Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
To 30αρι αυτο με τη το γεμιζει;;;
Το 32αρι ειχε Aquila πέρυσι.
Όταν το έβρισκα εδώ είχε μέσα C7 αλλά έχω να το ρίξω κάμποσα χρόνια τώρα αν έκανε αλχημείες στο 32 πιθανό να έχει αλλάξει και το 30 οποιος τα βρει δεν χανει κάτι να δοκιμάσει όταν τα έριχνα ήταν άπαιχτα για έναρξη
 
Εμένα φέτος μου άφησε καλές εντυπώσεις ιδιαίτερα την πρώτη ώρα. Όσο ζεσταίνει η μέρα τόσα περισσότερα αίματα είχα.
Ρε σεις με μπερδέψατε . Τους Ιταλιάνους διάβαζα , που το ρίχνουν πολύ στα μπασίματα του Οκτώβρη , άντε μέχρι μέσα Νοέμβρη , μετά δεν... Και όλοι συμφωνούν σ' αυτό . Η ίδια η NSI στο επίσημο site το προτείνει και για τρυγόνι....
 
Ρε σεις με μπερδέψατε . Τους Ιταλιάνους διάβαζα , που το ρίχνουν πολύ στα μπασίματα του Οκτώβρη , άντε μέχρι μέσα Νοέμβρη , μετά δεν... Και όλοι συμφωνούν σ' αυτό . Η ίδια η NSI στο επίσημο site το προτείνει και για τρυγόνι....
Βρες ένα τρυγόνι πρώτα και μετά να σε ζωσουν τα φίδια τι φυσίγγι θα ρίξεις .yel.
 
Ρε σεις με μπερδέψατε . Τους Ιταλιάνους διάβαζα , που το ρίχνουν πολύ στα μπασίματα του Οκτώβρη , άντε μέχρι μέσα Νοέμβρη , μετά δεν... Και όλοι συμφωνούν σ' αυτό . Η ίδια η NSI στο επίσημο site το προτείνει και για τρυγόνι....
Μέχρι το 20 πήγαινε πολύ καλά μετά τη έγινε δε ξέρω τι άλλαξε αλλά δεν μιλώ πάντα έναρξη τρυγόνια
 
Μέχρι το 20 πήγαινε πολύ καλά μετά τη έγινε δε ξέρω τι άλλαξε αλλά δεν μιλώ πάντα έναρξη τρυγόνια
Ότι νάνε γράφω 20-21 πήγαινε καλά μετά τι έγινε δε ξέρω και τι άλλαξε
Μιλώ πάντα στην έναρξη τρυγόνια
 
Ρε σεις με μπερδέψατε . Τους Ιταλιάνους διάβαζα , που το ρίχνουν πολύ στα μπασίματα του Οκτώβρη , άντε μέχρι μέσα Νοέμβρη , μετά δεν... Και όλοι συμφωνούν σ' αυτό . Η ίδια η NSI στο επίσημο site το προτείνει και για τρυγόνι....
Δεν ξέρω τι λένε η ιταλιανοι αλλά αυτό το φυσιγγι είναι δυνατό θέλει κρύο για να απόδοση καλύτερα, όλα τα πουλιά ζωντανά.
 
Back
Top