Γνώμες Φυσιγγίων

Ναι βρε Τάσο το καταλαβαίνω αυτό που γράφεις,αλλά δε γίνεται να δίνεις 40-50 ευρώ σε φυσέκια που είναι σα στραβοχυμενος λουκουμάς!! Θα μου πεις εσένα αυτό σε νοιάζει; Η να σκοτώνει; Προφανώς το δεύτερο, αλλά φτιαξτο ναναι και όμορφο! Τόσα λεφτά κοστίζουν, ανεπίτρεπτο! Όπως επίσης και ελληνική εταιρεία ( όλοι ξέρουμε ποια κράζω) που οι τιμές της είναι ψηλά για την απόδοση των φυσιγγίων της. Προσωπική γνώμη φυσικά!
Μανο παντως εμενα η εμφανιση δεν μου λεει απολυτως τιποτα αφου για ριξιμο ειναι οχι για την βιτρινα....Αν το φυσιγγι σκοτωνει δεν προκαλει εμπλοκη και πανω απο ολα ειναι ασφαλες,εμενα μου φτανει και μου περισσευει...εχουμε δει και κατι "ομορφα" τι κανουν, τρομαρα τους...
 
εχουμε δει και κατι "ομορφα" τι κανουν, τρομαρα τους...
Σωστό αλλά ας αφήσουμε στην άκρη την αποδοση που είναι κ κάτι σχετικό...
Αναρωτιέμαι κ ποσα άψογα σε εξωτερική εμφάνιση φυσίγγια δεν προκαλεσαν ζημιές σε όπλα...
Τουλάχιστον (και) εκεί ο Αμερικανος είναι εγγύηση...
 
Μανο παντως εμενα η εμφανιση δεν μου λεει απολυτως τιποτα αφου για ριξιμο ειναι οχι για την βιτρινα....Αν το φυσιγγι σκοτωνει δεν προκαλει εμπλοκη και πανω απο ολα ειναι ασφαλες,εμενα μου φτανει και μου περισσευει...εχουμε δει και κατι "ομορφα" τι κανουν, τρομαρα τους...
Προφανώς, αμ εκείνη η bp που έχουν ρίξει και κάνα γραμμάριο πυρίτιδα χύμα μέσα στο κουτί που το πας;; Ωραία φυσέκια,φινετσατα και βλέπεις τα φιλαράκια της μπαρουτης και λες,τώρα αυτά από που έφυγαν;
 
Σωστό αλλά ας αφήσουμε στην άκρη την αποδοση που είναι κ κάτι σχετικό...
Τασο εννοω αν εμενα με αφηνει ικανοποιημενο το φυσιγγιο παντα υποκειμενικα μιλαμε δεν θα κοιταξω εμφανιση,αυτο εννοω...Αν και βλεπουμε οτι για καποια φυσιγγια πχ ρουμελιωτη 30αρια περσινα και ναβαρο 30 συμφωνουν πολλοι οτι ειναι καλα φυσιγγια που σημαινει οτι εκει το υποκειμενικο τεινει να γινει αντικειμενικο...
 
Προφανώς, αμ εκείνη η bp που έχουν ρίξει και κάνα γραμμάριο πυρίτιδα χύμα μέσα στο κουτί που το πας;; Ωραία φυσέκια,φινετσατα και βλέπεις τα φιλαράκια της μπαρουτης και λες,τώρα αυτά από που έφυγαν;
Σταματ????κοιμηθηκες? 🤭
 
Προφανώς, αμ εκείνη η bp που έχουν ρίξει και κάνα γραμμάριο πυρίτιδα χύμα μέσα στο κουτί που το πας;; Ωραία φυσέκια,φινετσατα και βλέπεις τα φιλαράκια της μπαρουτης και λες,τώρα αυτά από που έφυγαν;
Αν έχουν ξεφυγει λίγα "κλωνιά" είναι φυσιολογικό εχω δει κάποιες φορές σε διαφανους κάλυκες...
 
Είναι που ορισμένοι θεωρούν ότι άμα έχουν τέτοια φυσέκια στη θαλάμη, αυτόματα θα πέφτουν και τα θηράματα.. αμ δε!!
Εχεις δικιο αλλα επειδη το φυσιγγι ειναι ψυχολογια καμια φορα τα θηραματα πεφτουν αυτοματα οπως λες και αυτοματως δημιουργουνται οι μυθοι
 
Εχεις δικιο αλλα επειδη το φυσιγγι ειναι ψυχολογια καμια φορα τα θηραματα πεφτουν αυτοματα οπως λες και αυτοματως δημιουργουνται οι μυθοι
Όντως, όπως και το ανάποδο, λόγω ψυχολογίας να νομίζεις ότι ένα φυσεκι είναι κακό και με μια αποτυχία να λες είναι για τα σκουπίδια..εκεί να δεις τι μύθοι δημιουργούνται.
Το χειρότερο βέβαια είναι υπάρχει μύθος ότι είναι πολύ καλό ,εσύ να ξέρεις ότι δεν είναι τόσο καλό και τελικά να είναι μάπα .. εκεί οι μύθοι καταρρίπτονται!
 
Θα σας πω για τα Α1 34 αγόρασε ο ξάδελφος σε 9αρακι φέτος νέα φουρνιά τα φυσίγγια τα ρίχνει αρκετό καιρό με την ssport κεντανε .Τα φετινά έκανε 3 ντουφέκιες τη Κυριακή στα Μέγαρα σε χαρτόνια και τα έφερε και είναι για κλωτσιές δε ξέρω τι έγινε αλλά αποκλείω να σκοτώσει πουλί παραπάνω από 30 μέτρα διασπορά και κατανομή μάπα , απογοήτευση.Απορουσε και ο ίδιος σαν να εινάι άλλο φυσίγγι.
 
Back
Top