Φερ' το στα μέτρα σου...

Είναι καλλιτέχνης ο μιστερ .. και περα απο καλος μαστορας οπως ειπε κ ο Μακης ειναι και χαρακτηρας διαμαντι ο Ψυλλακης
 
Φιλε, μηπως το παλιο σου επεφτε λιγο μικρο??? .sarcastic.
Πολυ ωραια δουλεια, μας σκανδαλιζεις σε λαθος εποχη... Καλοτουφεκο κ καλολαδωτο, κ επειδη βλεπωγ οτι θα εχεις καψα να το δοκιμασεις η πορτα εδω κατω ειναι ανοιχτη... .my man.
 
Και είδα χθες στο αλμπουμ του Ψυλλακη στο Fb ένα select αλλά λέω μπααααα..Γιώργο έυχομαι καλορίζικο και καλοτούφεκο..Αυτό με την μια φορά με τους χάρακες κλπ κλπ το έζησα και γω..Τι να πει κανείς..
 
Βάλε και μια φωτο με ολοκληρο το όπλο, έστω και αλαδωτο.
Ωστε να το δούμε και μετά φινιρισμενο.
 
Last edited:
καλησπερα παιδια....εγω που εχω κανει κοντακι καινουργιο στο πλαγιο μου, ακομα δεν το δοκιμασα επι χαρτου:(
εαν παω στο σκοπευτηριο που εχουμε(ειναι για πιστολι/τυφεκιο) καποιο απογευμα που δεν ειναι ανοιχτο, και ριξω μερικες βολες, λετε να εχω προβλημα.xm.
 
Διονυση εγω θα προτιμουσα να πηγαινα μια μερα που ειναι ανοιχτο κ θα ζηταγα να μου "δωσουν" 5 λεπτα να ριξω 5 τουφεκιες στο χαρτι... Δεν νομιζω οτι θα σου αρνηθουν κ ειναι πιο ασφαλης επιλογη...
 
καλησπερα παιδια....εγω που εχω κανει κοντακι καινουργιο στο πλαγιο μου, ακομα δεν το δοκιμασα επι χαρτου:(
εαν παω στο σκοπευτηριο που εχουμε(ειναι για πιστολι/τυφεκιο) καποιο απογευμα που δεν ειναι ανοιχτο, και ριξω μερικες βολες, λετε να εχω προβλημα.xm.


διονυση πανε ανετα.. και αφου δεν καπνιζεις, εγω θα σου φερνω τσιγαρα.
αλλωστε της φυλακης τα σιδερα, ειναι για τους λεβεντες. .yel.
 
φιλε Αρη, καλη η παρατηρηση σου:).. φιλε γιαννη, παμε μαζι, και θα πω: ''εγω δεν φταιω, αυτος ειναι ο..εγκεφαλος'' αχαχα!!!.my man..my man..sarcastic..sarcastic.
 
ιονυση εγω αυριο θα παω να το δοκιμασω στο σκοπευτηριο της χρυσουπολης.

τα παιδια εκει εχουν προπονηση.
 
Πριν ένα χρόνο περίπου μου έφτιαξε καινούριο κοντάκι και πάπια ο Βαγγέλης Σκριβάνος στην Urika μου. Το όπλο όταν ήταν έτοιμο, μου το είχε φέρει από Θεσσαλονίκη ο γαμπρός μου. Στο κυνήγι μου ήρθε τέλεια. Το τεστ Churchill που έκανα ήταν επιτυχές αλλά ο ίδιος ο Σκριβάνος δεν το είχε δει επάνω μου...

Σήμερα λοιπόν που ήμουν στη Θεσσαλονίκη είχα και το όπλο μαζί μου και αφού τηλεφώνησα στον Σκριβάνο για να πάω, με δέχτηκε με χαρά. Μετά από πολλές επωμίσεις, το βρήκε τέλειο με μια μικρή παρατήρηση ότι θέλει ελάχιστα δεξιά 1 χιλιοστό και λαμβάνοντας υπόψη και την κουβέντα για τα κιλά που μπήκαν με το κόψιμο του τσιγάρου (το έπαθε και αυτός) και θέλω να χάσω, μου πρότεινε να μην το πειράξουμε. Με τα κιλά που θα χαθούν, θα χαθεί και μάγουλο οπότε θα έρθει στα ίσα του... :)Όπως και να έχει, η τουφεκιά δεν είναι μονόβολο όπως χαρακτηρίστηκα μου είπε, θέλοντας να μου δείξει ότι η απόκλιση είναι σχεδόν αμελητέα. Τέλος, παρατήρησε ότι όταν επωμίζω είμαι πολύ σφιχτός και μου πρότεινε να επωμίζω πιο χαλαρά...
 
Σήμερα πέρασα από τον Γιώργο και παρέλαβα. Κάποτε νόμιζα ότι το δύσκολο είναι να φτιάξεις κοντάκι, τώρα διαπιστώνω ότι το δύσκολο είναι να το δοκιμάσεις ... :(
Του προσάρμοσε και ένα λεπτό πελματάκι και το κοντάκι είναι τρέλα ... .ha ha ha..banana.
 
Back
Top