Σκοπευτήριο Σχιστού

Να εκφράσω και δημόσια τα συγχαρητήρια μου στον Διονύση για την εξαιρετική του επίδοση στον χτεσινό αγώνα και την κατάκτηση της πρώτης θέσης στην β κατηγορία!
Διονύση μπράβο καλή συνέχεια με περισσότερες επιτυχίες σε κάτι που σ αρέσει κι αγαπάς :)
 
Εγώ μετ' από ένα μήνα απραξίας έκανα έναν καταστροφικό αγώνα,με 67 δίσκους και επίδοση στην τρίτη πουλά 13 δίσκους!!!!θύμωσα πολύ με τον εαυτό μου πραγματικα!

Ψυχραιμία, να σου πω την αλήθεια με αυτά που έλεγες εδώ πριν τον αγώνα πήγαινες με το σκεπτικό ότι δεν θα πας καλά. Με αυτόν τον τρόπο είχες κακή ψυχολογία θεωρώ ενώ έπρεπε να πας και να το διασκεδάσεις! Την επόμενη φορά θα πας καλύτερα...
 
Εγώ μετ' από ένα μήνα απραξίας έκανα έναν καταστροφικό αγώνα,με 67 δίσκους και επίδοση στην τρίτη πουλά 13 δίσκους!!!!θύμωσα πολύ με τον εαυτό μου πραγματικα!
ρε φιλαρακι γιατι μου πηγες φουλ αγχωμενος στον αγωνα? τα καλα τα δικα μου κανεις? ρε ανεβα πανω και πιες τους το αιμα. δε λεω στις συμβουλες ειμαι καλος. δε πειραζει την υγεια σου να χεις και παμε δυνατα για τον επομενο. υπαρχουν κι αυτες οι μερες οπως και στο κυνηγι αλλωστε
 
Back
Top