Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δουβρης flash 32 στα 5.6 κάπου βγαίνει με psb1 πως την λένε....έχω ριξει πολλά ...για τα λεφτά του πάρα πολύ καλό.
Νικο
Αν θυμαμαι καλα csb1 ειναι η πυριτιδα που ουσιαστικα ιδια ειναι με την pdb1 λιγο πιο φθηνη σε τιμη
 
καλημερα κ απο μενα κ χρονια πολλα τα f2 τα πειρα προχθες θα τα δωκιμασω αυριο σε μπεκατσα πρωτι φορα τα περνω,σε τσιχλκοτσιφα περπατιτο που πηγενω με την sx3 τα superkill 32 τα diva ειδα καλα αποτελεσματα κ σε χαρτονι που τα δοκιμασα
 
καλημερα κ απο μενα κ χρονια πολλα τα f2 τα πειρα προχθες θα τα δωκιμασω αυριο σε μπεκατσα πρωτι φορα τα περνω,σε τσιχλκοτσιφα περπατιτο που πηγενω με την sx3 τα superkill 32 τα diva ειδα καλα αποτελεσματα κ σε χαρτονι που τα δοκιμασα
Φίλε μου το f2 είναι πολύ σφιχτο για μπεκάτσα εντελώς ακατάλληλο.....εκτός αν μιλάμε για τρίτο σε ανοιχτά μέρη
 
Το είχε γράψει ο Παύλος 2 σελίδες πίσω

CSB-1, 1.80X32

Ο γκογκος ακόμα να μου απαντήσει,,,λες και έχει πιάσει τον παπά απο τα @@ με την μυστική συνταγή του
Εφαγα τεραστια φολα σημερα με τα κιλλ παυλοοοοο...τεραστια φολα!
 
Σημερα δοκιμασα καποια euromix και λιγα a1 speciale που ριχνει ο πατερας μου με τη maxus, για τα euromix εχω σταθερα την ιδια αποψη οτι με αυτο το φυσιγγι δεν μπορω να κανω πουλια για καποιο λογο, πιθανον δεν ταιριαζουν στον τροπο που ριχνω.Παραδειγμα εριχνα με τα λαμπρο πρασινα επαιρνα πουλι μολις τα αλλαζα με τα αλλα τιποτα, ξανα πρασινο ξανα κατω...Συμπερασμα ετσι οπως το χω βρει με τα πρασινα οσο και να χουν με αυτο το οπλο αυτα θα ριχνω.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top