Αγριόχοιρος Αρχείο

Status
Not open for further replies.
.hunter.Χαιρετώ τους γουρούναδες και για να τους ανάψω λίγο τα αίματα να βάλω ένα καλό καπρι πρωτοχρονιάτικο upload a gif.hunter.1
Το καλύτερο δώρο και μετά η συκωταρια για μεζε στο καφενείο με την παρέα μπράβο ρε παιδιά.
 
Πω ρε μάγκα ένα κοκκινιστό. Κώστα τα μέρη σου επιτρέπουν το μονόβολο ή μόνο με δράμια κάνεις δουλειά;
2 φορές πήγες για αγριογούρουνο, βάρεσες και ένα κωλόφαρδε, και μου έγινες και ειδικός με τέτοιες ερωτήσεις?? .yelling.
 
Παιδιά επειδή είναι πολύ σφιχτά τα μέρη και οι κοντινές κατά κύριο λόγο είναι κοντινές κανείς δουλειά και με δράμια,εγώ χρησιμοποιώ τα super kill του Καραμανίδη 4+1 και τις τελευταίες 2 χρονιές ντουφέκι σε 7 και δεν έχασα κανένα πάντως ο αδερφός μου δουλεύει τα Remington 9 βολα και αυτός κάνει δουλειά αλλά γενικά οι ντουφεκιες είναι σε αποστάσεις κάτω από 50 μέτρα.για φαγητό όταν τα γδέρνουν τα ψαρονέφρι τα αμελέτητα και το συκώτι .sarcastic.
 
.sarcastic. εργενης Μπιλακο και όλο στα εστιατόρια τη βγάζω, πάλι καλά που υπάρχουν κάτι θειοι και τρώω καμία φακη ποτέ ποτέ .
Φίλε αν έχεις τον χρόνο μάθε να μαγειρεύεις! Εγώ όταν σπούδαζα στην Κρήτη και ήμουν μόνος τα 4 από τα 5 χρόνια μαγείρευα συνεχώς. Το μαγείρεμα είναι απίστευτη αίσθηση και το γουστάρουν και οι γυναίκες ;)
 
Και για να μην ξεχνιόμαστε γουρουναδες gifs upload αγριογούρουνο με κονιάκ και δαμάσκηνα
Μας ανοίγεις την όρεξη και ετοιμάζομαι να χτυπήσω κάτι παιδάκια από τράγο φουριαρικο..παντως φαίνεται πραγματικά καταπληκτικό αυτό το πιάτο!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top