Φερ' το στα μέτρα σου...

βαλε φωτο να γραψω συνταγή, οσο αργεις τοσο πιο πολλα θα πληρωσεις
Είστε συμβεβλημενος με τον ΕΟΠΥ; .sarcastic.
Γιατρέ μου, δεν κουμπώνει στο ζυγωματικο, απλά πιέζει το κοντάκι στο μάγουλο. Αν σφίξει στο ζυγωματικο θα βλέπει την πεταλούδα αντί για το σκοπευτικο ;) Κλασική περίπτωση στα πλάγια. Θα τον βοηθαγε πολύ το "δόντι της αρκούδας" με δύο -τρία χαρτονακια για να ανέβει λίγο το χτένι.
Τον βοηθάει πολύ που κλείνει το μάτι, αν έριχνε με ανοιχτά τα μάτια θα ήταν αλλού γι'αλλού.
Περιμένουμε με αγωνία την γνωμάτευση .buy buy..sarcastic.
 
Είστε συμβεβλημενος με τον ΕΟΠΥ; .sarcastic.
Γιατρέ μου, δεν κουμπώνει στο ζυγωματικο, απλά πιέζει το κοντάκι στο μάγουλο. Αν σφίξει στο ζυγωματικο θα βλέπει την πεταλούδα αντί για το σκοπευτικο ;) Κλασική περίπτωση στα πλάγια. Θα τον βοηθαγε πολύ το "δόντι της αρκούδας" με δύο -τρία χαρτονακια για να ανέβει λίγο το χτένι.
Τον βοηθάει πολύ που κλείνει το μάτι, αν έριχνε με ανοιχτά τα μάτια θα ήταν αλλού γι'αλλού.
Περιμένουμε με αγωνία την γνωμάτευση .buy buy..sarcastic.
αστο το παραμυθι , με τον φωτοβολιδα γνωριζόμαστε πολλα χρονια , καλαμπουρι κανω παντα , οσο για το bear tooth ότι πιο αχρηστο και τζαμπα τα λεφτα
 
αστο το παραμυθι , με τον φωτοβολιδα γνωριζόμαστε πολλα χρονια , καλαμπουρι κανω παντα , οσο για το bear tooth ότι πιο αχρηστο και τζαμπα τα λεφτα
Εύχομαι να γνωρίζεστε και άλλα τόσα, μάλλον δεν με κατάλαβες.
Συνεχίζουμε...
 
αστο το παραμυθι , με τον φωτοβολιδα γνωριζόμαστε πολλα χρονια , καλαμπουρι κανω παντα , οσο για το bear tooth ότι πιο αχρηστο και τζαμπα τα λεφτα
Αν γνορηζωμαστε λεειιιιι το λεο δημοσια οτη σεχο προτηπο εσει με ξεστραβοσες και μου εμαθες πολα
 
sv10no.jpg
 
το bear tooth ότι πιο αχρηστο και τζαμπα τα λεφτα
Εξαιρετικά χρήσιμο εργαλείο αν ξέρεις τι θες να κάνεις. Φτάνει να μην το συνδιασεις με αυτά τα αφρολεξ που το δίνει ο αμερικανος αλλά με φύλλα από χαρτόνι ή πλαστικό.
 
Δεν ειναι απο σωστο υψος το τραβηγμα της φωτο.Μπουκωνε στο φακο!Αν ειναι με κλειστα βαλε τον φωτογραφο να τραβηξει απο τις μπουκες με προοπτικη το ματι σου!
Απο το πλαι,δειχνεις να ξεκουμπωσες απο το κοντακι.Η θεση του ματιου σου ειναι σωστη.Εβαλα...χαρακα!:);)
Δειχνεις χαμηλα κι αριστερα,νομιζω.
Δεν φαινεται να θελεις χαμηλωμα στο χτενι.Το αντιθετο....
Αν ριξεις σε χαρτι,κανε το μπουκωτα οχι σημαδευοντας!!
 
Εγώ παρατηρώ ότι στις τελευταίες φωτό πηγαίνουν χαμηλά οι κάννες αλλά το χέρι τώρα έρχεται σωστά στην πάπια σε αντίθεση με τις προηγούμενες φωτόγραφίες... Δεν ξέρω αν ήταν καλύτερο το αποτέλεσμα με μια μέση κατάσταση στις ροδέλες...
 
io0mtj.jpg


Αυτη κανει???
φωτοβολιδα σε επιασα επ αυτοφωρω , σε ολες τις φωτο εισαι τελειως διαφορετικος από την πρωτη φωτο , σε άλλη εισαι ψηλα σε άλλη εισαι δεξια , οι φωτο αυτές είναι με κλειστα ματια όπως σου ειπα ?? παντως το πελμα τωρα παταει καλα , δεν εχεις μαθει σωστα την επωμιση , μην με παρεξηγήσεις , πρεπει ο ωμος να ερχεται μπροστα και να κλειδωνει το κοντακι επανω του , γνωμη μου , πηγαινε σε στο πιο κοντινο σκοπευτηριο , βρες ένα πολύ εμπειρο σκοπευτή και ζητησε του ευγενικα να σε δει , εχετε την τυχη να υπαρχουν πολλοι τρομεροι σκοπευτες και γνωστες διπλα σας στην κρητη
 
Εξαιρετικά χρήσιμο εργαλείο αν ξέρεις τι θες να κάνεις. Φτάνει να μην το συνδιασεις με αυτά τα αφρολεξ που το δίνει ο αμερικανος αλλά με φύλλα από χαρτόνι ή πλαστικό.
για να βρεις το υψος ναι , αλλα και παλι πρεπει να ξερεις την εικονα του ματιου σου στην ριγα αλλα κα να εχεις τελειοποιησει το πατημα στο χτενι , αυτό ερχεται μετα από χιλιαδες επωμισει ςφιλε , ξερει το σωμα πλεον την σωστη πιεση μονο του , σε βγαζει όμως και άλλο εξω λογω του υφασματος και σε αναγκαζει να γειρεις πιο πολύ το κεφαλι
 
Back
Top