Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Νίκο 10m/sec στα 400 είναι μηδενική διαφορά, αλλά αυτό το ξέρεις ήδη ...
Πολύ καλές τουφεκιές και οι 2 στα 45μ για πραγματικό Νο3 ... και όχι μαϊμού 3 δηλαδή 5 :) ...

Καλες πιστευω και εγω οτι ειναι....Το ποιο ''καλο'' τα συμπερασματα που βγαζουμε απο διαφορετικα
βυσματα και καψουλια.....εκει ειναι το ''ζουμι'' φιλε!!!;)
 
Νίκο 10m/sec στα 400 είναι μηδενική διαφορά, αλλά αυτό το ξέρεις ήδη ...
Πολύ καλές τουφεκιές και οι 2 στα 45μ για πραγματικό Νο3 ... και όχι μαϊμού 3 δηλαδή 5 :) ...
Χαχαχ υπάρχουν και 3αρια που είναι 2αρια αυτά ρίχνω γω χαχαχα
 
Φίλε πρέπει να βρείς και ένα όπλο με υπερδιευρυμένο αυλό ... Ο Τόλης θα σου πεί το όπλο :).

Θα τραβήξεις 50+ γρ σκάγια με την ιταλίδα και το ξεχειλωμένο.
Είμαι περίεργος να δω τις διαφορές του αυλού.

Μετά τα Rem αυτές οι δοκιμές :)
 
Φίλε πρέπει να βρείς και ένα όπλο με υπερδιευρυμένο αυλό ... Ο Τόλης θα σου πεί το όπλο :).

Θα τραβήξεις 50+ γρ σκάγια με την ιταλίδα και το ξεχειλωμένο.
Είμαι περίεργος να δω τις διαφορές του αυλού.

Μετά τα Rem αυτές οι δοκιμές :)

Καλα...χαλαρωσε....ασε να δουμε τι θα δωσει η ρεμι πρωτα . Αυτο το σεταπ με την ΤΕΚΝΑ και τον ντραγκο 14
θα το ριξω στα ιδια μετρα με την ρεμι....να δω τι θα δωσει... η Α390 εβγαλε 84,5% να δω την ρεμι θελω.
Το απογευμα θα μου φερουν το οπλο. :)
 
Καλα...χαλαρωσε....ασε να δουμε τι θα δωσει η ρεμι πρωτα . Αυτο το σεταπ με την ΤΕΚΝΑ και τον ντραγκο 14
θα το ριξω στα ιδια μετρα με την ρεμι....να δω τι θα δωσει... η Α390 εβγαλε 84,5% να δω την ρεμι θελω.
Το απογευμα θα μου φερουν το οπλο. :)
Το καλό όπλο να υποθέσω θα σου φέρουν.
Αυτό που κατεβάζει τα γερμάνια από τα μεσούρανα ~5.000μ.
Μην σου φέρουν το ψόφιο ... :)
 
Καλα...χαλαρωσε....ασε να δουμε τι θα δωσει η ρεμι πρωτα . Αυτο το σεταπ με την ΤΕΚΝΑ και τον ντραγκο 14
θα το ριξω στα ιδια μετρα με την ρεμι....να δω τι θα δωσει... η Α390 εβγαλε 84,5% να δω την ρεμι θελω.
Το απογευμα θα μου φερουν το οπλο. :)
Η Remington λογικά θα είναι με 70αρα θαλάμη. Πώς θα γίνει σύγκριση;
 
Πςςςςςς εεεεεδω είμαστε‼️‼️‼️τι να πεις τώρα για αυτή την τουφεκια❓‼️‼️❓❓52 γραμ...κ στο 1 1/5 μέτρο χτυπά ...390❓‼️‼️‼️κ από κατανομή ,κέντημα???Αααααφηνεις τα μυθια φίλε(που λέμε κ στην καρδιτσα,φτου φτου μη σε ματιασω ρε φίλε,απόλαυση εισαι‼️
P.s μετά είδα το 84%με ντραγκο 14αν δεν κάνω λάθος.... εντάξει τα λόγια περιττά‼️
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top