Σκοπευτήριο Σχιστού

Μάγκες για Κυριακή πρωί το βλέπει κανένας καμία εξόρμηση;
Μανο 99% θα ειμαι και εγω πανω με ενα φιλαρακι και τον πατερα μου...θα σου στειλω το βραδυ για σιγουρια,για σχιστο παντα!
 
είμαι και άοπλος και άσφαιρος για "μάτι" θα έρθω αυριο να τα πούμε και με τα παιδιά ,,,μίλησα με θεσσαλονίκη ,,,,,κατάλαβες έτσι ,,,,,έχω νέα ;)
Μετα την σαλονικα θα τρεμει η α κατηγορια....εσυ και με κοντακι στα μετρα σου δεν σταματιεσαι με τιποτα παυλαρα!
 
εντάξει δεν είμαι και τόσο καλός :) άσε που και φέτος δεν με βλέπω πάλι να κατεβαίνω σε κάποιον αγώνα ειδικά μετά τον Απρίλη που θα έχει έρθει το νέο αίμα στην οικογένεια,,,,,,,αλλά ποτέ δεν ξέρεις θα δείξει... .well done.
 
πόση ευχαρίστηση μπορείς να πάρεις όταν έχεις να ρίξεις από την αρχή της κυνηγετικής σεζόν και το 25ρι έρχεται στην 1η πούλα ;

αριστερό πεδίο 25 δεξί πεδίο 22 Ηλία καλά δεν είναι ;

το 7 στο αριστερό πεδίο μου έφυγε Ηλία και το έσπασα με το δευτερο φυσίγγι ,,, πολύ ύπουλο πιατάκι το ρημάδι
 
πόση ευχαρίστηση μπορείς να πάρεις όταν έχεις να ρίξεις από την αρχή της κυνηγετικής σεζόν και το 25ρι έρχεται στην 1η πούλα ;

αριστερό πεδίο 25 δεξί πεδίο 22 Ηλία καλά δεν είναι ;

το 7 στο αριστερό πεδίο μου έφυγε Ηλία και το έσπασα με το δευτερο φυσίγγι ,,, πολύ ύπουλο πιατάκι το ρημάδι
Πότε πηγές και δεν είπες τίποτα λεβέντη μου να έρθουμε να σε καμαρώσουμε;Αλλά ξέρω εγώ, σκέφτηκες μήπως τα πάω χάλια μετά από τόσο καιρό και γίνω ρεζίλι; Αλήθεια με τι όπλο έριξες;Μη μου πεις ότι έγινε θαύμα;.sarcastic.
 
καλημέρα Κώστα μου ,,,κάνω κρυφές προπονήσεις :)

με το 930 έριξα που τέτοια τύχη για το άλλο θέμα ,,,,,,Ώ!Ώ!Ώ!Ώ!Ώ!Ώ!Ώ! όμορφη Θεσσαλονίκη τα μαγικά σου βράδια νοσταλγώ
Να πάρεις τον δικό μου και να πάτε παρέα, όλο και κάτι θα βρείτε να κάνετε διήμερο στη Θέσ/νικη.
 
Back
Top