Δοκιμές διάτρησης

  • Thread starter Thread starter leo
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Ο συγκεκριμένος εντωμεταξύ μου ειναι πολύ συμπαθής τον βλέπω άνετα στο youtube. σε αντίθεση με τον "γιωργη" που μολις ξεκινάει να μιλάει σου έρχεται να τον χαστουκισεις 🤣 🤣🤣
Ο Γιώργης είναι ψυχούλα ... απλά πασπαλίζει την μύτη του λιγάκι πριν τα βίντεο. 🤣
 
Γιατι σιαπερας πηδις δεν εβγανε πρωτ τη μπινελ ???? Αχαχαχαχαχχαχαχα
Αφού φτιάν' κύκλου και μιτά μιτράει ... δεν ξέρ' ότι πρώτα βαράμι στ διαόλ την μάνα και μετά φτιάνουμ κύκλου ?
Τ' αλτσιάρκου του σκλι ... 🤣
🤣 🤣 🤣
 
Ναι φιλε μου αν ενα σκαγι εχει 5 ποδολιβρες τα 10 εχουν 50 ποδολιβρες νομος παραπανω δυναμη θα δεχτει το πουλι νομος !!! Αν ενα σκαγι εχει 5 ποδολιβρες και βαλω ενα τσοκ και το ιδιο μου το κανει 8 ποδολιβρες εχει παραπανω δυναμη απο το αλλο σωστα??? Αν δεν ειχαν δυναμη να τρυπισουν αυτα τα σκαγια δε προκειτε να επεφτε ποτε νομοςView attachment 64356
Η ζωντανή (περίπου) απάντηση στην βαλλιστική γέλη !
 
Γραμμωνει ξεσκονισμενους κουραμπιέδες?
Ρε καλά τον λέω Γιώργη, Έλληνας είναι ...

Να η απάντησή του.

Screenshot_2023-01-05-19-22-30-841_com.microsoft.office.outlook~2.jpg
Screenshot_2023-01-05-19-22-39-415_com.microsoft.office.outlook~2.jpg

Δεν συμφωνώ με όλα, ειδικά με την επιτάχυνση αλλά αυτά απάντησε και τον ευχαριστώ.
Μην πει κανένας από εδώ και πέρα, κακή κουβέντα για τον Γιώργο, τον τουφέκισα με την 1187 .yel.
 
Ρε καλά τον λέω Γιώργη, Έλληνας είναι ...

Να η απάντησή του.

View attachment 64390
View attachment 64391

Δεν συμφωνώ με όλα, ειδικά με την επιτάχυνση αλλά αυτά απάντησε και τον ευχαριστώ.
Μην πει κανένας από εδώ και πέρα, κακή κουβέντα για τον Γιώργο, τον τουφέκισα με την 1187 .yel.
Όχι απλά Έλληνας... Συγγενής σου παίζει να είναι!
 
Όχι απλά Έλληνας... Συγγενής σου παίζει να είναι!
Τα προφανή λέει ο άνθρωπος.

Ταχύτητα, μέγεθος και υλικό σκαγιού.
Αυτά παίζουν ρόλο.

Οι παραμορφώσεις συμβαίνουν στην εκπυρσοκρότηση βασικά, άρα είναι ανεξάρτητες από την κάνη και εξαρτώνται από το φυσίγγι.

Θα το δούμε και σε τζελ για να μας φύγει και αυτός ο καημός.
 
Τα προφανή λέει ο άνθρωπος.

Ταχύτητα, μέγεθος και υλικό σκαγιού.
Αυτά παίζουν ρόλο.

Οι παραμορφώσεις συμβαίνουν στην εκπυρσοκρότηση βασικά, άρα είναι ανεξάρτητες από την κάνη και εξαρτώνται από το φυσίγγι.

Θα το δούμε και σε τζελ για να μας φύγει και αυτός ο καημός.
Υποσχέσου ότι θα του στείλεις διάγραμμα.:D
 
Ρε καλά τον λέω Γιώργη, Έλληνας είναι ...

Να η απάντησή του.

View attachment 64390
View attachment 64391

Δεν συμφωνώ με όλα, ειδικά με την επιτάχυνση αλλά αυτά απάντησε και τον ευχαριστώ.
Μην πει κανένας από εδώ και πέρα, κακή κουβέντα για τον Γιώργο, τον τουφέκισα με την 1187 .yel.
Καλύτερα με τη m2 για να τη γλυτώσει μην έχεις τραβήγματα έπειτα.
 
Εγω παντως ψαχνω το wetherby element πια εταιρια το βγαζει και πως εισαγετε στην Ελλαδα αχαχαχαχαχαχαχαχ ευτυχως βγηκε τελεφταια η πενελλι και ηρεμισανε πολλοι αλιως τι ειχε να γινει παλι αχαχαχχαχα
 
Back
Top