Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Ρε παιδιά έριξα σήμερα αυτό το φυσίγγι κ μου φάνηκε πολύ καλό, ιταλικό είναι αλλά δεν γράφει το κουτί πληροφορίες ξέρει κανείς τι παίζει με μπαρουτη κτλ? Αν πάει τόσο καλά σ αυτόν τον καιρό σε καλύτερες συνθήκες θα κάνει κηδείες!
Αυτά δεν ήταν σε προσφορά των 1000?
 
Κάποτε είχα δοκιμάσει τα κλεβερ και η τιμή ήταν πάτος μιλάμε για 5.5 κάτι τέτοιο

Πραγματικά ήταν πολύ καλά νομίζω τότε ισπανικά υλικά είχαν ένα με κόκκινο κάλυκα και ένα μπλε

Στα 9.5 ούτε καν.... Ρίχνουμε Nike και κλασικ κτλ
 
Σήμερα είχα μαζί μου cheddite tordo, nsi uno prima και λίγα jordan 32. Το πρωί είχε -2 τα prìma μόνο κοντά έκοβαν τα cheddite δούλεψαν πολύ καλύτερα. Σε λίγο πιο γλυκό καιρό κεντάνε τα prima σήμερα έτσι κι έτσι.
Με τα cheddite σε - 2 είχες ζωντανά ή κάτι που να μην σου άρεσε; Δεν τα έχω ρίξει σε θερμοκρασίες κάτω από 5 βαθμούς.
 
Το μεσημέρι κοντά στον αγ.θωμα , δίπλα στον Αυλώνα

Πήγα με τα παιδιά στο χιόνι ψηλά να παίξουν λίγο και μετά λίγο περπάτημα μαζί τους.
Πήρα 4 τσίχλες και έφυγαν τραυματισμένες άλλες 6 με φυσίγγια oscar μπλέ n9.
Με άλλο φυσιγγι και ίσως 8αρι θα τα έπαιρνα λογικά.
Δεν πειράζει,ο μικρότερος 15χρονων πρώτη φορά έπιασε τσίχλα στο χέρι. Κάτι είναι και αυτό.
 
Πείτε τους ότι χρειάζονται καλή κάνη και όχι καλά φυσίγγια.
Εμένα δεν με πιστεύουν πλέον ...
🤪
Πρέπει να αναθεωρήσεις Βασίλη.Ηρθαν τα Πυρκαλ βαθιάς κατάψυξης και κατήργησαν την κρυογενη κάννη.H Beretta θα σκοτώνει γιατί είναι σαν την χλωρίνη Klinex και η Remington θα είναι στην κορυφή της βλητικής γιατί θέλει δεύτερο άτομο στο κουβάλημα.Το φυσίγγι μπροστά στον εγωισμό είναι απλή οδοντόκρεμα.
 
Back
Top