Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Hλια το κοκκινο το κυνηγατε σε ηπιοτερους καιρους αποτι το μαυρο?
Εγω το δουλευα σε ολους τους χειμωνιατικους καιρους και στο πολυ κρυο!κυριως σε καραμπινες τα δουλευουν μολις ξεκινουν τα καλα τα κρυα.εχει τυχει να τα δουλεψω και σε πιο νορμαλ καιρο λογω οτι δεν ειχα αλλα φυσιγγια και δουλευαν μια χαρα!ααα και τον οκτωβρη σε φασσες,ασχετο!
 
Χρηστο εσεις ποσο τα παιρνετε τα φυσιγγια στην πρεβεζα;αρτα ειναι πιο ακριβα απ οτι στην αθηνα!
Έχω 2μηνες να πάω για κυνηγι(λογου χειρούργου στη μεση)καιΔεν ξερω πόσο έχουν πάει τώρα με την αυξηση,θα μάθω και θα σου πω.
 
ρε παιδιά ο Κένταυρος επιλεκτικά κάνει εκπτώσεις ; τον παίρνω και του λέω 1-2 κούτες των 20 για τα μαυρα super kill 33.5 και μου λέει €7,3 είτε πάρεις 1 πακέτο είτε πάρεις 1 κούτα,,,,τι να πω....

βύσμα Cretan_Sniper μαρτύρα
 
ρε παιδιά ο Κένταυρος επιλεκτικά κάνει εκπτώσεις ; τον παίρνω και του λέω 1-2 κούτες των 20 για τα μαυρα super kill 33.5 και μου λέει €7,3 είτε πάρεις 1 πακέτο είτε πάρεις 1 κούτα,,,,τι να πω....

βύσμα Cretan_Sniper μαρτύρα
πήγαινε εκεί αλλό το live άλλο το σύρμα δεν είσαι χθεσινός ;)
κι ο Λάκης προχθές που πήγαμε 12 κουτιά(διάφορα)φθηνότερα τα πήρε
εγώ κάλυκες συγκεντρωτήρες και καλή ποσότητα που πήρα για 4 ατομα ότι λέει ο κατάλογος :)
 
ρε παιδιά ο Κένταυρος επιλεκτικά κάνει εκπτώσεις ; τον παίρνω και του λέω 1-2 κούτες των 20 για τα μαυρα super kill 33.5 και μου λέει €7,3 είτε πάρεις 1 πακέτο είτε πάρεις 1 κούτα,,,,τι να πω....

βύσμα Cretan_Sniper μαρτύρα
Παύλο στο ράφι κάνουν 7 euro έτσι μου είπε. Παράγγειλα διάφορα άλλα φθηνότερα (tordo, dynamic klp) οπότε η μέση τιμή για κάθε κουτί μου βγήκε 6,40.
 
πήγαινε εκεί αλλό το live άλλο το σύρμα δεν είσαι χθεσινός ;)
κι ο Λάκης προχθές που πήγαμε 12 κουτιά(διάφορα)φθηνότερα τα πήρε
εγώ κάλυκες συγκεντρωτήρες και καλή ποσότητα που πήρα για 4 ατομα ότι λέει ο κατάλογος :)

Παλι σκουπισες τον Κενταυρο; Θα θελω κανα υλικο και δε θα βρισκω .sarcastic.
 
ρε παιδιά ο Κένταυρος επιλεκτικά κάνει εκπτώσεις ; τον παίρνω και του λέω 1-2 κούτες των 20 για τα μαυρα super kill 33.5 και μου λέει €7,3 είτε πάρεις 1 πακέτο είτε πάρεις 1 κούτα,,,,τι να πω....

βύσμα Cretan_Sniper μαρτύρα
Ρώτα και στον παρδαλακη στο Αιγάλεω τα έχει τα μαύρα super kill και πολλά άλλα και βλέπεις που σε συμφέρει
 
Εχω μια ερωτηση-απορια, αλλα θα την θεσω στο θεμα των ιδιογομωσεων, γιατι ειναι περισσοτερο σχετικη με το θεμα. Απλα μου ρθε τωρα, και θα ηθελα τα φωτα σας αν γνωριζετε
 
Φίλε μου έχω ριξει πολλές κούτες από τα μαύρα του Καραμανιδης και σου λέω και σε κρύο και σε υγρασία πάνε μια χαρά. Υ. Γ.το σπίτι μου είναι σε απόσταση 100μετρα από το μαγαζί του. .
Απο τον Βωσσο έχουμε κανα νεο Χρηστο,Εκλεισε οριστικα η γεμίζει?
 
Απο τον Βωσσο έχουμε κανα νεο Χρηστο,Εκλεισε οριστικα η γεμίζει?
Καλησπέρα Τάσο.ο βωσσος είχε σταματήσει είχε σταματησει να γεμίζει αλλά από φέτος άρχισε πάλι,δεν έχω δοκιμάσει κάποιο από τα φυσίγγια του ακόμα,ενας φίλος στο βάλτο που έριχνε παλιά τα μπλε τα 35 φέτος που τα δοκίμασε παλι που μου είπε ότι πήγαιναν καλα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top