Σκοπευτήριο Σχιστού

Ισχύει αύριο το απόγευμα ? είχα σκοπό να πάω το πρωί, αν είναι να κρατηθώ λίγο
Δεν υπόσχομαι αλλά θα το προσπαθήσω, αν δεν φάω εμπλοκή στο γραφείο και την παλεύω από μέση θα περάσω μια βόλτα αλλά αργαμιση πάλι όπως την προηγούμενη φορά
 
Παιδια αν αλλαξε πιατακια δωστε σημα χα χα.Μπορει να ερθω κι εγω αλλα θελω να δοκιμασω στον πινακα αλλα το απογευμα δεν αφηνουν συνηθως
 
Παιδια αν αλλαξε πιατακια δωστε σημα χα χα.Μπορει να ερθω κι εγω αλλα θελω να δοκιμασω στον πινακα αλλα το απογευμα δεν αφηνουν συνηθως
Θες οπωσδήποτε πίνακα, για να βγει συμπέρασμα. ;)
Ένα σακουλάκι ώχρα και ένα πινέλο των 1 ή 2 € για να το κάνεις δώρο στο σκοπευτήριο .kkk.. Αυτό το ξύλο με το δεμένο σφουγγάρι είναι απαράδεκτο :confused:
 
Μπατανοβουρτσα. Κανεις καλυτερη δουλεια, και γρηγορη. Επισης αν κανεις πολλα βαψιματα, σκεψου την αγορα ενος μικρου ψεκαστηριου για νερο, ωστε να μη ξοδευεις ωχρα χωρις λογο. Απλα πρεπει να μην εχει στεγνωσει πολυ η προηγουμενη στρωση
 
Θες οπωσδήποτε πίνακα, για να βγει συμπέρασμα. ;)
Ένα σακουλάκι ώχρα και ένα πινέλο των 1 ή 2 € για να το κάνεις δώρο στο σκοπευτήριο .kkk.. Αυτό το ξύλο με το δεμένο σφουγγάρι είναι απαράδεκτο :confused:
Ώχρα αγόρασα εγώ θα την φέρω το απόγευμα αν το θυμηθώ μέσα στην αναμπουμπούλα. Μπατανοβουρτσα δεν ξέρω αν έχω, θα δω, αλλά δεν προλαβαίνω να αγοράσω
 
Μπατανοβουρτσα. Κανεις καλυτερη δουλεια, και γρηγορη. Επισης αν κανεις πολλα βαψιματα, σκεψου την αγορα ενος μικρου ψεκαστηριου για νερο, ωστε να μη ξοδευεις ωχρα χωρις λογο. Απλα πρεπει να μην εχει στεγνωσει πολυ η προηγουμενη στρωση
Δηλαδή Βίκτορα μπορεί να κάνει δουλεία και κανένα άδειο μπουκάλι από ajax, η θέλει ψεκαστήρα για λουλούδια;
 
Πιθανον και με το αζαξ, αλλα στην επιλογη για ατμονεφωση. Ψεκαζεις τον πινακα και μετα με τη βουρτσα ειναι παλι η ωχρα σαν φρεσκοβαμμενη. Υποψιν οτι δεν θελει πολυ νερο, γιατι σουρωνει και κανει γραμμες
 
Πιθανον και με το αζαξ, αλλα στην επιλογη για ατμονεφωση. Ψεκαζεις τον πινακα και μετα με τη βουρτσα ειναι παλι η ωχρα σαν φρεσκοβαμμενη. Υποψιν οτι δεν θελει πολυ νερο, γιατι σουρωνει και κανει γραμμες
Ουσιαστικά δηλαδή μαλακώνεις και απλώνεις την υπάρχουσα ώχρα; Νόμιζα ότι φτιάχνεις μιξ μέσα στον ψεκαστήρα νερό με ώχρα και ψεκάζεις σαν σπρέι ένα πράμα.
 
Back
Top