Σκοπευτήριο Σχιστού

Καλησπέρα παιδιά. Έχω μια απορία. Στην καραμπίνα τι τσοκ θα επιλέγατε και τι στο δίκαννο και για ποιον λόγο? Ευχαριστώ.
 
Καλησπέρα παιδιά. Έχω μια απορία. Στην καραμπίνα τι τσοκ θα επιλέγατε και τι στο δίκαννο και για ποιον λόγο? Ευχαριστώ.
Για το αριστερο τερεν με ενα σφιχτο τεσσαρι εισαι κομπλε....στο δεξι θες δυομισαρι σε καραμπινα!στο δικαννο θες 4-3 στο αριστερο και 3-2,5 στο δεξι!εγω και στα δυο ριχνω με u2-u3....και καραμπινα 2 αστρα σταθερο αναγκαστικα!
 
Ηλία ένα απόγευμα που είχαμε μαζευτεί μαζί με altair και πανούτσο,θυμάσαι που δοκίμαζα το U1 στο δεξί πεδίο,,,την αριστερή τραβέρσα κοντά στο βουνό πώς την έσπαγε ; το σκέφτομαι και με πιάνει ανατριχίλα
 
Για το αριστερο τερεν με ενα σφιχτο τεσσαρι εισαι κομπλε....στο δεξι θες δυομισαρι σε καραμπινα!στο δικαννο θες 4-3 στο αριστερο και 3-2,5 στο δεξι!εγω και στα δυο ριχνω με u2-u3....και καραμπινα 2 αστρα σταθερο αναγκαστικα!
Έχω την fabarm titan Ηλία. To 4αρι κάνει ή να βάλω το skeet πάνω?
 
Απογευματα δεν προλαβαινω λογω δουλειας οποτε μαλλον το ΣΚ. Ειναι η δευτερη φορα που παω οποτε θα παω ψαχνωντας :D
Αν θες στειλε ενα μυνημα,αμα δεν ειμαι αρτα για τριημερο θα περασω βολτιτσα!
 
Επιστροφη απο Σχιστο οπου γνωρισα τον Ηλια και τον Διονυση. Χαρηκα που τα ειπαμε λιγο και ελπιζω να τα πουμε παλι στο μελλον. :) το σκοπευτηριο μου φανηκε πολυ ωραια εμπειρια και ελπιζω να μου κολλησει το μικροβιο!
Και εγω χαρηκα βασιλη για την γνωριμια,οπως επισης και για την γνωριμια με τον αδερφο σου!δυστυχως το σκοπευτηριο ειναι παρα πολυ εθιστικο!
 
Ωραια ηταν σημερα! Οταν πρωτοπατησα το βατήρα λες και πήγαινα πρωτη φορα κυνήγι ηταν! Σιγα σιγα συνήθισαν και το ευχαριστήθηκα πολυ! Ο Ηλίας εξαιρετικό παιδι ενώ τα ειπαμε και λιγο με το διονυση! Τελικα αυτο το 7 πόσες φορες το ρίξαμε;.pop.
 
Back
Top