Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
παιδια ειναι ενας κατασκευαστης απο Αλεξανδρουπολη, που δεν ειναι γνωστος σε εμας τους Αθηναιους και στα site , fb κλπ αλλα εκει επανω με τα δραμια και τα βαρια φυσιγγια κανε θραυση, ειναι η Sigma III international. Θα παραλαβω αυτη τη βδομαδα μεσοταπα και κανονικα 8 αρι 28γρμ sporting για δοκιμες και θα σας γραψω, επισης ο ανθρωπος ευγενεστατος και πολυ προθυμος ... τα φυσιγγια θα τα δινει σε πολυ καλη τιμη , υποθετω στα 5,5 δεν μ εχει πει ακομη,

Επισης μου στελνει ενα κουτι 36γρμ 4αρια που το θελω για παπια (ας πουμε για φασσες) με Ισπανικη μεσα ...αλλα μου ειπε οτι εχει ευρος απο πολλα - ...εως πολλα + , και ταχυτητα .....430 ... ισως και λιγο παραπανω.

Εν αναμομη δοκιμων ... ειδικα το 36αρι θα το ριξω πολυ και με το BRAIN beyond limit .sarcastic.
Τα sigma ειναι οντως πολυ διαδεδομενα στους γουρουναδες που το ψαχνουν με τα φυσιγγια!πως λεγονται τα sporting τα συγκεκριμενα;
 
Τα sigma ειναι οντως πολυ διαδεδομενα στους γουρουναδες που το ψαχνουν με τα φυσιγγια!πως λεγονται τα sporting τα συγκεκριμενα;
ειναι δοκιμαστικα Ηλια , δεν γνωριζω θα σου πω μεσοβδομαδα μετα απο δοκιμες Σχιστο και στο πινακα
 
παιδια ειναι ενας κατασκευαστης απο Αλεξανδρουπολη, που δεν ειναι γνωστος σε εμας τους Αθηναιους και στα site , fb κλπ αλλα εκει επανω με τα δραμια και τα βαρια φυσιγγια κανε θραυση, ειναι η Sigma III international. Θα παραλαβω αυτη τη βδομαδα μεσοταπα και κανονικα 8 αρι 28γρμ sporting για δοκιμες και θα σας γραψω, επισης ο ανθρωπος ευγενεστατος και πολυ προθυμος ... τα φυσιγγια θα τα δινει σε πολυ καλη τιμη , υποθετω στα 5,5 δεν μ εχει πει ακομη,

Επισης μου στελνει ενα κουτι 36γρμ 4αρια που το θελω για παπια (ας πουμε για φασσες) με Ισπανικη μεσα ...αλλα μου ειπε οτι εχει ευρος απο πολλα - ...εως πολλα + , και ταχυτητα .....430 ... ισως και λιγο παραπανω.

Εν αναμομη δοκιμων ... ειδικα το 36αρι θα το ριξω πολυ και με το BRAIN beyond limit .sarcastic.
Θραυση δεν λες τιποτα με τον δολοφονο.... Απο θαυμα δεν εγινε κατι με τα γαμωφυσσιγια που φτιαχνει.... Μακριααααα
 
Λοιπον παιδες εμενα πριν δεκα μερες πηγε να μου ανοιξει η sx2 σε μια δοκιμη που εκανα με sigma 3 και ευτυχως που εκανε και αφλογιστια το φυσιγγι.... Αποτελεσμα? Να φυγει το δαχτυλιδι απο το πιστονι τα δραμια να πεσουν στα 5 μετρα στο χωμα
 
xUic1Vo.jpg
 


Και μεμωνομενο περιστατικο να ειναι οταν προκειται για την ασφαλεια μας και βλεπεις τετοια πραγματα βγαινεις απο τα ρουχα σου. Μετα ρωτας ποιος ελεγχει τα φυσιγγια του συγκεκριμενου, τι ποιοτικο ελεγχο κανει κτλ. Υπαρχουν πολλες βιοτεχνιες στην Ελλαδα που γεμιζουν φυσιγγια, υπαρχουν γνωσεις αλλα δεν υπαρχει αξιοπιστια. Γιαυτο οπως εγραψα και σε προηγουμενο τοπικ, ας οργανωθουνε οι ιδιοι και ας φτειαξουν για το καλο τους απο την αρχη τους κανονες λειτουργιας τους. Αν δεν το κανουν οποιες εισαγωμενες τηρουν αυτους τους κανονες θα κανουν παρτι στην αγορα.
 
Λοιπον παιδες αυτεςειναι φωτο απο φυσιγγια του να μην πω τιποτα απο την αλεξανδρουπολη με τα sigma 3 ο οποιος οπως ειπε ο τολης βγαζει και σκαγια.... Αφου το εψαξα λιγο και ανεβασα τις φωτο στο facebook μου ηρθαν προαωπικα μνμ απο ατομα απο την αλεξανδρουπολη οι οποιοι μου ειπαν επιλεξη Μακρια ο ανθρωπος ειναι επικινδυνος.... Εχουν ανοιξει πολλα οπλα απο τα πειραματα που κανει και να μην τα ξαναβαλω.... Μου ειπαν μεχρι οτι βαζει τα φυσιγγια καταψυξη.... Στα δραμια γυρω γυρω απο το σωμα του καλυκα εσωτερικα βαζει ζελατινη συγκρατησης η οποια ηταν η αιτια να ανοιξουν πολλα οπλα μετα την δευτερη τουφεκια λογω εμφραξης της ζελατινας στην κανη απο την θερμοκρασια..... Ακουσα οτι βαζει τρελες ποσοτητες μπαρουτης στην οποια κανει μιξη... Σρο εξαβολο που ανοιξα την βρηκα στο 2. 55... Ελεος
 
Και να σας πω οτι ανοιξα δυο δεκαβολα sigma 3 και δυο 6+1 του ιδιου.... Μεσα βρηκα απο πριονιδι και πιτουρο μεχρι αυτου του ειδους την λασπη που βλεπεται στην φωτο και ηταν ενα πραγμα πολυ σκληρο ξεραμενο.....
 
Ωχ για λεγε...τι μπορεί να έφταιγε;; Του τηλ για παράπονο
Τολη ο ανθρωπος κανει πειραματα τρελα με τα φυσιγγια..... Δεν ειναι δυνατον να εχει κανει δοκιμες και μονοβολο που βγαζει να διαπερνα βαρελι με τσιμεντο..... Βαζει τρελες πιεσεις στα φυσιγγια του..... Μου ειπαν οτι δυο παιδια στον βαλτο ειχαν σοβαρο ατυχημα με τα φυσιγγια του.... Του εστειλα μνμ στην σελιδα του αλλα τηλ δεν πηρα γιατι δεν ηξερα τι θα ελεγε το στομα μου.... Απο θαυμα δεν επαθα κατι.... Ο οπλουργος που πηγα την sx2 μου ειπε οτι με γλιτωσε το δαχτυλιδι πιστονιου αμα ειχα οπλο αδρανειας δεν ξερει τι μπορει να ειχε γινει
 
βρε παιδια .... θα σας πω μολις ριξω, εχει κανονακι δικο του, τωρα για σιγουρια τα 36αρια θα τα ριξω με την V3 ....., τα σκοπευτικα (μεσοταπα-κανονικα) ...εεε σκοπευτικα ειναι ρε γμτ!
Αν μη τι αλλο αν υπηρχαν θεματα, θα το ειχαμε μαθει και οι φιλοι μας οι βορρειοι θα το εγραφαν παντου!
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top