Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Προς όλους ...

Ξεκαθαρίστε το τοπίο ... ψάχνω όπλο που να βαράει 85-100% στα 36,5m με τα περισσότερα εμπορικά φυσίγγια (ώστε να αγοράζω τα φθηνότερα) και μαμά τσοκ.
Αυτή είναι η μοναδική προδιαγραφή που θέτω ...
Διάτρηση αδιάφορη.

Αποφασίστε και πείτε μου τι να αγοράσω.
Ας είναι όσο ζημιάρικο θέλει, όσο παλιό θέλει και όσο ακριβό θέλει.

Ξέρω ότι το 90% δεν έχει πάντα την απαιτούμενη διάτρηση 😂 και ότι τα χαρτιά δεν λένε όλη την αλήθεια 🤣 αλλά θα το ρισκάρω.
Ρε συ,θα ησυχάσεις,να ηρεμήσουμε και εμείς; Μάλλον είσαι πυρομανης .hair.
 
Προς όλους ...

Ξεκαθαρίστε το τοπίο ... ψάχνω όπλο που να βαράει 85-100% στα 36,5m με τα περισσότερα εμπορικά φυσίγγια (ώστε να αγοράζω τα φθηνότερα) και μαμά τσοκ.
Αυτή είναι η μοναδική προδιαγραφή που θέτω ...
Διάτρηση αδιάφορη.

Αποφασίστε και πείτε μου τι να αγοράσω.
Ας είναι όσο ζημιάρικο θέλει, όσο παλιό θέλει και όσο ακριβό θέλει.

Ξέρω ότι το 90% δεν έχει πάντα την απαιτούμενη διάτρηση 😂 και ότι τα χαρτιά δεν λένε όλη την αλήθεια 🤣 αλλά θα το ρισκάρω.
Μαλλιας η γλωσσατς.... Ρεμι σλενε... Δεν ακους;;;; χαϊβάνι... Αιντε...

Lada, zastava κ ξερο ψωμι... Κ μνημόνια μεχρι να βγει ο ήλιος απο τη δυση..
 
Προς όλους ...

Ξεκαθαρίστε το τοπίο ... ψάχνω όπλο που να βαράει 85-100% στα 36,5m με τα περισσότερα εμπορικά φυσίγγια (ώστε να αγοράζω τα φθηνότερα) και μαμά τσοκ.
Αυτή είναι η μοναδική προδιαγραφή που θέτω ...
Διάτρηση αδιάφορη.

Αποφασίστε και πείτε μου τι να αγοράσω.
Ας είναι όσο ζημιάρικο θέλει, όσο παλιό θέλει και όσο ακριβό θέλει.

Ξέρω ότι το 90% δεν έχει πάντα την απαιτούμενη διάτρηση 😂 και ότι τα χαρτιά δεν λένε όλη την αλήθεια 🤣 αλλά θα το ρισκάρω.
Πες πως υπήρχε λειοκαννο που να αποδίδει 100% στα 36.5 μέτρα. Στο κυνήγι τι αξία θα είχε αφού η αποσταση που θα βγει το θήραμα δεν είναι προκαθορισμένη. Στα 18-20-28 μέτρα θα πηγαίνει λέϊζερ η τουφεκιά και το γιλέκο θα μένει άδειο από θηράματα. Εγώ ζητάω κάτι άλλο. Θέλω όπλο που να ανοίγει την τουφεκιά από τα 8 μέτρα ένα τετραγωνικό μέτρο και να το διατηρεί αυτό έως τα 35 μέτρα με ωραία κατανομή. Όπλο και φυσίγγι θέλω που να το κάνει αυτό. Μετα τα 35 μέτρα ας αυτό καταστρέφονται τα σκάγια δεν με πειράζει.
 
Πες πως υπήρχε λειοκαννο που να αποδίδει 100% στα 36.5 μέτρα. Στο κυνήγι τι αξία θα είχε αφού η αποσταση που θα βγει το θήραμα δεν είναι προκαθορισμένη. Στα 18-20-28 μέτρα θα πηγαίνει λέϊζερ η τουφεκιά και το γιλέκο θα μένει άδειο από θηράματα.
Με κόλλησαν "συγκεντρ-ωτίδιδα" οι λεβέντες 🤣
 
Last edited:
Προς όλους ...

Ξεκαθαρίστε το τοπίο ... ψάχνω όπλο που να βαράει 85-100% στα 36,5m με τα περισσότερα εμπορικά φυσίγγια (ώστε να αγοράζω τα φθηνότερα) και μαμά τσοκ.
Αυτή είναι η μοναδική προδιαγραφή που θέτω ...
Διάτρηση αδιάφορη.

Αποφασίστε και πείτε μου τι να αγοράσω.
Ας είναι όσο ζημιάρικο θέλει, όσο παλιό θέλει και όσο ακριβό θέλει.

Ξέρω ότι το 90% δεν έχει πάντα την απαιτούμενη διάτρηση 😂 και ότι τα χαρτιά δεν λένε όλη την αλήθεια 🤣 αλλά θα το ρισκάρω.
Ότι κ να πάρεις‼️θα σε βγάλουν ακατάλληλο δια φαρμακερές κάνες‼️
 
Μη βι
Πες πως υπήρχε λειοκαννο που να αποδίδει 100% στα 36.5 μέτρα. Στο κυνήγι τι αξία θα είχε αφού η αποσταση που θα βγει το θήραμα δεν είναι προκαθορισμένη. Στα 18-20-28 μέτρα θα πηγαίνει λέϊζερ η τουφεκιά και το γιλέκο θα μένει άδειο από θηράματα. Εγώ ζητάω κάτι άλλο. Θέλω όπλο που να ανοίγει την τουφεκιά από τα 8 μέτρα ένα τετραγωνικό μέτρο και να το διατηρεί αυτό έως τα 35 μέτρα με ωραία κατανομή. Όπλο και φυσίγγι θέλω που να το κάνει αυτό. Μετα τα 35 μέτρα ας αυτό καταστρέφονται τα σκάγια δεν με πειράζει.
Μη βαειζ ιδέεις για τα καφεινεία‼️θαρχισν να λιεν έτσι‼️
 
Η benelli είναι το καλύτερο όπλο αδράνειας και η bereta το καλύτερο αερίων αλλά κανένα δεν είναι το καλύτερο βλητικα.Γιαυτο επειδή το έχουμε κάνει μαντάρα το θέμα σκέφτομαι να αγοράσω οποίος σκέφτεται ας κρίνει με βάση τους δικούς του κανόνες.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top