Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
φέτος τίμησα ξανά από Αμαλιάδα 3 κούτες Αρτεμης 32γρ. ενώ μου είχε πει ότι τα γεμίζει με psb1 μου τα έστειλε με csb1 ,στο τηλέφωνο μου πούλαγε τρέλα ότι δεν γνώριζε πως τα γέμισαν με csb1 ενώ πριν τα στείλει ήταν 100% σίγουρος,,,τέλος των πάντων προσφέρθηκε να τα πάρει πίσω αλλά είμαι 50χλμ πήγαινε έλα στα πρακτορεία οπότε τα κράτησα μιας και μου θυμίζει το παλιο καλό tordo csb1 του Κουτουζή ( fantom ) βέβαια δεν θα ξαναπάρω γιατί απεχθάνομαι την κοροιδία....

ΣΚ με αυτά για δοκιμή
View attachment 58293View attachment 58294View attachment 58295
Έλα ρε Παύλο είχα πάρει και εγώ πέρυσι και έχω και φέτος είναι τίμιο παλικάρι μήπως έγινε λάθος συννενόηση δεν τον έχω τπτ μην παρεξηγηθω.
 
Έλα ρε Παύλο είχα πάρει και εγώ πέρυσι και έχω και φέτος είναι τίμιο παλικάρι μήπως έγινε λάθος συννενόηση δεν τον έχω τπτ μην παρεξηγηθω.

δεν αντιλέγω όπως είπα προσφέρθηκε να τα αλλάξει,αλλά η ζημιά για εμένα είχε γίνει,γιατί κρέμασα και φίλο που μπήκε στην παραγγελία μόνο για την psb1

όταν στο τηλέφωνο ρωτάω 1-2 φορές σίγουρα με psb1 και παίρνω απάντηση ναι και αν γνωρίζει την διαφορά μεταξύ csb1 & psb1 και ξαναπαίρνω απάντηση ναι ,πόσο λάθος να είναι η συννενόηση ;

το φυσίγγι πάντως είναι καλό δεν θα μείνει στο ντουλάπι ;)
 
μια χαρα ει ναι περικλη τα 30αρια για μενα οκ .sex hard.
Πριν 2 χρόνια που είχα ξαναπάρει δεν είχα κανένα παράπονο .
Σήμερα δεν ξέρω ,μου φάνηκαν πιο μαλακά...
Ίσως να φταίει ότι έριξα πρώτα 3 gm3 fast της nobel sport..
Θα τα ξαναδώ
 
Πριν 2 χρόνια που είχα ξαναπάρει δεν είχα κανένα παράπονο .
Σήμερα δεν ξέρω ,μου φάνηκαν πιο μαλακά...
Ίσως να φταίει ότι έριξα πρώτα 3 gm3 fast της nobel sport..
Θα τα ξαναδώ
ειναι πιω μαλακα περικλη απο τα περσυνα, τα εχη γεμιζμενα με αλη πυριτιδα,,psp 4 εαν θυμαμε,,,παντως εγω που τα ερηξα φετως σε ορτυκι τρυγονι και τωρα τσιχλα ειμαι ευχαριστημενως και κοβουνε και μακριααα,,,,και τα δουλευω και με ανοιχταααα τοκαριζματα :oops:
 
δεν αντιλέγω όπως είπα προσφέρθηκε να τα αλλάξει,αλλά η ζημιά για εμένα είχε γίνει,γιατί κρέμασα και φίλο που μπήκε στην παραγγελία μόνο για την psb1

όταν στο τηλέφωνο ρωτάω 1-2 φορές σίγουρα με psb1 και παίρνω απάντηση ναι και αν γνωρίζει την διαφορά μεταξύ csb1 & psb1 και ξαναπαίρνω απάντηση ναι ,πόσο λάθος να είναι η συννενόηση ;

το φυσίγγι πάντως είναι καλό δεν θα μείνει στο ντουλάπι ;)
Psb 1 έχουν νομιζω τα cervo που είναι και σε καλή τιμή. Θα κοιτάξω αύριο αυτά που έχω να το σιγουρεψω.
 
Δοκιμή τα νέα 32αρια του Ρουμελιώτη με πολύ καλά αποτελέσματα. Αρκετές μακρινές ντουφεκιές και όταν ήμουν πάνω το πουλί έπεφτε. Αύριο θα δοκιμάσω και τα νέα 30άρια του να δω τι λένε.
 
Δοκιμή τα νέα 32αρια του Ρουμελιώτη με πολύ καλά αποτελέσματα. Αρκετές μακρινές ντουφεκιές και όταν ήμουν πάνω το πουλί έπεφτε. Αύριο θα δοκιμάσω και τα νέα 30άρια του να δω τι λένε.
Κάτι φίλοι παίρνουν 28αρια και 32αρια του Ρουμελιώτη .Και κάτι σκοπευτικά.
Με το 30αρι δεν βρήκαν αυτό που γυρευαν.
 
Κάτι φίλοι παίρνουν 28αρια και 32αρια του Ρουμελιώτη .Και κάτι σκοπευτικά.
Με το 30αρι δεν βρήκαν αυτό που γυρευαν.
Το 28αρι δεν το έχω είναι. Το παλιό 30αρι ήταν το αγαπημένο μου εμπορικό φυσίγγι. Μου είχε κάτσει παρα πολύ καλά.
 
https://www.car.gr/xyma/view/326754323-fysiggia-kynigioy-super-a-italias-32gr

Εν το μεταξύ μου έστειλε ένας φίλος ότι την Παρασκευή που του τηλ και καλά €6,65 τα 32αρια...χωρίς να αναφέρει βέβαια πόσα.
Θυμάμαι πριν καμία εβδομάδα ότι τον κραζατε πολύ...κ λογικά.
Νομιζω η 1000 βγαινει τοσο οσο αναφερει.Κατι τετοιο ειχα δει στο fb
 
Ούτε αίματα ούτε κυνηγητά ούτε υπερκρουσεις το συγκεκριμένο?
Μέχρι πέρσι τουλάχιστο δεν μου είχαν παρουσιάσει κάτι...τώρα αν φετος άλλαξε κάτι δεν γνωρίζω..έχω περσινό στοκ ακόμα σε 8ρι και 9ρι.Το ρίχνω με τσοκ Brain Mr και μαμά 2** με benelli comfort. Το αποτέλεσμα (σε εμένα τουλάχιστο)απλά εξαιρετικό!
 
δεν αντιλέγω όπως είπα προσφέρθηκε να τα αλλάξει,αλλά η ζημιά για εμένα είχε γίνει,γιατί κρέμασα και φίλο που μπήκε στην παραγγελία μόνο για την psb1

όταν στο τηλέφωνο ρωτάω 1-2 φορές σίγουρα με psb1 και παίρνω απάντηση ναι και αν γνωρίζει την διαφορά μεταξύ csb1 & psb1 και ξαναπαίρνω απάντηση ναι ,πόσο λάθος να είναι η συννενόηση ;

το φυσίγγι πάντως είναι καλό δεν θα μείνει στο ντουλάπι ;)
Ωραία πάντως αυτά να λέγονται γιατί ήθελα να πάρω τηλέφωνο γιατί τα περσινά είναι φοβερά.
 
Back
Top