Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
MB modificata λέει η εταιρεία. Θα το τσεκάρω αύριο. Ζ2Μ έχει σίγουρα πάντως.

PSB γιατί να έχει;
Ειχε κοψει περυσι ενα φιλαρακι μου, στο καρτερι το απογευματινο, κ ειχε psb...γιαυτο σε ρωταω αν εχει ακομη απο αυτη.
 
Ειχε κοψει περυσι ενα φιλαρακι μου, στο καρτερι το απογευματινο, κ ειχε psb...γιαυτο σε ρωταω αν εχει ακομη απο αυτη.
Χμμμ🤔🤔🤔. Κοτζαμ Β&Ρ δεν είχε να βάλει κάτι δικό της; Εκτός κι αν η "μοντιφικατα" είναι σωσίας της ισπανιδας!😆😆😆😆
 

Attachments

  • IMG_20221120_123120.jpg
    IMG_20221120_123120.jpg
    478,3 KB · Προβολές: 38
Καλησπέρα κυριοι ένα γκάλοπ με τι φυσίγγια ρίχνετε φέτος στις τσίχλες και αν είστε ευχαριστημένοι με τα φυσίγγια και την γόμωση που θα αναφέρετε Ευχαριστω. Υ.Γ ( Όσοι έχουν δει πουλιά τελος πάντων στα μέρη τους)😉
 
Καλησπέρα κυριοι ένα γκάλοπ με τι φυσίγγια ρίχνετε φέτος στις τσίχλες και αν είστε ευχαριστημένοι με τα φυσίγγια και την γόμωση που θα αναφέρετε Ευχαριστω. Υ.Γ ( Όσοι έχουν δει πουλιά τελος πάντων στα μέρη τους)😉
οτι εχουμε ριξει μεχρι στιγμης με ρουμελιωτη 32 και cheddite tordo ,με του ρουμελιωτη δεν εχουμε βγαλει συμπερασμα ακομα ειναι νωρις ακομα με τα τορντο ειναι φοβερα.[υπο δοκιμη ειναι και τα ροκετ 31γρ]
 
οτι εχουμε ριξει μεχρι στιγμης με ρουμελιωτη 32 και cheddite tordo ,με του ρουμελιωτη δεν εχουμε βγαλει συμπερασμα ακομα ειναι νωρις ακομα με τα τορντο ειναι φοβερα.[υπο δοκιμη ειναι και τα ροκετ 31γρ]
Τα τορντο τα πηρες τωρα η ποιο παλια γιατι τα εχω παρει και εγω απο τον καλκατζακο μάλλον με Drago μπαρούτι τώρα τα βγάζουν με D20 έμαθα είναι πολύ καλά αυτά που έχω τώρα περί ορεξεως.
 
Back
Top