Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.

Εγώ είχα πάρει κάτι αλπινα το 2019 νομίζω σε 4 κυνήγια τα χάρισα δυο φορές κόντευα να σκοτωθώ πολύ γλιστρημα
110 €τα είχα πάρει απο την όπλο τεχνική
Φεύγα μακρυά
Θέλανε γκάζι με ανάποδο τιμόνι και θα πήγαινες όλο με το πλάι. .sarcastic.
 
Χτύπα την sx4 τότε αφού σου αρέσει και πας σε οπλουργο να φάει λίγο τις εφαρμογές στο κοντάκι και να σου έρχεται όπως θέλεις
Εκ πείρας το κοντάκι της sx4 δεν έρχεται με τέτοια. Το καλό είναι ότι με τις διαστάσεις που έχει, με λίγο ποιοτικό χρόνο μαζί του προσαρμόζεσαι εσύ πάνω του σχετικά εύκολα. Άριστο πέλμα και ποιότητα πλαστικών.
 
Εκ πείρας το κοντάκι της sx4 δεν έρχεται με τέτοια. Το καλό είναι ότι με τις διαστάσεις που έχει, με λίγο ποιοτικό χρόνο μαζί του προσαρμόζεσαι εσύ πάνω του σχετικά εύκολα. Άριστο πέλμα και ποιότητα πλαστικών.
Αν τελικά την επιλέξω μόνο με ξύλινα εννοείται......
 
Εκ πείρας το κοντάκι της sx4 δεν έρχεται με τέτοια. Το καλό είναι ότι με τις διαστάσεις που έχει, με λίγο ποιοτικό χρόνο μαζί του προσαρμόζεσαι εσύ πάνω του σχετικά εύκολα. Άριστο πέλμα και ποιότητα πλαστικών.
Κώστα από ότι έχω διαβάσει το κοντάκι της sx4 έχει μεγάλη κλίση 50εκ. Σε μένα τα κοντάκια που μου ταιριάζουν έχουν μεγάλη κλίση 60εκ. Μπορεί λοιπόν να προσαρμοστώ σε ένα τέτοιο κοντάκι?
 
Κώστα από ότι έχω διαβάσει το κοντάκι της sx4 έχει μεγάλη κλίση 50εκ. Σε μένα τα κοντάκια που μου ταιριάζουν έχουν μεγάλη κλίση 60εκ. Μπορεί λοιπόν να προσαρμοστώ σε ένα τέτοιο κοντάκι?
Τα εκατοστά κάντα χιλιοστά... εδώ μπερδεύτηκες. Λογικά θα πρέπει να πιέζεις ζυγωματικό.
 
Κώστα από ότι έχω διαβάσει το κοντάκι της sx4 έχει μεγάλη κλίση 50εκ. Σε μένα τα κοντάκια που μου ταιριάζουν έχουν μεγάλη κλίση 60εκ. Μπορεί λοιπόν να προσαρμοστώ σε ένα τέτοιο κοντάκι?
Με υπερηψωμενη ρίγα όμως θέλει πιο ψηλό κοντάκι.....έχει άλλη εικόνα.....το ιδανικό με υπερηψωμενη ρίγα είναι τα κοντάκια Μόντε Κάρλο..... όπου και να ακουμπήσει το μάγουλο έχει την ίδια εικόνα αλλά θέλει , κοντάκι custom.
 
Κώστα από ότι έχω διαβάσει το κοντάκι της sx4 έχει μεγάλη κλίση 50εκ. Σε μένα τα κοντάκια που μου ταιριάζουν έχουν μεγάλη κλίση 60εκ. Μπορεί λοιπόν να προσαρμοστώ σε ένα τέτοιο κοντάκι?
Αν βάλεις και τις 2 φέτες που έχει για μάκρος, πιέσεις στο ζυγωματικό καλά, όπως λέει ο Νίκος και σε συνδυασμό με την υπερυψωμένη ρίγα που έχει, μπορεί. Τι έγινε Γιωργάκη, καλοβλέπεις SX4?
 
Τα εκατοστά κάντα χιλιοστά... εδώ μπερδεύτηκες. Λογικά θα πρέπει να πιέζεις ζυγωματικό.
Ούτε και αυτό είναι σωστό, σε μία γρήγορη μπηχτη τουφεκιά δεν προλαβαίνεις να σφίξεις ούτε μπορείς να το έχεις μόνιμα στο μυαλό σου. Αν η μπηχτη είναι ανοδική παλεύεται, αν όμως είναι καθοδική, π.χ σε κατηφόρα πάει η τουφεκιά πολλή πάνω .
Το κοντάκι είναι το τελευταίο που πρέπει να μας απασχολεί στον κυνηγότοπο, άμα έχεις μπιρμπιλια να σκέφτεσαι πως πρέπει να επωμισης...... σχόλασε ο γάμος......
 
Εγώ είχα πάρει κάτι αλπινα το 2019 νομίζω σε 4 κυνήγια τα χάρισα δυο φορές κόντευα να σκοτωθώ πολύ γλιστρημα
110 €τα είχα πάρει απο την όπλο τεχνική
Φεύγα μακρυά
Με σόλα βιμπραμ και γλυστραγες? Θα είχε φτάσει το τσίπουρο στις σόλες μάλλον.. .yel.
 
Αν βάλεις και τις 2 φέτες που έχει για μάκρος, πιέσεις στο ζυγωματικό καλά, όπως λέει ο Νίκος και σε συνδυασμό με την υπερυψωμένη ρίγα που έχει, μπορεί. Τι έγινε Γιωργάκη, καλοβλέπεις SX4?
Αν δεν βγεί η σύνταξη Κώστα μου δεν κάνω τίποτα. Αρκετή ντροπή ένοιωσα πριν 2 εβδομάδες όταν αναγκάστηκα να επιστρέψω στην Ασφάλεια την άδεια αγοράς που είχα βγάλει αρχές Μάρτη. Τέλος πάντων......
Οταν πρώτα ο Θεός βγεί η fucking σύνταξη και επειδή θέλω ένα ελαφρύ δεύτερο όπλο η αλήθεια είναι ότι αν και δικαννακιας μου αρέσει.
 
Αν δεν βγεί η σύνταξη Κώστα μου δεν κάνω τίποτα. Αρκετή ντροπή ένοιωσα πριν 2 εβδομάδες όταν αναγκάστηκα να επιστρέψω στην Ασφάλεια την άδεια αγοράς που είχα βγάλει αρχές Μάρτη. Τέλος πάντων......
Οταν πρώτα ο Θεός βγεί η fucking σύνταξη και επειδή θέλω ένα ελαφρύ δεύτερο όπλο η αλήθεια είναι ότι αν και δικαννακιας μου αρέσει.
Θα το γουστάρεις τρελά. Είναι kollias approved.
 
Με σόλα βιμπραμ και γλυστραγες? Θα είχε φτάσει το τσίπουρο στις σόλες μάλλον.. .yel.
Άι ρε
Κατάλαβα ότι ο λαγός βγαίνει απο άλλο μονοπάτι και όπως πατάω σε ένα βράχο να ανέβω και αρχίζω να παω πετρα πετρα ευτυχώς είχε πουρνάρι εκεί και σταμάτησα ακόμα θα έπεφτα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top