Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Θα κοιτάξω να βρω φράγκα και θα πάρω τον Γιώργο κατευθείαν να μου βάλει στο κτελ
Και εμένα θα μου τα έβαζε στο Κτελ αλλά δεν τα πάω καλά με τις ηλεκτρονικές πλερωμες και αγγαρεψα ένα φίλο που έκανε δρομολόγιο και μου τα έφερε καλύτερα γλίτωσα και τα λεφτά του Κτελ αν μείνουν θα πάρω άλλη μια κούτα
 
Το φερνουν κι εδω....το ειδα πολυ ριγμενο φετος, μιας κ αναφερθεικαμε σε αυτο....
Είναι χρονιά στην αγορά τα συγκεκριμένα και πάντα ήταν σε λογικές τιμές και ταχύτητες απίστευτες δεν ξέρω γιατί έχει περάσει έτσι απαρατήρητο
 
Είναι χρονιά στην αγορά τα συγκεκριμένα και πάντα ήταν σε λογικές τιμές και ταχύτητες απίστευτες δεν ξέρω γιατί έχει περάσει έτσι απαρατήρητο
Το γνωριζω, αλλα φετος το είδα ριγμενο πολυ σε μεροι περπατητού...δε ξερω γιατι περασε απαρατηρητο στα ράφια, οπως ειπες....
 
Το γνωριζω, αλλα φετος το είδα ριγμενο πολυ σε μεροι περπατητού...δε ξερω γιατι περασε απαρατηρητο στα ράφια, οπως ειπες....
Μάλλον η διαφήμιση Κώστα γενικά τα Ισπανικά όπλα και φυσιγγια ενώ είναι κορυφαίας ποιότητας δεν είχαν την κίνηση που τους αναλογεί τώρα σε ξυλωτα δεν θα το έριχνα γιατι στραπατσαρει άσχημα τα πουλιά τουλάχιστον εδώ που στο ξήλωμα ρίχνουμε από τα 5 μέχρι τα 20 μετρα το πολύ
 
Το γνωριζω, αλλα φετος το είδα ριγμενο πολυ σε μεροι περπατητού...δε ξερω γιατι περασε απαρατηρητο στα ράφια, οπως ειπες....
Γιατί ήταν ακριβω σε σχέση με άλλα, τώρα που ήρθαν στα ίδια ευκαιρία να ξεπουλήσουν.
 
Γιατί ήταν ακριβω σε σχέση με άλλα, τώρα που ήρθαν στα ίδια ευκαιρία να ξεπουλήσουν.
Eδω πάντα ήταν το φθηνότερο 32 αρι και το sporting του το ίδιο και το ρίχνω ανά διαστήματα πάνω από 15 ετια τώρα που το είδες εσύ ακριβό δεν καταλαβαίνω η ποιο άλλο 32 αρι εχει 8 ευρώ?
 
Eδω πάντα ήταν το φθηνότερο 32 αρι και το sporting του το ίδιο και το ρίχνω ανά διαστήματα πάνω από 15 ετια τώρα που το είδες εσύ ακριβό δεν καταλαβαίνω η ποιο άλλο 32 αρι εχει 8 ευρώ?
Εδώ τα έχουν 9,80. & 9 τα 28γρ
 
Back
Top