Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Η εδώ beretta προωθεί και προτείνει πολύ τα fiocchi , μέχρι στιγμής δεν τα έχω δοκιμάσει αλλά έχω διαβάσει καλά λόγια.

Fiocchi Shooting Dynamics Target Shotshells – per Case : Cabela's
http://www.cabelas.com/product/FIOCCHI-SHOOTING-DYNAMIC-TARGET-LOADS-CASE/2197233.uts

Fiocchi Exacta Target Crusher Ammo 12 Ga 2-3/4 1oz #7-1/2 Shot
http://www.midwayusa.com/product/18...her-ammunition-12-gauge-2-3-4-1-oz-7-1-2-shot

Τελευταίο το canned heat, που σε βραδυνη σκοποβολή θα έχει μεγάλη φάση.

 
Σπορτινγκ καρμανιδη εχει ριξει κανεις; εχει και με μισοταπα. Λενε κατι; ειναι ελαφρια;
 
Έχει δοκιμάσει κανείς του κένταυρου τα 9αρια;
χθες έριξα 2 skeet στον πίνακα και μου φάνηκε ότι έχουν αρκετή ανάκρουση σε σχέση με τα σπορτινγ τα 8αρια που χρησιμοποιώ, θα ρίξω και τα υπόλοιπα απο το κουτί που πήρα για να έχω μια καλύτερη άποψη
 
Έχει δοκιμάσει κανείς του κένταυρου τα 9αρια;
Τι διαφορετικό μπορεί να έχουν από τα 8αρια εκτός από το να είναι λίγο πιο αργά;
χθες έριξα 2 skeet στον πίνακα και μου φάνηκε ότι έχουν αρκετή ανάκρουση σε σχέση με τα σπορτινγ τα 8αρια που χρησιμοποιώ,
Σε ξεγέλασε μάλλον ο πίνακας, τα skeet τα έχουμε ρίξει στο skeet και ήταν πολύ ελαφροτερα των sporting. Εκτός και αν άλλαξε κάτι, δύσκολο όμως.
 
Σε ξεγέλασε μάλλον ο πίνακας, τα skeet τα έχουμε ρίξει στο skeet και ήταν πολύ ελαφροτερα των sporting. Εκτός και αν άλλαξε κάτι, δύσκολο όμως.
Δεν ξέρω κι εμένα μου φάνηκε περίεργο, ίσως επειδή η επόμηση μου ήταν χαμηλά
 
Έχει δοκιμάσει κανείς του κένταυρου τα 9αρια;
χθες έριξα 2 skeet στον πίνακα και μου φάνηκε ότι έχουν αρκετή ανάκρουση σε σχέση με τα σπορτινγ τα 8αρια που χρησιμοποιώ, θα ρίξω και τα υπόλοιπα απο το κουτί που πήρα για να έχω μια καλύτερη άποψη
Αυτά που έριχνα χτες ήταν του Κένταυρου 9αρια 28 γρ. Αλλα δεν μπορώ να ξεχωρίσω τα φυσίγγια όλα το ίδιο μου κάνουν .what.
Αν θες να δοκιμάσεις έχω μισό κιβώτιο ακόμα. .hunter.
 
Αυτά που έριχνα χτες ήταν του Κένταυρου 9αρια 28 γρ. Αλλα δεν μπορώ να ξεχωρίσω τα φυσίγγια όλα το ίδιο μου κάνουν .what.
Αν θες να δοκιμάσεις έχω μισό κιβώτιο ακόμα. .hunter.
Κι εγώ δεν καταλαβαίνω διαφορά, απλά για την τσίχλα μήπως μου κάτσουν καλύτερα για το σκοπευτήριο δεν νομίζω να παίξω διαφορετικά με φυσίγγια σε αυτή την φάση
 
Αυτά που έριχνα χτες ήταν του Κένταυρου 9αρια 28 γρ. Αλλα δεν μπορώ να ξεχωρίσω τα φυσίγγια όλα το ίδιο μου κάνουν .what.
Αν θες να δοκιμάσεις έχω μισό κιβώτιο ακόμα. .hunter.
Θελω εγω μισο κιβωτιο να δοκιμασω αλλα 8αρια.yelling.
 
Πολυ ωραία πετάξου να πάρεις ένα και μου δίνεις εμένα το μισό αφού θες μισό.yelling.
Εφαγες πονηροπιττα σημερα απο οτι βλεπω ολο αστειακια εισαι...πλακα πλακα αμα δεν κατσει τιποτα παμε αυριο παρεα;
 
παιδια για μιση κουτα αν ειναι και θελει κανεισ να μου πει (κενταυρο)
Ειναι πολλοι αυτοι που θελουν αλλα ψαχνουμε ποιος θα παει να την παρει...μας κοβω να βγαζουμε αριθμακια στο τελος.....yelling.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top