Σκοπευτήριο Σχιστού

πόση ευχαρίστηση μπορείς να πάρεις όταν έχεις να ρίξεις από την αρχή της κυνηγετικής σεζόν και το 25ρι έρχεται στην 1η πούλα ;

αριστερό πεδίο 25 δεξί πεδίο 22 Ηλία καλά δεν είναι ;

το 7 στο αριστερό πεδίο μου έφυγε Ηλία και το έσπασα με το δευτερο φυσίγγι ,,, πολύ ύπουλο πιατάκι το ρημάδι
Ειναι παρα πολυ καλα για τοσο καιρο απροπονητος.....στο δεξι ποια εχασες;εμενα παντως μου εχει λειψει πολυ ενας καφες στην αριστοτελους!
 
Κύριοι τα φώτα σας, θέλω να ρίξω με αεροβόλο στο σκοπευτήριο, έχω δει που ρίχνει ο κόσμος και που υπάρχουν οι στόχοι σε διάφορες αποστάσεις, η ερώτησή μου είναι τον στόχο τον φέρνω εγώ; Δλδ εκτυπώνω ή αγοράζω τέλος πάντων χάρτινους στόχους και τους παίρνω μαζί μου ή μου παρέχει το σκοπευτήριο; Ευχαριστώ.
 
Θα περάσω απο Σχιστό το πρωί απλά λέω να αρχίσω την μέρα μου με Ασπρόπυργο, νωρις νωρις .....γιατί ο πίνακας στο Σχιστό δεν μου αρέσει καθόλου ....
Για τι ωρα λες;οντως ειναι πιο πρακτικος ο πινακας στον ασπροπυργο!
 
θέλω να είμαι κατα τις 10 στον ασπροπυργο , για να ριξω με οσο το δυνατό χαμηλοτερη θερμοκρασια τα φυσιγγια που εχω ετοιμάσει , λογικά μετα τις 12 θα μπορέσω για σχιστό.
Αύριο έχω τραπέζι το μεσημέρι σπίτι μου. Βαγγέλη χτύπα τηλ όταν πας Σχιστό να περάσω μια καταδρομική. Μένω κοντά...
 
θέλω να είμαι κατα τις 10 στον ασπροπυργο , για να ριξω με οσο το δυνατό χαμηλοτερη θερμοκρασια τα φυσιγγια που εχω ετοιμάσει , λογικά μετα τις 12 θα μπορέσω για σχιστό.
Λίγο δύσκολος για τέτοια ώρα ο πίνακας
 
Θα έχει ήδη κόσμο ή είναι σε σημείο που ενοχλεί;
Είναι μέσα σε γήπεδο σπορτινγ-σκεετ, αν έχει κόσμο, που θα έχει λογικά, το πολύ πολύ να ρίξεις 1 φυσιγγι ενδιάμεσα στις πουλες, και αυτό δύσκολα. Πήγαινε πιο νωρίς μπάς και
 
Κανονιζετε τπτ για αύριο Σχιστο ?
Και αν ναι τι ώρα?
Μάνο πάμε παρέα?
Εγώ είμαι 5 λεπτά μακρυά.
 
Back
Top