Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Όταν λες ποσότητα πόση δηλ. Ενδιαφέρον γιατί δύσκολα ρίχνει τιμή
Παυλο πηρα πολλα kill 32, dynamic 30gr και super kill 33.5 οποτε μεση τιμη 6.40 για ολα. Αλλα εκανα 5.50 αλλα 6 οποτε ολα μου βγηκαν 6.40.

Ευριπο φερε αγροτη να φορτωσουμε σκοπευτικα απο Μαρτιοdrive car.shake.
 
Παυλο απο οτι εχω καταλαβει σε ολα τα φυσιγγια βαζει τον ιδιο συγκεντρωτηρα και παιζει μονο με μονοβασικες πυριτιδες

Το καλο που εχει αυτος ο κατασκευαστης ειναι οτι τη φορτωνει λιγο τη μονοβασικη σε κατι τυπους και την παλευει και με την υγρασια
 
Τζιμη σε κρυο τραβανε??? Τα εχεις δοκιμασει??
Φίλε μου έχω ριξει πολλές κούτες από τα μαύρα του Καραμανιδης και σου λέω και σε κρύο και σε υγρασία πάνε μια χαρά. Υ. Γ.το σπίτι μου είναι σε απόσταση 100μετρα από το μαγαζί του. .
 
Φίλε μου έχω ριξει πολλές κούτες από τα μαύρα του Καραμανιδης και σου λέω και σε κρύο και σε υγρασία πάνε μια χαρά. Υ. Γ.το σπίτι μου είναι σε απόσταση 100μετρα από το μαγαζί του. .
Γενικα φετος του καραμανιδη μου πανε καλα. Εχω απορια ποσο πουλαει ο καραμανιδης απο τονεργοστασιο αμα του παραγγειλουμε και ποσο θα μας κατσει τα μεταφορικα. Φιλε πρεβεζα και διπλανες περιοχες παει καλα??
 
Γενικα φετος του καραμανιδη μου πανε καλα. Εχω απορια ποσο πουλαει ο καραμανιδης απο τονεργοστασιο αμα του παραγγειλουμε και ποσο θα μας κατσει τα μεταφορικα. Φιλε πρεβεζα και διπλανες περιοχες παει καλα??
Ναι πάει πολύ καλά δίνει πολλα φυσιγγια και γενικά εδώ στην Πρέβεζα είναι οι περισσότεροι ευχαριστημενοι.το μαυρο το εχω δοκιμάσει και στον βάλτο και πάει τέλεια.
 
Ναι πάει πολύ καλά δίνει πολλα φυσιγγια και γενικά εδώ στην Πρέβεζα είναι οι περισσότεροι ευχαριστημενοι.το μαυρο το εχω δοκιμάσει και στον βάλτο και πάει τέλεια.

Xρηστο εκτος απο το μαυρο που το ξερω κι εγω πιο αλλο τσιχλοφυσιγγο του Καραμανιδη κυνηγιεται πολυ στην Πρεβεζα?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top