Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
ειναι δοκιμαστικα Ηλια , δεν γνωριζω θα σου πω μεσοβδομαδα μετα απο δοκιμες Σχιστο και στο πινακα
Τολη μην τα βαλεις στο. Οπλο σου καθολου.... Μακριαααα..... Και απο περιεργεια σφαξε ενα με σκαγια να δουμε τι σκατα βαζει και εκει.... Γιατι σκατα θα εχει μεσα 100%
 
Αν μη τι αλλο αν υπηρχαν θεματα, θα το ειχαμε μαθει και οι φιλοι μας οι βορρειοι θα το εγραφαν παντου, ιδωμεν!
Εγω ειδα οτι ανοιξα και περα απο τα μνμ που μου εστειλαν δεν ξαναβαζω τιποτα δικο του μεσα στο οπλο μου.... Οι βορρειοι δεν ασχολουνται εκτος και αν ανοιξεις κουβεντα σε καποιο ποστ στο fb οπως εκανα εγω
 
Τολη μην τα βαλεις στο. Οπλο σου καθολου.... Μακριαααα..... Και απο περιεργεια σφαξε ενα με σκαγια να δουμε τι σκατα βαζει και εκει.... Γιατι σκατα θα εχει μεσα 100%
λοιπον θα ανοιξω και θα μετρησω ΟΛΑ τα υλικα .
 
Last edited:
.sarcastic....τον έδωσαν τον αστυνόμο στεγνά .buy buy.. Αρε urica2 iiiiiaaaaa....στα 51 μέτρα...γουβιασαν..asking.

Ενας και ενας ειναι μαζι και ο αστυνομος.... Ο αλλος λεει 6 στα 6 και η δοκιμη ηταν 6+1 μαλλον το μονοβολο πεταξε.....
 
μου βαλες ιδεα τωρα .... λοιπον θα ανοιξω και θα μετρησω ΟΛΑ τα υλικα ...και μετα ριχνω.
Μετρα τα και ανεβασε και φωτο..... Και αμα βρεις φακες μεσα κρατα τες.... Εγω το πριονιδι τα κρατησα για τον χειμωνα.... Χαχαχαχαχαχα
 
Μετρα τα και ανεβασε και φωτο..... Και αμα βρεις φακες μεσα κρατα τες.... Εγω το πριονιδι τα κρατησα για τον χειμωνα.... Χαχαχαχαχαχα
αχαχα καλο καλο , ναι βρε αναλυτικα θαχω τα υλικα
 
Οσο δεν συνηδειτοποιουμε, πως αυτο που κραταμε στα χερια μας,ειναι κυνηγετικο οπλο και οχι πολεμικο,θα βρησκουν πεδιο τετοιοι "κατασκευαστες"!!!Πυροδοτουμε 20cm απο το προσωπο μας υλικα που παραγουν bars!Το κυνηγι ειναι κατι αλλο και οχι μεσο επιδειξης!Ειτε με φωτο που δειχνουν τρελα νουμερα θηραματων,ειτε με επιδιωξη,με καθε τροπο και μεσο,καταβολων εκτος γενικα αποδεκτων αποστασεων.Οι πρακτικες τετοιων κατασκευαστων ενθαρρυνονται απο εμας!Απο τις επιδιωξεις και τις προσδοκιες μας που ειναι,πολλες φορες,υπερμετρες.
Δεν δικαιολογουνται ομως,σε καμια περιπτωση,να πλασσαρουν στην αγορα αυτες τις βομβες!!!
 
Last edited:
Από τα λίγα που ξέρω και εδώ στην περιοχή μου οι απόψεις για τον συγκεκριμένο κατασκευαστή είναι διφορούμενες. Πάντως είναι αλήθεια ότι έχει κανονάκι. Εγώ δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ φυσίγγιά του.
Για τα αγριογούρουνα έχω ακούσει για εξωπραγματικές αποστάσεις με τα ΑΤ...
 
Last edited:
εεεε καλα ειναι ρεσυ 2,55 .... εδω ο skyfalll βαζει ισα με 5 γρμ μεσα + κουακερ αχαχαχαχα .sarcastic.
DEN KINIGAO GOYROYNI KARDIAMOY.ΟΥΥΥΥ. ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΛΑΙΤ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΥ.Θημασε την κουβεντα που ειχαμε????Τουλαχιστον αμα ειναι καποιος τρελος να παθει ζημια αυτος.ΚΑΙ ΟΧΙ καποιος αλλος.;)
 
Ρε εσείς με τα ρεμινγκτον θα κάνατε τέτοιο σχέδιο...; Που ρε βαρεσατε έξι γουρούνια; Καλά ρε, όλες οι Φερες το μαθαν. ....sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Τι μου λέτε εσείς, το video τα σπάει .RESPECT.
 
Ηλία, τα φυσίγγια που μου έδωσες να ρίξω στο σκοπευτήριο απόψε για να σου πω την γνώμη μου, τελικά ήταν πολύ συμπαθητικά, αν και η εξωτερική τους όψη (κλείσιμο, ρελιασμα ) δεν είναι καλή, μου φάνηκαν πολύ γρήγορα. Έχουν αυτό το κοφτό μπαμ, που δεν μου πολυαρεσει εμένα προσωπικά αλλά δεν συνοδεύεται από ενοχλητικό λάκτισμα που συμβαίνει συνήθως.
Σίγουρα άλλη "σχολή" από του Κενταυρου αλλά η ταχύτητα τους ήταν εμφανή. Μάλιστα σε έναν ψιλομακρινο δίσκο, πατώντας σκέφτηκα ότι είμαι πίσω αλλά μου έκανε εντύπωση ότι ο δίσκος έσπασε καλά.
Η παρατήρηση που έκανα με το πρώτο που έριξα ότι άφησε πολύ βρώμα στην κάννη, δεν επαναλήφθηκε στα επόμενα. Είχαν μαλιστα εξαιρετικη καύση, κάνοντας την κάννη γυαλί.
Δεν θυμάμαι τι φυσίγγια ήταν αλλά αν και η τιμή τους είναι λογική, δεν θα έλεγα όχι.
 
Ηλία, τα φυσίγγια που μου έδωσες να ρίξω στο σκοπευτήριο απόψε για να σου πω την γνώμη μου, τελικά ήταν πολύ συμπαθητικά, αν και η εξωτερική τους όψη (κλείσιμο, ρελιασμα ) δεν είναι καλή, μου φάνηκαν πολύ γρήγορα. Έχουν αυτό το κοφτό μπαμ, που δεν μου πολυαρεσει εμένα προσωπικά αλλά δεν συνοδεύεται από ενοχλητικό λάκτισμα που συμβαίνει συνήθως.
Σίγουρα άλλη "σχολή" από του Κενταυρου αλλά η ταχύτητα τους ήταν εμφανή. Μάλιστα σε έναν ψιλομακρινο δίσκο, πατώντας σκέφτηκα ότι είμαι πίσω αλλά μου έκανε εντύπωση ότι ο δίσκος έσπασε καλά.
Η παρατήρηση που έκανα με το πρώτο που έριξα ότι άφησε πολύ βρώμα στην κάννη, δεν επαναλήφθηκε στα επόμενα. Είχαν μαλιστα εξαιρετικη καύση, κάνοντας την κάννη γυαλί.
Δεν θυμάμαι τι φυσίγγια ήταν αλλά αν και η τιμή τους είναι λογική, δεν θα έλεγα όχι.
Τα Νsi Due σου εδωσε?
Απο την περιγραφη της αισθησης τους εκει παει κατευθειαν το μυαλο μου...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top