Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
πολύ καλό βίντεο που δείχνει μια σοβαρή και υπεύθυνη εταιρία
τα φυσίγγια αυτά γιατί δεν έχουν καλές πωλήσεις στην Ελλάδα;;;;;
Μια εξηγησηειναι οτι εδω μας φαγαν η τρελες ταχυτητες και οι βαριες γομωσεις στην Κυπρο 32 ρθχνουν σε συνθηκες παγετου και κατα την διαρκεια τις μερας πεφτουν σε γρ. Και εχουν χαμηλες πιεσεις. Μαλλον δεν ξερουν αυτοι....ειχαν φερει Ελλαδα αλλα δεν περπατησαν.
 
Μια εξηγησηειναι οτι εδω μας φαγαν η τρελες ταχυτητες και οι βαριες γομωσεις στην Κυπρο 32 ρθχνουν σε συνθηκες παγετου και κατα την διαρκεια τις μερας πεφτουν σε γρ. Και εχουν χαμηλες πιεσεις. Μαλλον δεν ξερουν αυτοι....ειχαν φερει Ελλαδα αλλα δεν περπατησαν.
Αλλα και το γεγονος οτι στην Κυπρο δεν εχουν αυτογενοι οπλα οποτε χρησιμοποιουν χαμηλες γομωσεις ..
 
κάποιοι προσπαθούν να φέρουν ( αντιπροσωπία - συνεργασία ) μακάρι να πάνε όλα καλά γιατί είναι φυσιγγάρες !
Αν και απο πληροφοριες απ το νησι πριν δυο χρονια τα ειχε ψιλοχαλασει ειναι καλα φυσιγγια. Μακαρι να ερθουν σε λιγικες τιμες.
 
καλησπέρα, εχει δουλεψει καποιος τα mezzo lambro τα μεσοταπα να μας πει εντυπώσεις. εχω καραμπινα με σταθερο τσοκ * θα βολεψουν στο καρτερι σε αποστασεις περιπου 15-25 μετρα
Παρε καλυτερα διασπορας γι αυτα τα μετρα.
 
καλησπέρα, εχει δουλεψει καποιος τα mezzo lambro τα μεσοταπα να μας πει εντυπώσεις. εχω καραμπινα με σταθερο τσοκ * θα βολεψουν στο καρτερι σε αποστασεις περιπου 15-25 μετρα
Ειχα παρει ενα κουτι για δοκιμη. Στο κρυο με υγρασια στα χανια $@κλαναν.....δηλαδη χαλια...σε βαθμο που ελεγες καλυτερο το tordo 30
 
καλησπέρα, εχει δουλεψει καποιος τα mezzo lambro τα μεσοταπα να μας πει εντυπώσεις. εχω καραμπινα με σταθερο τσοκ * θα βολεψουν στο καρτερι σε αποστασεις περιπου 15-25 μετρα
Δεν μου αρέσουν ούτε εμένα τα mezzo ... αλλα για full καλύτερα πάρε διασπορας η τα 32 direct για μέχρι 20μετρα η με απλό διασπορεα για 25-30.
 
καλησπέρα, εχει δουλεψει καποιος τα mezzo lambro τα μεσοταπα να μας πει εντυπώσεις. εχω καραμπινα με σταθερο τσοκ * θα βολεψουν στο καρτερι σε αποστασεις περιπου 15-25 μετρα
Πολυ καλο μεσοταπο για κρυο ειναι το cheditte free shots καπου στα 9 €
 
Μακαρι να ερθουν σε λιγικες τιμες.
Ετσι ακριβως.Απο παντα ηταν τσιμπημενα φυσιγγια σε σχεση με αλλα εισαγωμενα.
Για το μονο που εχω αμφιβολία ειναι αν ειναι μαλακά φυσιγγια..Αυτα που ειχα ριξει ηταν αρκετα δυνατα φυσιγγια(oσο και θανατερα)..και ας ελεγαν για 520bars μονο..
 
τα Ελληνικά προιόντα <<υποχρέωση μας>> είναι να τα στηρίζουμε και πάντα το κάναμε....τα χρόνια όμως που περνάμε δείχνουν ότι τόσα χρόνια η στήριξη και η δύναμη ήταν μονόπλευρη :)
αυτο ακριβώς θελω να πω και εγώ.

για να μην παρεξηγηθώ .. θελω να στηρίζω και στηρίζω τους Έλληνες βιοτέχνες αλλα θέλω να να πανε ενα μικρό και ανέξοδο βήμα μπροστά καλύπτοντας τα αυτονόητα , πχ να ενημερώνουν για τα υλικά τους .. απλό είναι .
μακάρι να αντιληφθούν έγκαιρα ότι όλο και περισσότεροι κυνηγοί δεν αγοράζουν με κλειστά ματιά.. και ο μονός τρόπος να ανταγωνιστούν τα ευρωπαϊκά μεγαθήρια είναι να χτίσουν εμπιστοσύνη με τους πελάτες τους.
 
Ετσι ακριβως.Απο παντα ηταν τσιμπημενα φυσιγγια σε σχεση με αλλα εισαγωμενα.
Για το μονο που εχω αμφιβολία ειναι αν ειναι μαλακά φυσιγγια..Αυτα που ειχα ριξει ηταν αρκετα δυνατα φυσιγγια(oσο και θανατερα)..και ας ελεγαν για 520bars μονο..
Αυτο ακριβως ειχαν χαλασειΤασο πριν δυο χρονια και στην Κυπρο στραφηκαν στα olymbia και καποιες αλλες μαρκες.
 
Εγω ξερω οτι ο κλεφτης και ο ψευτης τον πρωτο χρονο χαιρονται.....οταν ενα φυσιγγι δεν ειναι συνεπες και αλλαζει γωμασεις ή δυσαναλογες με το κστος τιμες ,η αγορα θα τον καταπιει
 
Αλλα λιγο ακριβα μαλλον..ε;
Αφου το ανεφερες θα σου πω την αποψη μου.τα θεωρω το καλυτερο τσιχλοφυσιγγο που εχω ριξει,η τιμη του ειναι αισχροκερδια καθαρη,δεν αξιζουν τα υλικα τους αυτη την τιμη!παντως η αληθεια ειναι οτι αμα τα εφερνε ο φιλος μου με το μαγαζι με τα φυσιγγια αυτα θα αγοραζα και παλι!
 
Ετσι ακριβως.Απο παντα ηταν τσιμπημενα φυσιγγια σε σχεση με αλλα εισαγωμενα.
Για το μονο που εχω αμφιβολία ειναι αν ειναι μαλακά φυσιγγια..Αυτα που ειχα ριξει ηταν αρκετα δυνατα φυσιγγια(oσο και θανατερα)..και ας ελεγαν για 520bars μονο..
Ταχύτητες έγραφε.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top