Αγριόχοιρος Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Θέλουμε δεν θέλουμε Αυτά μας έχουν σώσει μπαρμπανικο και θα συνεχίσουν να μας σωνουν, αμα Δεν ήταν και Αυτά θα μας το είχαν τελειώσει το κυνήγι μας.

Σε αυτο συμφωνουμε.....Πιστευω στο αμεσο μελλον οι περισσοτεροι στο γουρουνι θα πεσουν !!!
 
Θέλουμε δεν θέλουμε Αυτά μας έχουν σώσει μπαρμπανικο και θα συνεχίσουν να μας σωνουν, αμα Δεν ήταν και Αυτά θα μας το είχαν τελειώσει το κυνήγι μας.
Έτσι είναι όπως τα λες Κωστή. Αν όμως και οι γουρουναδες δεν σοβαρευτούν γενικός θα φτάσει μέρα που και αυτοί δεν θα βρίσκουν ντόρο. Δεν έχει όλη η Ελλάδα υπέρ πληθυσμό.
 
Βλέποντας το παραπάνω βίντεο σκέφτομαι ότι αν βρισκόμουν εκεί και ήμουν εγώ αυτός που πυροβολεί, θα προτιμούσα στις περισσότερες περιπτώσεις, όχι σε όλες φυσικά, να έχω δράμια (9βολα) και όχι μονόβολο.
 
Βλέποντας το παραπάνω βίντεο σκέφτομαι ότι αν βρισκόμουν εκεί και ήμουν εγώ αυτός που πυροβολεί, θα προτιμούσα στις περισσότερες περιπτώσεις, όχι σε όλες φυσικά, να έχω δράμια (9βολα) και όχι μονόβολ
Μήπως χρησιμοποιούν ραβδωτή κάνη για μονοβολο στις καραμπίνες τους; Οι κανες είναι τύπου cantilever με σκοπευτικά επάνω.
 
Μήπως χρησιμοποιούν ραβδωτή κάνη για μονοβολο στις καραμπίνες τους; Οι κανες είναι τύπου cantilever με σκοπευτικά επάνω.
Ναι ραβδωτό τυφέκιο φαίνεται να χρησιμοποιεί ο συγκεκριμένος. Εμείς όμως λειόκαννο θα είχαμε στη θέση του.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top