Δοκιμές διάτρησης

  • Thread starter Thread starter leo
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
μεγάλη συγκέντρωση = μεγάλη δύναμη - νομος
Ναι φιλε μου αν ενα σκαγι εχει 5 ποδολιβρες τα 10 εχουν 50 ποδολιβρες νομος παραπανω δυναμη θα δεχτει το πουλι νομος !!! Αν ενα σκαγι εχει 5 ποδολιβρες και βαλω ενα τσοκ και το ιδιο μου το κανει 8 ποδολιβρες εχει παραπανω δυναμη απο το αλλο σωστα??? Αν δεν ειχαν δυναμη να τρυπισουν αυτα τα σκαγια δε προκειτε να επεφτε ποτε νομοςIMG-af41e50d571ea5bff303f477256da987-V.jpg
 
Τα περι παραπανω δυναμης και παραπανω διαρτυσης και κοντης ατρακτου τα χει παρει πισω και η ιδια η εταιρια παρολα αυτα ο καθε ενας πιστεβει οτι θελει στο θεμα συγγγεντρωσης ειναι οντως μπροστα σε εμπορικα φυσιγγια που δουλεψαμε Screenshot_2023-01-05-08-41-54-18_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
 
Στο επόμενο επεισόδιο ο φίλος μας ο Joel θα δοκιμάσει 27 διαφορετικά τσοκ από 8 κατασκευαστές.
Θα πέσει πολύυυυ γέλιο ...
Επίσης ζήτησα από τον Γιώργη
https://www.youtube.com/@TheNewHuntersGuide/
να δοκιμάσει την Mossberg 930 και μια Benelli της σειράς πχ Μ1 Μ2 χωρίς μοντίφες με μολύβια και στάνταρ τσοκ mod ή full σε βαλλιστικό τζελ.
Αν το κάνει το καθαρόαιμο, νομίζω ότι θα έχουμε την απάντηση που ψάχνουμε χρόνια ...
 
Επίσης ζήτησα από τον Γιώργη
https://www.youtube.com/@TheNewHuntersGuide/
να δοκιμάσει την Mossberg 930 και μια Benelli της σειράς πχ Μ1 Μ2 χωρίς μοντίφες με μολύβια και στάνταρ τσοκ mod ή full σε βαλλιστικό τζελ.
Αν το κάνει το καθαρόαιμο, νομίζω ότι θα έχουμε την απάντηση που ψάχνουμε χρόνια ...
Βασίλη σε ποιον Γιώργο ζήτησες;
 
Δεν μιλάω για δράμια, γενικά μιλάω για τα b&p.
Δράμια δεν ξέρω κανέναν που να τα χρησιμοποιεί συστηματικά τουλάχιστον στην περιοχή που ζω.
Τουλάχιστον είναι όμορφα 🤣
Ούτε εγώ τα βρήκα ποτέ με τα φυσίγγια αυτά.
 
Επίσης ζήτησα από τον Γιώργη
https://www.youtube.com/@TheNewHuntersGuide/
να δοκιμάσει την Mossberg 930 και μια Benelli της σειράς πχ Μ1 Μ2 χωρίς μοντίφες με μολύβια και στάνταρ τσοκ mod ή full σε βαλλιστικό τζελ.
Αν το κάνει το καθαρόαιμο, νομίζω ότι θα έχουμε την απάντηση που ψάχνουμε χρόνια ...
Θα έχεις απάντηση για τα όπλα που θα δοκιμαστούν!🙂
Αυτά,τα συγκεκριμένα.
Με τα συγκεκριμένα φυσιγγια,με τις οποίες αστάθειες έχουν μεταξύ των.
 
Θα έχεις απάντηση για τα όπλα που θα δοκιμαστούν!🙂
Αυτά,τα συγκεκριμένα.
Με τα συγκεκριμένα φυσιγγια,με τις οποίες αστάθειες έχουν μεταξύ των.
Μιλάμε για φοβερές διαφορές Γιάννη ... οι μικρές δεν μας ενδιαφέρουν
 
Επίσης ζήτησα από τον Γιώργη
https://www.youtube.com/@TheNewHuntersGuide/
να δοκιμάσει την Mossberg 930 και μια Benelli της σειράς πχ Μ1 Μ2 χωρίς μοντίφες με μολύβια και στάνταρ τσοκ mod ή full σε βαλλιστικό τζελ.
Αν το κάνει το καθαρόαιμο, νομίζω ότι θα έχουμε την απάντηση που ψάχνουμε χρόνια ...
απο τι ειδα σε αλλο καναλι που δοκιμαζε πολλα οπλα για παπιοκυνηγι η moss εβγαλε τα καλυτερα αποτελεσματα σε συγκεντροσης δε ξερω απο θεμα διατρησης
 
απο τι ειδα σε αλλο καναλι που δοκιμαζε πολλα οπλα για παπιοκυνηγι η moss εβγαλε τα καλυτερα αποτελεσματα σε συγκεντροσης δε ξερω απο θεμα διατρησης
Αυτός είναι σιαπέρας.
Ο Γιώργης είναι καλύτερος για τέτοιες δουλειές.
Και ο Joel ο καλυτερότερος.

Σας λέω τα αποτελέσματα από τώρα με τον κίνδυνο να γίνω ρεζίλι.

Ο Joel θα αποδείξει ότι μόνο η σύσφιξη παίζει ουσιαστικό ρόλο και ο Γιώργης δεν θα βρει διαφορές σε διάτρηση.
Είδωμεν ...
 
Αυτός είναι σιαπέρας.
Ο Γιώργης είναι καλύτερος για τέτοιες δουλειές.
Και ο Joel ο καλυτερότερος.

Σας λέω τα αποτελέσματα από τώρα με τον κίνδυνο να γίνω ρεζίλι.

Ο Joel θα αποδείξει ότι μόνο η σύσφιξη παίζει ουσιαστικό ρόλο και ο Γιώργης δεν θα βρει διαφορές σε διάτρηση.
Είδωμεν ...
Γιατι σιαπερας πηδις δεν εβγανε πρωτ τη μπινελ ???? Αχαχαχαχαχχαχαχα
 
Γιατι σιαπερας πηδις δεν εβγανε πρωτ τη μπινελ ???? Αχαχαχαχαχχαχαχα

Ο συγκεκριμένος εντωμεταξύ μου ειναι πολύ συμπαθής τον βλέπω άνετα στο youtube. σε αντίθεση με τον "γιωργη" που μολις ξεκινάει να μιλάει σου έρχεται να τον χαστουκισεις 🤣 🤣🤣
 
Πάντως, αυτοί που συγκεντρώνουν τις περισσότερες πιθανότητες, για αναληθή αποτελέσματα, είναι όλοι αυτοί οι κύριοι που ανεβάζουν συγκριτικά τεστ στο you tube, μιας και όλοι είναι υποψήφιοι να εμπλέκονται οικονομικά. Τα περισσότερα βίντεο, είναι μονταρισμένα, παρόλο αυτά, τους δεχόμαστε ως βράχους αξιοπιστίας. Μιλάω γενικά, όχι για κάποιον συγκεκριμένα και πρίν ανεβάσουν οποιοδήποτε αποτέλεσμα, ώστε να μην θεωρηθεί ότι μεροληπτώ υπέρ κάποιας εταιρείας.
 
Back
Top