Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
φέτος τίμησα ξανά από Αμαλιάδα 3 κούτες Αρτεμης 32γρ. ενώ μου είχε πει ότι τα γεμίζει με psb1 μου τα έστειλε με csb1 ,στο τηλέφωνο μου πούλαγε τρέλα ότι δεν γνώριζε πως τα γέμισαν με csb1 ενώ πριν τα στείλει ήταν 100% σίγουρος,,,τέλος των πάντων προσφέρθηκε να τα πάρει πίσω αλλά είμαι 50χλμ πήγαινε έλα στα πρακτορεία οπότε τα κράτησα μιας και μου θυμίζει το παλιο καλό tordo csb1 του Κουτουζή ( fantom ) βέβαια δεν θα ξαναπάρω γιατί απεχθάνομαι την κοροιδία....

ΣΚ με αυτά για δοκιμή
View attachment 58293View attachment 58294View attachment 58295
Πες μας Παυλο οταν τα δεις . Ειμαι περιεργος
 
Ο Καλκατζακος δεν έφερε φέτος τα 206Χ32 και τα Imperial τα Ισπανικά.Τι έγινε?
Φέτος που μιλησα είπε πως δεν του έδιναν καλή τιμή στα 206/32gr για να μπορέσει να τα εμπορευτει και όσο για τα imperial περιμένει ακόμα απάντηση...
 
φέτος τίμησα ξανά από Αμαλιάδα 3 κούτες Αρτεμης 32γρ. ενώ μου είχε πει ότι τα γεμίζει με psb1 μου τα έστειλε με csb1 ,στο τηλέφωνο μου πούλαγε τρέλα ότι δεν γνώριζε πως τα γέμισαν με csb1 ενώ πριν τα στείλει ήταν 100% σίγουρος,,,τέλος των πάντων προσφέρθηκε να τα πάρει πίσω αλλά είμαι 50χλμ πήγαινε έλα στα πρακτορεία οπότε τα κράτησα μιας και μου θυμίζει το παλιο καλό tordo csb1 του Κουτουζή ( fantom ) βέβαια δεν θα ξαναπάρω γιατί απεχθάνομαι την κοροιδία....

ΣΚ με αυτά για δοκιμή
View attachment 58293View attachment 58294View attachment 58295
Τα περσινά με τι ήταν; Νομίζω είχες πει ότι είναι με csb1. Εμένα μου άρεσαν πολύ τα περσινά, έχει ακόμα απ αυτά;
 
Καποτε το μακριμο 1980 μαs ξυνιζε η ΜΒ και η VELOX και τωρα καιγομαστε για τουs Ισπανουs.
Στον αγυριστο ολα τουs τα πραγματα .( Εκτός από την ΡΕΑΛ βέβαια)
Γιωργο μην ξέχνας ότι εδώ κ κάμποσα χρόνια πισω αν βρήκαμε κανα οικονομικό και αξοπρεπεστατο τσιχλοφυσιγγο (κ όχι μόνο)ήταν για χάρη τους..
Η nsi κατάργησε την csb1 κ ευτυχώς που δεν κατάργησε κ τις υπολοιπες γιατί θα ψάχνονταν με τι θα γεμίσουν για να βγάλουν φυσίγγια με καλες τιμές....

Και επειδή αυτή είναι.. Νsi θα ξυπνήσει κανα ωραίο πρωινο κ θα πει ισπανικές τέλος...
Πάρτε s4, sipe, gm3 κλπ και γεμίστε τσιχλοφυσιγγα, με ότι αυτό συνεπάγεται...

Το εχω ξαναπει πολλες φορες στο παρελθον....
Οποιον δεν τον ικανοποιούσαν τα φυσίγγια με ισπανικες πυριτιδες η είχε κάποια απέχθεια απέναντι τους....
Ας αγοράζε ιταλικα........
 
Last edited:
Καποτε το μακριμο 1980 μαs ξυνιζε η ΜΒ και η VELOX και τωρα καιγομαστε για τουs Ισπανουs.
Στον αγυριστο ολα τουs τα πραγματα .( Εκτός από την ΡΕΑΛ βέβαια)
Στο μπασκετακι την ξέρανε την Ρεαλ ο Σλουκι Λουκ. Με τι πυρίτιδα να ήταν το φουσεκι που τους εκτέλεσε άραγε????
 
Κώστα το ότι γράφω πως είναι καλό το φυσίγγια δεν αναιρεί την κοροϊδία να παραγγείλω με psb1 κατά τα λεγόμενα του και να μου στείλει με csb1 και μετά να κάνει τον Κινέζο,,οπότε με πείραξε η κοροϊδία ,το γράφω και στο αρχικό ποστ 😉
 
Κώστα το ότι γράφω πως είναι καλό το φυσίγγια δεν αναιρεί την κοροϊδία να παραγγείλω με psb1 κατά τα λεγόμενα του και να μου στείλει με csb1 και μετά να κάνει τον Κινέζο,,οπότε με πείραξε η κοροϊδία ,το γράφω και στο αρχικό ποστ 😉
Με συγχωρεις αλλα δεν ειδα το αλλο σου ποστ...τελος παντων.
Αφου ομως σου δουλευουν στο οπλο σου κ αυτα με τη csb 1, δεν νομιζω να ειναι ηταν εκει το προβλημα.....ισως υπηρξε κ λαθος συννενοηση αντιπροσωπου με κατασκευαστη...any way...περι ορεξεως ομως..:D
 
Με συγχωρεις αλλα δεν ειδα το αλλο σου ποστ...τελος παντων.
Αφου ομως σου δουλευουν στο οπλο σου κ αυτα με τη csb 1, δεν νομιζω να ειναι ηταν εκει το προβλημα.....ισως υπηρξε κ λαθος συννενοηση αντιπροσωπου με κατασκευαστη...any way...περι ορεξεως ομως..:D
H CSB1 σε κάλυκα MAXAM στο 1.70 έδωσε τα πιό πετυχεμένα (best seller ) τσιχλοφύσιγγα .
Eίτε με biorientabile 21 είτε με Ζ2Μ 21 στα 32 γρ είτε με biorientabile 18 στα 33 γρ (υγρασία )
 
Με συγχωρεις αλλα δεν ειδα το αλλο σου ποστ...τελος παντων.
Αφου ομως σου δουλευουν στο οπλο σου κ αυτα με τη csb 1, δεν νομιζω να ειναι ηταν εκει το προβλημα.....ισως υπηρξε κ λαθος συννενοηση αντιπροσωπου με κατασκευαστη...any way...περι ορεξεως ομως..:D
Ασχέτως αποτελέσματος η αξιοπιστία φαίνεται από τη βάση των συμφωνιών όταν λες αγγούρια και σου στέλνουν κολοκύθια κατι πάει στραβά ασχέτως αν θα τα φας και αυτά γιατί σου αρέσουν .
 
Back
Top