Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
ερωτηση προς αθηναιους φιλους.χαζευα στο σαιτ του τουρη τα σκοπευτικα φυσιγγια και ειδα 2 sporting που μου κεντρισαν το ενδιαφερον τα οποια ειναι τα εξης nsi compaq sporting γεμισμενα με c7 και nsi quattro γεμισμενα με 206 και σε 7 1/2 νουμερο. μπορει καποιος να δει αν υπαρχουν και τι τιμη εχουν?? θα μου κανετε μεγαλη εξυπηρετηση
 
ερωτηση προς αθηναιους φιλους.χαζευα στο σαιτ του τουρη τα σκοπευτικα φυσιγγια και ειδα 2 sporting που μου κεντρισαν το ενδιαφερον τα οποια ειναι τα εξης nsi compaq sporting γεμισμενα με c7 και nsi quattro γεμισμενα με 206 και σε 7 1/2 νουμερο. μπορει καποιος να δει αν υπαρχουν και τι τιμη εχουν?? θα μου κανετε μεγαλη εξυπηρετηση
nsi quattro στα 24gr 7€.Για τα άλλα θα ξέρει σε λίγο καιρό....τηλεφώνησα στον Παρδαλάκη και μου το έιπε,ο οποίος είναι από τους πιο οικονομικούς σε όλα τα κυνηγετικά είδη.
Αν θες κάλεσε στο 2105310035 για πληροφορίες...
 
Τα uno due φτασαν τα 6,65
Τα prima 6,20
Ποιο φτηνα τα rio με 6,15 μαζι με τα cheddite
Alectoris clab 5,50
Lampro 6,40
Alfagame τα ποιο φτηνα 4,90 αλλα δεν ξερω τι λενε.. screen capture windows
.asking. .what..what..what. πειτε καμια τιμη και για αλλα ποιο φτηνα
πειρα στον παρδαλακη αιγαλεω super kill 28gr 5.70 και ειδα chedite 6.00 και labro sporting 5.80 εχει και αλλα σκοπευτικα αλλα δεν συγκρατησα τιμες.
 
πειρα στον παρδαλακη αιγαλεω super kill 28gr 5.70 και ειδα chedite 6.00 και labro sporting 5.80 εχει και αλλα σκοπευτικα αλλα δεν συγκρατησα τιμες.
Χθές είχα πάει για καφεδάκι και κους κους και μόνο σκοπευτικά έχει,σε μεγάλη ποικιλία.Παίρνετε τηλέφωνο και σας απαντάει στο καθετί.Κυνηγετικά σε πολλές εταιρίες έχει έλειψη (ας πούμε LABRO-DORKA κλπ),γιατί έχουν έλειψη σε πυρίτιδες,έχει μόνο μερικά κουτιά σε χοντρά νούμερα.Μου είπε θα φέρει σε ευλογο διάστημα,γιατί όπως του είπα θέλω να αγοράζω όποτε πάω κανα κουτί,για τη νέα σεζόν.
 
Ειναι λογικο Ευριπιδη. Τα πιο οικονομικα ειναι τα Uno και ανεβαινουν. Καποια στιγμη ισως παρω καποια κουτα Fluo για πιο μακρινα πιατα, που λογικα εφοσον δεν ριχνεις πολλα σε βγαζουν για πολλες πουλες
μα πια ειναι αυτα τα fluo και δεν τα βλεπω? ποσα ηραμ. ειναι 28?βαλε καμμια φωτο
 
μα πια ειναι αυτα τα fluo και δεν τα βλεπω? ποσα ηραμ. ειναι 28?βαλε καμμια φωτο

Και επιπλέον, στην ιστοσελίδα της NSI
http://www.nobelsport.it/public/pages/ENG/scheda.asp?RISUL_New=y&Ramo=0&Cat1ID=336
λέει χρώμα κάλυκα πορτοκαλί φωσφοριζέ (για την ακρίβεια "φθορίζον" - fluorescesnt orange) γι 'αυτό μάλλον και το όνομα Fluo, νούμερα σκαγιών εκτός από 7 1/2 και 8 αναφέρει και 7 1/4 (πρώτη φορά βλέπω τέτοιο νο σκαγιών) - συγκεντρωτήρα αποσπώμενου πάτου με 6 πτερύγια - και ... "ασημί" σκάγια μολύβδινα !!! Προσέξτε, δεν λέει επινικελωμένα (nickel plated) ... αλλά "silver-coloured" lead !!! Δεν σας κάνει εντύπωση αυτό ;;; Τι να θέλει να πει ο ποιητής ;;; .xm.
 
Και επιπλέον, στην ιστοσελίδα της NSI
http://www.nobelsport.it/public/pages/ENG/scheda.asp?RISUL_New=y&Ramo=0&Cat1ID=336
λέει χρώμα κάλυκα πορτοκαλί φωσφοριζέ (για την ακρίβεια "φθορίζον" - fluorescesnt orange) γι 'αυτό μάλλον και το όνομα Fluo, νούμερα σκαγιών εκτός από 7 1/2 και 8 αναφέρει και 7 1/4 (πρώτη φορά βλέπω τέτοιο νο σκαγιών) - συγκεντρωτήρα αποσπώμενου πάτου με 6 πτερύγια - και ... "ασημί" σκάγια μολύβδινα !!! Προσέξτε, δεν λέει επινικελωμένα (nickel plated) ... αλλά "silver-coloured" lead !!! Δεν σας κάνει εντύπωση αυτό ;;; Τι να θέλει να πει ο ποιητής ;;; .xm.

Oτι ο μεταφραστης τους ειναι για τα μπαζα. Αν δεις παρακατω στο ιδιο λινκ τα Multitarget 28, περιεχουν συμφωνα με το μεταφραστη Χρυσο Μολυβδο .sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top