Αγριόχοιρος Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πλάκα πλάκα μας έχουν για χρήσιμους ηλίθιους και εμείς χαιρόμαστε.Στο τέλος θα ήμαστε και με την βούλα δολοφόνοι στα μάτια όλων που θηρευουμε γκαστρωμενα.

Φιλαρα μου , το πως μας ''βλεπουν''....το εχω γραμμενο με κεφαλαια γραμματα...!!!
Ετσι και αλλιως ετσι μας βλεπουν...δεν θα αλλαξει η γνωμη τους απο την ημερομηνια εναρξης κυνηγιου
στο γουρουνι...
Αυτο που με ''νοιαζει'' ειναι οτι δεν εχω ''καλοκαιρινα'' σεταπ σε βολια και μονοβολα !!! :D
 
Φιλαρα μου , το πως μας ''βλεπουν''....το εχω γραμμενο με κεφαλαια γραμματα...!!!
Ετσι και αλλιως ετσι μας βλεπουν...δεν θα αλλαξει η γνωμη τους απο την ημερομηνια εναρξης κυνηγιου
στο γουρουνι...
Αυτο που με ''νοιαζει'' ειναι οτι δεν εχω ''καλοκαιρινα'' σεταπ σε βολια και μονοβολα !!! :D
Γιατί αν ρίξεις χειμερινά λες να χοροπηδάνε από την χαρά τους ? .sarcastic.

Ρε θα μου φάτε τα μηνύματα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Γιατί αν ρίξεις χειμερινά λες να χοροπηδάνε από την χαρά τους ? .sarcastic.

Ρε θα μου φάτε τα μηνύματα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βρε τα δοντια μου σκεπτομαι....Και ακομα εχω τα δικα μου...Σκεψου να θελω μασελα μετα την τουφεκια!! :D
 
https://www.kalkantzakos.com/Category3/6094/26-28-grammaria-praktikis-skopovolis

Εδώ είσαι! Δεν ξέρω κιόλας. Δεν κυνηγάω γρουνι !

Σιγα μην παρω εμπορικα...Θελεις να παθω τα ιδια που επαθα πριν χρονια με τον λαγο ??
Και καλα ο λαγος σηκωθηκε και εφυγε....Εαν το γουρουνι κανει κατα εμενα...αντε να βρω δεντρο να
σκαρφαλωσω... :D
 
Φιλαρα μου , το πως μας ''βλεπουν''....το εχω γραμμενο με κεφαλαια γραμματα...!!!
Ετσι και αλλιως ετσι μας βλεπουν...δεν θα αλλαξει η γνωμη τους απο την ημερομηνια εναρξης κυνηγιου
στο γουρουνι...
Αυτο που με ''νοιαζει'' ειναι οτι δεν εχω ''καλοκαιρινα'' σεταπ σε βολια και μονοβολα !!! :D
Άμα σου βγεί κάνε ότι κοιτάς άλλου.
 
ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΩ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΔΙΩΞΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΑΝΩΛΗΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΚΡΟΦΕΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΕΣ Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑ...ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΥΠΟΧΕΙΡΙΟ ΚΑΝΕΝΟΣ ΛΑΜΟΜΑΦΙΟΖΙΚΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ.... .....ΑΣ ΒΑΛΟΥΝ ΤΗΝ ΑΣΤΗΝΟΜΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΑΡΣΗ ΟΠΛΑ ΕΧΟΥΝ..!!!!!!!
 
ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΩ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΔΙΩΞΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΑΝΩΛΗΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΚΡΟΦΕΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΕΣ Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑ...ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΥΠΟΧΕΙΡΙΟ ΚΑΝΕΝΟΣ ΛΑΜΟΜΑΦΙΟΖΙΚΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ.... .....ΑΣ ΒΑΛΟΥΝ ΤΗΝ ΑΣΤΗΝΟΜΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΑΡΣΗ ΟΠΛΑ ΕΧΟΥΝ..!!!!!!!
.RESPECT.
Πολύ σπάνια βάζω αυτό το emoji.
Και τους οικωλόγους επίσης ... να σπάσουν τα ποδάρια τους να σώσουν τα καημένα τα ζωάκια που κινδυνεύουν από αφανισμό.
 
https://www.ihunt.gr/panoli-ton-cho...is-thiras-toy-agriochoiroy-stis-20-aygoystoy/

Καλοκαιρινα - βολια - μονοβολα εχετε ?? :D
Καλητερα να μην γινει γιατι εχει πολλοοοους πεινασμενους που θα βγαινουν για λαγους !!! Και δεν θα αφησουν τιποτα , αν θελουν να πανε οι οικολογουντες να τα προσεχουν και να κανουν ξου-ξου την πανωλη !!
 
Πλάκα πλάκα μας έχουν για χρήσιμους ηλίθιους και εμείς χαιρόμαστε.Στο τέλος θα ήμαστε και με την βούλα δολοφόνοι στα μάτια όλων που θηρευουμε γκαστρωμενα.
ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΝΕ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΣΑΣ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΝΟΡΙΤΕΡΑ ΒΑΡΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ......ΠΟΝΥΡΟΙ...Ε ΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Σ.ΔΙΟΞΕΙΣ ΠΙΟΣ ΘΑ ΠΑΕΙ......ΣΑΡΑ ΜΑΡΑ
 
ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΝΕ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΣΑΣ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΝΟΡΙΤΕΡΑ ΒΑΡΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ......ΠΟΝΥΡΟΙ...Ε ΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Σ.ΔΙΟΞΕΙΣ ΠΙΟΣ ΘΑ ΠΑΕΙ......ΣΑΡΑ ΜΑΡΑ
Μην αγχώνεσαι και μην χαλιεσαι.Εχουμε προεδραρα με κακαλα.Περιμενε λίγο και θα δεις ομελέτα 200.000€ που ετοιμάζει για την πανώλη,απλά είναι πολλά τα αβγά και θέλει χέρια.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top