χρήμα το έχουν οι τραπεζίτες το τραπεζικό το ελέγχουν 2 τρεις ...shit high and watch‼️
τα αφήνω όλα στο θεό‼️
 
αφου νοιαζεσαι ξεκινα αλλιως, ασχολήσου με τα κοινά στον δήμο σου ενεργα, γινε υποψήφιος, κάνε το καλυτερο που μπορείς για την γειτονία σου κανε και αλλους να ασχοληθούν, τοτε θα βρεις ποιον και γιατι θα πρεπει να τον ψηφισεις αλλά σίγουρα θα βελτιωθεί η ζωη όλων μας. Θελει συμμετοχή το πραγμα, οχι μια φορα στα 4 χρονια ψηφο. κόμμα διαλεξε εσύ, αδιάφορο, απλα ασχολήσου
Θα σε φάνε λάχανο ...σαν άλλο Καποδίστρια‼️η θα διαφθαρείς κ εσυ‼️....η οργάνωση είναι αντίστοιχη με αυτή της μαφίας....κ μου λες να διεισδύσω ως μυστικός του fbi....το χρήμα κάνει κουμάντο κ σε αυτό υποτάσσεται η εξουσία....το χρήμα το έχουν οι τραπεζίτες το τραπεζικό το ελέγχουν 2 τρεις ...shit high and watch‼️
τα αφήνω όλα στο θεό‼️
...ο Κωσταντίνος νομίζω έχει μια βάση, όπως και εσύ Γιάννη...

...ο άλλος συνονόματος ο Γιάννης @Μονήρης , που πολύ τον θαύμασα (με την καλή την έννοια!...) είχε ανεβάσει προχθές Ρουσσώ...

...εγώ πάντως το σκέφτομαι πολύ, εκείνο το πόστ!...λέει αλήθειες ο Ρουσσώ...

1649236563567.jpeg
[.....]

1649236670735.jpeg
...η τελευταία γραμμή μόνο ...θα μπορούσε να ερμηνευθεί ως ...[ ...Ο τρόπος με τον οποίο διαχειρίζεται τις σύντομες στιγμές της ελευθερίας του (εννοεί την στιγμή της ψήφου, που πιστεύω οτι πρέπει να είναι ψήφος συνείδησης και απότοκος βαθιάς σκέψης, αλλα προφανώς η δεν είναι <η> κατά πλειοψηφία οι ψηφοφόροι είτε είναι ασυνείδητοι η ηλίθιοι η και τα δυο οπότε...), αποδεικνύει οτι αξίζει να την χάσει.]
 
...ο Κωσταντίνος νομίζω έχει μια βάση, όπως και εσύ Γιάννη...

...ο άλλος συνονόματος ο Γιάννης @Μονήρης , που πολύ τον θαύμασα (με την καλή την έννοια!...) είχε ανεβάσει προχθές Ρουσσώ...

...εγώ πάντως το σκέφτομαι πολύ, εκείνο το πόστ!...λέει αλήθειες ο Ρουσσώ...

[.....]

...η τελευταία γραμμή μόνο ...θα μπορούσε να ερμηνευθεί ως ...[ ...Ο τρόπος με τον οποίο διαχειρίζεται τις σύντομες στιγμές της ελευθερίας του (εννοεί την στιγμή της ψήφου, που πιστεύω οτι πρέπει να είναι ψήφος συνείδησης και απότοκος βαθιάς σκέψης, αλλα προφανώς η δεν είναι <η> κατά πλειοψηφία οι ψηφοφόροι είτε είναι ασυνείδητοι η ηλίθιοι η και τα δυο οπότε...), αποδεικνύει οτι αξίζει να την χάσει.]
Σεντονακι Μπλανς‼️
 
...ο Κωσταντίνος νομίζω έχει μια βάση, όπως και εσύ Γιάννη...

...ο άλλος συνονόματος ο Γιάννης @Μονήρης , που πολύ τον θαύμασα (με την καλή την έννοια!...) είχε ανεβάσει προχθές Ρουσσώ...

...εγώ πάντως το σκέφτομαι πολύ, εκείνο το πόστ!...λέει αλήθειες ο Ρουσσώ...

[.....]

...η τελευταία γραμμή μόνο ...θα μπορούσε να ερμηνευθεί ως ...[ ...Ο τρόπος με τον οποίο διαχειρίζεται τις σύντομες στιγμές της ελευθερίας του (εννοεί την στιγμή της ψήφου, που πιστεύω οτι πρέπει να είναι ψήφος συνείδησης και απότοκος βαθιάς σκέψης, αλλα προφανώς η δεν είναι <η> κατά πλειοψηφία οι ψηφοφόροι είτε είναι ασυνείδητοι η ηλίθιοι η και τα δυο οπότε...), αποδεικνύει οτι αξίζει να την χάσει.]
Η Ελλάδα έχει πασοκονεοδημοκρατικη προεδρευόμενη....ντεεεεεεεμο (λίγο)κρασι λίγο θάλασσα κ ταγορι μου‼️
 
Τσιεκανις ντ καρδιά περιβόλ(ι)‼️
Και είχα σκοπό να αρχίσω το γέμισμα και να πάρω brain και kings .Τα φτηνότερα έτοιμα 57 εκ κύλινδρος και ντουφεκιες μέχρι 30 μέτρα νέο πρόγραμμα τουφεκισματος .Για αποτέλεσμα σίγουρο και οικολογικό γιατί μπαμ και δάκρυ δε πάει.
 
άλλη υποθεση που δεν εχει γραφτει πουθενα

κάμποσα βλασταρια κανουν μήνυση στον πατέρα τους γιατί δεν θυμόταν οτι καπου στα μέσα του 60 τους ειχε δώσει δια λόγου μια εκταση 350 στρμ εξ αδιαιρετου.
Ο πατέρας δεν εμφανίζεται στο δικαστήριο και χάνει αυτόματα την υπόθεση. Την επομένη παει και κανει δήλωση ότι δεν θα προσβάλει την απόφαση του δικαστηρίου ποτέ.
παρε 350 στρμ βουνου έτσι να σου βρισκονται... περναν τα χρονια και ερχονται τα δικα μας παιδια στα πραγματα, μην φανταστείτε κεντρική πολιτική σκηνη, καμια σχεση... και μια μερα τα 350 κοστίζουν 1,5Μ

Ας γυρίσω στη δουλειά τώρα.... καλημέρα σας
 
Να εχεις τετοια γονιμη γη, τετοιες κλιματολογικες συνθηκες, τετοια βουνα με ποιοτικη αρωματικη τροφη για τα ζωα ...
και αντι να επενδυσεις σε αυτο, να παραγεις ποιοτικη τροφη και ζωοτροφη, ποιοτικο κρεας, να τα καταστρεφεις ολα , να γεμιζεις τζαμια και ανεμιστηρες τον τοπο σου για να οικονομισουν οι φιλοι σου νταβατζηδες....
ΠΟΣΟ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟ ΤΟΜΑΡΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ?
 
Να εχεις τετοια γονιμη γη, τετοιες κλιματολογικες συνθηκες, τετοια βουνα με ποιοτικη αρωματικη τροφη για τα ζωα ...
και αντι να επενδυσεις σε αυτο, να παραγεις ποιοτικη τροφη και ζωοτροφη, ποιοτικο κρεας, να τα καταστρεφεις ολα , να γεμιζεις τζαμια και ανεμιστηρες τον τοπο σου για να οικονομισουν οι φιλοι σου νταβατζηδες....
ΠΟΣΟ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟ ΤΟΜΑΡΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ?
Το πράγμα είναι στημένο θέλουν καταστροφή της αγροτιάς να μην υπάρχει ψύχη στην υπεθρο για να μπουρουν να βάλουν όπου θέλουν ανεμογεννήτριες .. περνάνε και νόμο με 50% απλούστευση γραφειοκρατίας για της απέ…. Πάμε για ένα έγκλημα άνευ προηγούμενου και το τυράκι είναι θα έχουμε ποιο φθηνό ρεύμα για κλάματα θα είμαστε αν δεν τους πάρουμε με της πετρες
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top