Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πήγα χτες το απόγευμα με κάτι φιλαράκια να πάρω τπτ φυσίγγια για την κακοκαιρία που έρχεται .hunter.1αν και ήθελα να πάρω ένα κουτί Express32 και ένα Direct για τα μεν πρώτα δεν τα πήρα γτ με ψήσανε τα φιλαράκια και πήρα ένα κουτί Nova Club #8 (<<πάρτα τις κατεβάζαμε από ψηλά με αυτά στο καρτέρι>>.smashfrak.) και επειδή direct32 δεν είχε σε 32γρ μετά και με λογικά λεφτά είχε κάτι J&B διασποράς 32γρ τα πορτοκαλί, που τα έριχνε με το δίκαννο πιο παλιά ο πατέρας μου. 6,6 τα πρώτα και 6,8 τα δεύτερα. Στα J&B δεν μου άρεσε το αστεροειδές τους, χρειαζόταν πιο ψηλό βύσμα, το αστέρι είναι αρκετά βαθύ και η τρύπα στη μέση πιο μεγάλη από όσο θα έπρεπε κανονικά (δεν ξέρω κατά πόσο κακό είναι αυτό). ΠΣΚ θα φανούν στην πράξη.
Α, τα Gorilla Eco τα έχει εδώ 6,30. Επίσης η Δορκάς έχει βγάλει και Express Bior με μισόταπα.
Καλη τιμουλα τα gorilla!
 
συνάδελφοι μπορείτε να μου προτείνετε ένα φυσίγγι μέχρι 7€ ? Κυνηγάω από 0-15 βαθμούς με μέτρια έως αρκετη υγρασία. Έχω δοκιμάσει nsi sipe, gm3, lambro tordo 32,30, euromix και δορκάς express 32. Από αυτά μόνο το δορκάς μου άρεσε αλλά δεν το βρίσκω εύκολα...
 
34 γραμμάρια για τσίχλες δεν είναι πολλά?
ναι αλλα ειναι ενα φυσιγγι που για τους καιρους που κυνηγας δεν θα σε προδωσει. ειναι ταχυτατο και το βασικοτερο χωρις ανακρουση. πιο μαλακο απο πολλα 32αρια. αν δεν θες τοσα γραμμαρια mbclassic
 
To συγκεκριμενο ειναι σαν να ριχνεις με 30γρ. Αν ομως σε προβληματιζει το βαρος γομωσης, κοιτα και τα ΜΒ Classic και ΜΒ Light. Σε φιλο εδω που τα ριχνει, δουλεψαν πολυ καλα
εισαι πιο γρηγορος κι απ τη σκια σου ρε φιλε. μ αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι
 
Η που ΔΕ σκεφτομαι .sarcastic.

Δε το βλεπω να βγαινουμε στα χωραφια αυτη τη βδομαδα. Ως το Σαββατο δινει βροχες

θα πάμε δεν κολλάμε πουθενά .sarcastic. και τους μεγάλους κούμαρους γιατί τους έχουμε..πρώτη καβάτζα στις βροχές.my man.
 
Λοιπόν σήμερα με κρύο και υγρασία τα Nova Club πηγαίνανε κλασμένα, ξεπουπούλιασα όλη την πλάση, έριξα τρέξιμο του σκοτωμού (περισσότερα στο ανάλογο τόπικ). Τι να πάω να πάρω για αυτές τις μέρες ρε παιδιά... Δεν θυμάμαι τώρα, πρέπει να είχε S4 ή Sipe NobelSport στο μαγαζί του χωριού, αλλά μήπως είναι δυνατά για το δίκαννο φοβάμαι. με Α1 λένε για αυτό τον καιρό;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top