Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Έχει τις δικες σου τάσεις μορφωσης των θετικών ελπίζω αν γίνει φυσικός να μη μου λέει τα ίδια για τις κανες με εσένα.χαχαχαχα
Σκέψου να σε περιλάβει και στα διαγράμματα...Γερό και καλότυχο να είναι το παληκαρι σου!Καλή επιτυχία και καλή πρόοδο να έχει..
 
Σκέψου να σε περιλάβει και στα διαγράμματα...Γερό και καλότυχο να είναι το παληκαρι σου!Καλή επιτυχία και καλή πρόοδο να έχει..
Φοβάμαι μη είναι χειρότερος από το Βασίλη θέλει μαθηματικό να ακολουθήσει εάν δεν Πολυτεχνείο.
 
Το έχω ρίξει από την έναρξη κάτι λίγα σε ν8 στα ορτύκια και καρακάξες και τώρα σε ν9 το ρίχνω σε τσιχλοκότσυφα καρτέρι - περπατητό. Θερμοκρασίες στο περίπου από 30-32 έως 13-15 με πρωινές υγρασίες - ομίχλη. Κανένα θέμα όλα ξερά και χωρίς αίματα. Σε παραπάνω κρύο θα δοκιμαστεί προσεχώς. Από πυρίτιδες δεν γνωρίζω Κώστα.
View attachment 60884View attachment 60885View attachment 60886
Τώρα σκαλωσα.Θα με κάνεις να περάσω από την γιαφκα να βρω τον τσελεμεντέ.
 
Λογικά;Εσένα σε βλέπω για ιδιογομωση σε λίγο καιρό.Τον άλλον δε βλέπω κι ανησυχώ...
Στη σελίδα της Cheddite μπήκα Πάρη σιγά το πράμα. Θέλω πολλά ψωμιά για ιδιογόμωση δεν κατέχω πράμα που λένε και στην Κρήτη .sarcastic.
 
Σιγα το δυσκολο!!!!!μερακι θελει,ολα τα αλλα ερχονται μονατους.
Γιώργο το να κάτσω να διαβάσω να μάθω για την ιδιογόμωση είναι το "εύκολο" κομμάτι. Το να γεμίσω φυσίγγια μόνος μου δεν ξέρω αν θα το επιχειρούσα χωρίς να έχω κάποιον έμπειρο δίπλα μου για βοήθεια.
 
Γιώργο το να κάτσω να διαβάσω να μάθω για την ιδιογόμωση είναι το "εύκολο" κομμάτι. Το να γεμίσω φυσίγγια μόνος μου δεν ξέρω αν θα το επιχειρούσα χωρίς να έχω κάποιον έμπειρο δίπλα μου για βοήθεια.
Ο.τι ακριβώς σου είπε ο Γιώργος!
 
Πέρα από την πλάκα τώρα... Πήρα τηλ τον αδελφό μου και τα βρήκε γιατί την τελευταία φορά τα κάναμε σαλάτα με τον Βασίλη.Το cheditte tordo έχει...Τ2-CX2000-1,55-aquila 22-32+gr-58*.To παλιό με 30αρι που έβγαζε ήταν Τ1-CX2000-1,50-aquila evo 24-30gr--58*.Αυτά που έχω γεμίσει εγώ είναι ανεβασμένα στο 1,60.Ολη η σύγχυση έγινε γιατί είπε κάποια στιγμή ο Βασίλης ότι το βρήκε το εμπορικό με 1,59.
 
Πέρα από την πλάκα τώρα... Πήρα τηλ τον αδελφό μου και τα βρήκε γιατί την τελευταία φορά τα κάναμε σαλάτα με τον Βασίλη.Το cheditte tordo έχει...Τ2-CX2000-1,55-aquila 22-32+gr-58*.To παλιό με 30αρι που έβγαζε ήταν Τ1-CX2000-1,50-aquila evo 24-30gr--58*.Αυτά που έχω γεμίσει εγώ είναι ανεβασμένα στο 1,60.Ολη η σύγχυση έγινε γιατί είπε κάποια στιγμή ο Βασίλης ότι το βρήκε το εμπορικό με 1,59.
Το πυρ;
 
Δεν κοιτάς και τον καζαμία ,που πήγε τούτο;Πολύ αργεί...

Γιώργο το να κάτσω να διαβάσω να μάθω για την ιδιογόμωση είναι το "εύκολο" κομμάτι. Το να γεμίσω φυσίγγια μόνος μου δεν ξέρω αν θα το επιχειρούσα χωρίς να έχω κάποιον έμπειρο δίπλα μου για βοήθεια.
Αν ξερεις να διαβαζεις και δεν εχεις προβλημα στην οραση,υπαρχει τοσο μεγαλη πληροφορια που δεν χρειαζεται να εχεις κανεναν διπλα σου.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top