Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Πολύ χάλια το ανιβερσερι μακριά

Χίλιες φορές τορντο 30αρι
Εγώ πάλι, παρ΄ ότι οπαδός των 30ριών, με το κίτρινο 30άρι της Lambro ήμουν να με κλαίνε και οι ρέγκες.
Με J&B Light αρκετά έως πολύ ικανοποιημένος.
Πάντως πρώτο στη σειρά βάζω το Navaro (30) και μετά Nsi Classica Light.
ΦΥΣΙΚΑ ότι ταιριάξει στον καθένα.
 
Εγώ πάλι, παρ΄ ότι οπαδός των 30ριών, με το κίτρινο 30άρι της Lambro ήμουν να με κλαίνε και οι ρέγκες.
Με J&B Light αρκετά έως πολύ ικανοποιημένος.
Πάντως πρώτο στη σειρά βάζω το Navaro (30) και μετά Nsi Classica Light.
ΦΥΣΙΚΑ ότι ταιριάξει στον καθένα.
Και εγώ δεν το παίρνω αν έχω επιλογές αλλά οκ τρώγετε
 
Και εγώ δεν το παίρνω αν έχω επιλογές αλλά οκ τρώγετε
Και μιας και είπες "οκ", θυμήθηκα τα Ok της Nsi. Αν παραβλέψεις το παράλογο κόστος, εμένα μου άφησαν τις καλύτερες εντυπώσεις. Αλλά όχι ένα δεκάρικο το κουτί ! Έλεος...
 
Αυτήν την μαλακια πήρα
Όταν είχαν πρωτοεμφανίστει αυτά, πήγε φίλος και πήρε ένα κουτί για την έναρξη.
4 που μου έδωσε πήρα ισάριθμα τρυγόνια ξερά. Μετά δεν έτυχε να τα ξαναρίξω και ίσως κάτι να άλλαξε.
Φοβερό για μαύρες ήταν το diva 31 διασποράς τους καραμανιδη σε 10αρι. Δεν γλυτωνε τίποτα και κράταγε και μέτρα.
 
Ninja σου λέω. Μόλις την είδα να περνάει το δρόμο και να χώνεται στα πουρνάρια στο ρέμα λέω αστή να πα να... Χώνεται μέσα με μπλοζομ και σε δευτερόλεπτα πετάγεται στο δρόμο το πουλί αιμόφυρτο, τεζα. Πάρτη μου λέει. Μη ρωτήσεις πως τη σκότωσα γιατί θα σου απαντήσω. Δεν ρώτησα φίλε, φοβήθηκα.
IMG_20240203_040535.jpg
 
Τώρα λοιπόν που τα 28 είναι στα 9 ευρώ τα 30 και τα 32 στα 10 ρίξτε speed που το βρίσκω στα 10 ευρώ να ευχαριστηθείτε φυσιγγαρα και να τελειώνει το παραμυθι
Αλλαγιανης φίλε να βρεις οικονομικα φυσηγγια η εναλλακτική ρουμελιοτη αυτές η τιμες είναι κοροϊδία ευρι…
 
Back
Top