Αγριόχοιρος Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Με τον διαφανη καλυκα? Τα ειχα δοκιμασει με την montefeltro οταν ειχαν τον γκρι καλυκα και δεν μου τα πηγαινε καλα, μου τα ανοιγε!!
Τι να σου πω εγω με 2* στα 25 μετρα τα πηρε ολα πισω στο αυτι και ενα δυο στον ομω και βγηκαν απο την κοιλια μπρωστα αποτο μπουτι της αλλης μεριας και μειναν στο δερμα
 
Τι να σου πω εγω με 2* στα 25 μετρα τα πηρε ολα πισω στο αυτι και ενα δυο στον ομω και βγηκαν απο την κοιλια μπρωστα αποτο μπουτι της αλλης μεριας και μειναν στο δερμα
Το καθε οπλο θελει τα δικα του!! Και παλι μπραβο σου!!
 
Τα nsi ρίξαμε μερικά απλά και μαγκουμ δοκιμαστικά πήγαν πολύ καλά και σε συνάρτηση με την τιμή τους άριστα μπορώ να πω!!!!
Και εμενα η beretta a300 ('75) καλα τα πηγε και φιλος με την 390 τα δουλευει αποκλειστικα! Καλα φυσιγγια! Τωρα ππυ αλλαξαν πυριτιδα δεν ξερω αν θα μου τα πηγαινει το ιδιο ...
 
Και εμενα η beretta a300 ('75) καλα τα πηγε και φιλος με την 390 τα δουλευει αποκλειστικα! Καλα φυσιγγια! Τωρα ππυ αλλαξαν πυριτιδα δεν ξερω αν θα μου τα πηγαινει το ιδιο ...
Γενικά μοιάζει με doublex αλλά είναι λίγο πιο καλό νομίζω πάνε σχεδόν όλα στον στόχο ενώ στο doublex από τα 12 τα 3 πάντα πήγαιναν πάνω
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top