Σκοπευτήριο Σχιστού

Δηλαδή Βίκτορα μπορεί να κάνει δουλεία και κανένα άδειο μπουκάλι από ajax, η θέλει ψεκαστήρα για λουλούδια;
Δεν νομίζω να κάνει δουλειά το μπουκάλι του ΑΖΑΧ. Το καλύτερο είναι ένα ψεκαστηράκι προπιέσεως, ψεκάζει ομοιόμορφα και μεγάλη επιφάνεια. Κάτι τέτοιο:
http://toolshouse.gr/εργαλεια/κήπος...έσεως-2lt-blackdecker-34511/?ref=bestprice.gr
Μόνο που ... θα συνιστούσα να μην το αφήνετε κάτω από τον πίνακα !!! ;)
Ένας φίλος εδώ είχε ένα ωραίο τέτοιο, και χθες λέγανε ότι μια μέρα έκαμε αυτό το λάθος και ... κάποιος τουφεκαλεύρης που πήγε να δοκιμάσει φυσίγγια, του το ... ανατίναξε !!!
.hair. .sarcastic. .hair. .sarcastic. .yelling.
 
Ένας φίλος εδώ είχε ένα ωραίο τέτοιο, και χθες λέγανε ότι μια μέρα έκαμε αυτό το λάθος και ... κάποιος τουφεκαλεύρης που πήγε να δοκιμάσει φυσίγγια, του το ... ανατίναξε !!!

Απο ψεκαστηρακι το εκανε ποτιστηρακι... .big smile.
 
Μόλις επέστρεψα απο Σχιστό . Πήγα καταμεσήμερο , ήμουν εκεί τέσσερις παρά και έφυγα στις πέντε. Περιτό να πω οτι ακόμα και στο αριστερό γήπεδο με το στέγαστρο ο ιδρώτας έτρεχε μέσα στα μάτια.....
Φυσικά ήμουν μόνος μου , Στο δεξί ήταν 3 του skeet. Επειδή δεν έριχνε κανένας δεν ηταν δυνατό να δώ τροχιές οπότε έκατσα στον μεσαίο βατήρα και του ζητούσα όλες τις μηχανές με την σειρά . Δεν υπήρχε καμία απαίτηση πέρα του να βεβαιωθώ οτι το όπλο έχει ψιλορυθμιστεί.
Οι παρατηρήσεις , το πιάτο τρία έσπαγε τέλεια στα ψηλά του. Τα 1-2 και τα απένατι 7-8-9 με λίγη προπόνηση επίσης δεν είναι πολύ δύσκολα τα 2 εισερχόμενα από πλάτη 10-11 δεν τα κατάφερα γιατί δεν μπόρεσα να συνηθίσω που βγαίνουν και τα έχανα συνέχεια , όπως με δυσκόλεψε πολύ και το 6 του trap. Το 5 εισερχόμενο απο απένατι ήταν εκτός.
Η ανάκρουση μικρή θα έλεγα , η σκοπευτική γραμμή καθαρή πρέπει όμως να συνηθίσω το όπλο στις επομίσεις , πρώτη εντύπωση απο το FABARM θετικότατη.
Αρνητικό του σκοπευτηρίου η μη ύπαρξη ώχρας για τον πίνακα.
 
Ένα σακουλάκι ώχρα και ένα πινέλο των 1 ή 2 € για να το κάνεις δώρο στο σκοπευτήριο .kkk.. Αυτό το ξύλο με το δεμένο σφουγγάρι είναι απαράδεκτο :confused:

Αρνητικό του σκοπευτηρίου η μη ύπαρξη ώχρας για τον πίνακα.
;) ... Μάγος είμαι; :cool: Γενικά στο Σχιστό έχουν μια αλλεργία με τον πίνακα ... .xm.
 
Αγοραζεις τη δικη σου, και την εχεις σε ενα σφραγισμενο κουτι απο πυριτιδα (τα πλαστικα του Κενταυρου) που ειναι ασφαλη απο περιπτωση ατυχηματος (σχισιμο σακουλας)
 
Μόλις επέστρεψα απο Σχιστό . Πήγα καταμεσήμερο , ήμουν εκεί τέσσερις παρά και έφυγα στις πέντε. Περιτό να πω οτι ακόμα και στο αριστερό γήπεδο με το στέγαστρο ο ιδρώτας έτρεχε μέσα στα μάτια.....
Φυσικά ήμουν μόνος μου , Στο δεξί ήταν 3 του skeet. Επειδή δεν έριχνε κανένας δεν ηταν δυνατό να δώ τροχιές οπότε έκατσα στον μεσαίο βατήρα και του ζητούσα όλες τις μηχανές με την σειρά . Δεν υπήρχε καμία απαίτηση πέρα του να βεβαιωθώ οτι το όπλο έχει ψιλορυθμιστεί.
Οι παρατηρήσεις , το πιάτο τρία έσπαγε τέλεια στα ψηλά του. Τα 1-2 και τα απένατι 7-8-9 με λίγη προπόνηση επίσης δεν είναι πολύ δύσκολα τα 2 εισερχόμενα από πλάτη 10-11 δεν τα κατάφερα γιατί δεν μπόρεσα να συνηθίσω που βγαίνουν και τα έχανα συνέχεια , όπως με δυσκόλεψε πολύ και το 6 του trap. Το 5 εισερχόμενο απο απένατι ήταν εκτός.
Η ανάκρουση μικρή θα έλεγα , η σκοπευτική γραμμή καθαρή πρέπει όμως να συνηθίσω το όπλο στις επομίσεις , πρώτη εντύπωση απο το FABARM θετικότατη.
Αρνητικό του σκοπευτηρίου η μη ύπαρξη ώχρας για τον πίνακα.
Φίλε Βαγγέλη δεν σε πρόλαβα πηγα μ ε τον μικρό μου να μπαίνει στο κλίμα σιγά σίγά ερίξα μια πούλα στην αρχη μόνος μου ,ο μικρος τραβούσε φωτογραφίες απ΄΄εξω , επειτα ηρθαν ο Διονυσης και ο Ηλίας και κατι αλλα παιδιά εριξα αλλη μία πουλα μαζί τους στην οποία πήγα αρκετα καλά με εξαίρεση το 3 και κανα 2 ακόμα που δεν τα συγκράτησα,φυσίγγια Κενταυρος και Καραμανίδης πολυ καλά τα βρήκα χωρις λάκτισμα και με γεμάτα επι των πλειστων σπασιματα και στα μακρινα πιατα.Η ζέστη αρκετή αλλα διαχειρισιμη
 
Φίλε Βαγγέλη δεν σε πρόλαβα πηγα μ ε τον μικρό μου να μπαίνει στο κλίμα σιγά σίγά ερίξα μια πούλα στην αρχη μόνος μου ,ο μικρος τραβούσε φωτογραφίες απ΄΄εξω , επειτα ηρθαν ο Διονυσης και ο Ηλίας και κατι αλλα παιδιά εριξα αλλη μία πουλα μαζί τους στην οποία πήγα αρκετα καλά με εξαίρεση το 3 και κανα 2 ακόμα που δεν τα συγκράτησα,φυσίγγια Κενταυρος και Καραμανίδης πολυ καλά τα βρήκα χωρις λάκτισμα και με γεμάτα επι των πλειστων σπασιματα και στα μακρινα πιατα.Η ζέστη αρκετή αλλα διαχειρισιμη

Είδα ότι είχατε μάζωξη το απόγευμα αλλά δεν μπορούσα να μείνω γιατί ήμουν σκαστός απο το μαγαζί. Δεν νομίζω οτι είναι πολύ δύσκολο το αριστερό γήπεδο απλά έχει πολλές μηχανές και θέλει εξοικείωση. Εγώ είχα μαζί του κένταυρου skeet ενα κουτί που είχαν περισσέψει και NSI uno sporting που πολύ με άρεσαν ακόμα και με 35 βαθμούς . Πάντως γιλέκο δεν τόλμησα να φορέσω μες στο καταμεσήμερο.
 
Φίλε Βαγγέλη δεν σε πρόλαβα πηγα μ ε τον μικρό μου να μπαίνει στο κλίμα σιγά σίγά ερίξα μια πούλα στην αρχη μόνος μου ,ο μικρος τραβούσε φωτογραφίες απ΄΄εξω , επειτα ηρθαν ο Διονυσης και ο Ηλίας και κατι αλλα παιδιά εριξα αλλη μία πουλα μαζί τους στην οποία πήγα αρκετα καλά με εξαίρεση το 3 και κανα 2 ακόμα που δεν τα συγκράτησα,φυσίγγια Κενταυρος και Καραμανίδης πολυ καλά τα βρήκα χωρις λάκτισμα και με γεμάτα επι των πλειστων σπασιματα και στα μακρινα πιατα.Η ζέστη αρκετή αλλα διαχειρισιμη


φωτη δεν σε προλαβα φιλε εγω σημερα μαυρα χαλια χαχαχαχ να σου πει ο dion και ο Ηλιας ... 10 μια πουλα που εριξα μεχρι και ο μπατζανακης μου τα πηγε καλητερα βεβαια ειναι παλιοσ αυτος
 
Last edited:
φωτη δεν σε προλαβα φιλε εγω σημερα μαυρα χαλια χαχαχαχ να σου πει ο dion και ο Ηλιας ... 10 μια πουλα που εριξα μεχρι και ο μπατζανακης μοτ τα πηγε καλητερα
Γιάννη κρίμα που δεν ρίξαμε μαζι μην απογοητευεσαι ειμαι σίγουρος πως είναι θεμα χρόνου να εχεις καλες σταθερές επιδόσεις αρκει να ασχοληθεις λίγο εχεις πολύ καλη αισθηση του κινούμενου στόχου εμενα με εξεπληξες θετικα την πρώτη φορά που σε ειδα.
 
Γιάννη κρίμα που δεν ρίξαμε μαζι μην απογοητευεσαι ειμαι σίγουρος πως είναι θεμα χρόνου να εχεις καλες σταθερές επιδόσεις αρκει να ασχοληθεις λίγο εχεις πολύ καλη αισθηση του κινούμενου στόχου εμενα με εξεπληξες θετικα την πρώτη φορά που σε ειδα.
Ο γιαννης θα ερθει να ρυθμισουμε το οπλο μαζι και μετα θα τρεμουν οι δισκοι...εφοσον αποφασισει να πατησει την σκανδαλη.sarcastic.
 
χαχαχ εσενα και το ΓΙωργο θελω ειμαι μονος σπιτι και κανω επομισεις

κιταω και video


βασικα κανω 2-3 λαθος movements και δεν πατω στο σωστο χρονο την σκανδαλη απο οτι μπορω να καταλαβω το καλο ειναι οτι εχω και εσας και μου λετε
 
χαχαχ εσενα και το ΓΙωργο θελω ειμαι μονος σπιτι και κανω επομισεις

κιταω και video


βασικα κανω 2-3 λαθος movements και δεν πατω στο σωστο χρονο την σκανδαλη απο οτι μπορω να καταλαβω το καλο ειναι οτι εχω και εσας και μου λετε
Βρες βιντεο να σου δειχνει την σωστη σταση στο sporting...εχει παρα πολλα!
 
Back
Top