Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Στα 6 Ευρώ είναι Γιάννη τα 32άρια και στα 5,5 τα 28άρια.
Ευχαριστώ Γιώργο ! Πολύ καλη τιμή.σιγουρα η f2 πυρίτιδα που νομιζω έχουν τα F32 είναι πολύ πιο ακριβή από τις ισπανικές.αυτο το φυσιγγι θελω να το ρίξω.ξερεις τι πυρίτιδα έχουν τα winner?οκ το βρηκα csb1 έχει το winner.το γράφει στο site του.
 
Παντως αυτο που βλέπω γενικα είναι μια στροφή του κόσμου σε φτηνά κυνηγετικά Ελληνικων βιοτεχνιών.να ξέρετε μας διαβάζουν πολλοί.προχθες μιλούσα με ένα παιδί από διπλανό χωριο και μου είπε ότι πήρε fantom F32.fantom και Ρουμελιωτη μου έχουν πει πολλοί εδώ Χανιά ότι θα πάρουν φέτος..
 
Αμα ειναι καλα και σε προσιτη τιμη, γιατι οχι ρε συ Γιαννη;
Συμφωνω φίλε! Ο αδελφός μου ειδικά δεν ξανάαλλαζει Ρουμελιωτη στα σκοπευτικα! Στα κυνηγετικά θα δούμε το χειμώνα στις τσιχλες τι λένε! Εγω εχω την φυσιγγιαση και με τρώει ο κωλος μου για δοκιμές γενικά χαχα...
 
Παντως αυτο που βλέπω γενικα είναι μια στροφή του κόσμου σε φτηνά κυνηγετικά Ελληνικων βιοτεχνιών.να ξέρετε μας διαβάζουν πολλοί.προχθες μιλούσα με ένα παιδί από διπλανό χωριο και μου είπε ότι πήρε fantom F32.fantom και Ρουμελιωτη μου έχουν πει πολλοί εδώ Χανιά ότι θα πάρουν φέτος..
Γιαννη ποτε τα παρήγγειλες ; τι χρόνους παράδοσης εχει ;
 
Γιαννη ποτε τα παρήγγειλες ; τι χρόνους παράδοσης εχει ;
Δημήτρη Παρασκευή του το είπα Τριτη τα έστειλε.αυριο πιστευω θα είναι εδώ.γεμιζει κυνηγετικά τωρα και μερικές μέρες έχει απόθεμα από ότι ξέρω..το θέμα είναι τωρα τον 15Αυγουστο με τις μεταφορικές τι γίνετε,ειδικά εδώ που μεσολαβούν δυο.κλεινουν και αυτές για διακοπές.
 
Παρελαβα και εγω απο ρουμελιωτη 30γρ Νο9 και 32γρ Νο8
Λιγα σκαγια σε Νο8 και συσκευασιες απο ταπες.
Δωρακι τηλεφωνικο μια συνταγη με psb1 που εχω στα 32 γρ απο τον κ. Ρουμελιωτη.
Αψογη συμπεριφορα και γρηγορη ανταποκριση.
Φωτο μαλλον το βραδυ με την επιστροφη απο δουλεια.
 
Σας ευχαριστώ πολύ μάγκες! .shake hands.
φόρτωσε και εικοσαριά του μου έχουν πει τα καλύτερά γι'αυτά.
Κωνσταντίνε δυστυχώς δεν είχε 20άρια παρά μόνο 5 κουτάκια 10άρια.Περιμένει υλικά για να γεμίσει.
Μόλις τα βγάλει θα πάρω σίγουρα για δοκιμή!
 
Καλο μεσημέρι! Μόλις παρελήφθησαν τα φυσιγγια! Ευχαριστώ τον Ρουμελιωτη για την άψογη εξυπηρέτηση! Μεταφορικά 5 ευρώ απο Πάτρα-Χανιά! Σύνολο 30 κουτάκια!
Από αριστερά προς τα δεξιά :
Trap 24gr N7.5
28gr κυνηγετικό Ν9&8
30gr N8
32gr N8
ElhJa0N.jpg
 
καλόριχτα Γιάννη

τα δύο ακριανά τα γνωρίζω ,,,τα δύο στη μέση ποιά είναι ;
Ευχαριστώ Παύλο! Το πορτοκαλί 30 gr csb5 και το μπλε 28gr κυνηγετικό λιγο πιο ψηλό μέταλλο κάλυκα και πιο φορτωμένο σε πυριτιδα( csb6)από το sporting.
 
Καλο μεσημέρι! Μόλις παρελήφθησαν τα φυσιγγια! Ευχαριστώ τον Ρουμελιωτη για την άψογη εξυπηρέτηση! Μεταφορικά 5 ευρώ απο Πάτρα-Χανιά! Σύνολο 30 κουτάκια!
Από αριστερά προς τα δεξιά :
Trap 24gr N7.5
28gr κυνηγετικό Ν9&8
30gr N8
32gr N8
ElhJa0N.jpg
Ούτε για την έναρξη να μην σου φτάσουν!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top