Αγριόχοιρος Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μπροστά δεν ήσουν που μας έλεγε ότι ΚΣΕ έχει πάρα πολλούς δικηγόρους και επιστήμονες?Τι τρώνε όλοι αυτοί?Κακαρατζες? Έχουμε πρόβλημα με την πανώλη τώρα.Εχουν ανάψει τα πιρουνια!
Ο καράφλας είναι καλό παλικάρι πιστεύω, οι άλλοι οι βελζεβούληδες τον παρασύρουν.
Όλο με το ίδιο μπουφάν κυκλοφορεί στην Γαλλία ρε συ.
Κάτσε έχει βάλει "στάμπα" τον Πέτσα τώρα.
 

Attachments

10 μέρες μετά το κρουσμα....... έκτακτη συσκεψη......! Αν δεν ήταν έκτακτη μετά από καναν χρόνο θα γίνονταν....?
Ότι να'ναι.
Και οχι μονο αυτό . Εδω έκαναν και πρόταση να τα κυνηγήσουν για τον ιδιο σκοπό απο 20 Αυγούστου αλλα μονο στις ζώνες.
Αλλα ντ άλλων... :cool:
 
Και οχι μονο αυτό . Εδω έκαναν και πρόταση να τα κυνηγήσουν για τον ιδιο σκοπό απο 20 Αυγούστου αλλα μονο στις ζώνες.
Αλλα ντ άλλων... :cool:
αυτη την στιγμη σε εμας εδω τα βρησκης παντουυυυ συνηθως γυρνανε στους καμπους μεσα στα καλαμποκιαααα,,μην φαμε και κανα μολυβι στην εναρξη με τα ορτυκιαααα .think. καλητερα να ανοιξη ωπος παντα και εας δωσουνε και καμια μερα παραπανω και βεβαια και κανενα κινητρο;);)
 
Και οχι μονο αυτό . Εδω έκαναν και πρόταση να τα κυνηγήσουν για τον ιδιο σκοπό απο 20 Αυγούστου αλλα μονο στις ζώνες.
Αλλα ντ άλλων... :cool:
Δηλαδη θα παμε για τρυγονια και θα εχουμε ταυροχρονα και ολες τις παρεες τουν γουρναδων σε περιορισμενο χωρο??? Ποιος φωστηρας το σκεφτηκε αυτο? Εκτος και αν τρυγονι......γιοκ....
 
Δηλαδη θα παμε για τρυγονια και θα εχουμε ταυροχρονα και ολες τις παρεες τουν γουρναδων σε περιορισμενο χωρο??? Ποιος φωστηρας το σκεφτηκε αυτο? Εκτος και αν τρυγονι......γιοκ....
Τα πιο δύσκολα σε αυτό τον τόπο είναι τα εύκολα και τα αυτονόητα .
Αν ξεπεράσουμε αυτά θα φύγουμε και από τη στασιμότητα .
Όλα τα άλλα είναι θεατρίστικα !
 
Νίκο μη γίνεσαι κακος. Ασε τα γουρουνάκια να τριγυρνάνε γυρω απ τα σπίτια μας παρείτσα με λύκους ,τσακάλια ,αρκούδες κλπ .
Εχουν κι αυτα δικαιώματα . .big smile.

Εγινε και αλλο ατυχημα σημερα Μητσαρα μου !!!
Δεν το ανεβασα....εγινα ''χορηγος'' κακων ειδησεων φιλε....
Απο το κακο στο χειροτερο παμε....!!!
Δεν μου καθεται και η ''καλη'' να ερθει ενα στην αυλη μου....και να γεμισω τον καταψυκτη μου κρεας !!! :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top