Δράμια - Μονόβολα Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εγώ θέλω πληροφορίες για τα sonic οποίος τα έχει δοκιμάσει. Τέλης ακούει ?
Εγώ θα σου πω τι ξέρω σίγουρα.
Ο κατασκευαστής δεν είναι τυχαίος.
Μετράει πιέσεις με pressure trace.
Δεν έχω ακούσει παρατράγουδα.

Ο @Tolis SBE1 και ο @Bnllcrio ξέρουν σίγουρα περισσότερα.
Ότι καλύτερο έχουμε ρίξει σε διάτρηση δεν σταματάει πουθενά σε σχέση με τα αμερικανικά...... πιέσεις νορμάλ τις αναγράφει και στο fb που έχει......
Εάν πάρεις με ρελιαστο κλείσιμο θα έχεις καλύτερες συγκεντρώσεις μετα από δοκιμές είδαμε αρκετή διαφορά
Σου παραθέτω και μερικές φώτο
IMG_20211219_222225.jpgIMG_20211005_171122.jpg
Η συγκεκριμένη φωτό από πάνω έχει και 2 δράμια από Ρεμί
IMG_20211005_170457.jpg

Και εδώ 10βολο με 6* κλείσιμο
Τώρα στο τερέν..... έχουν πέσει γουρούνια σε μεγάλες αποστάσεις με τα συγκεκριμένα....
Αυτά από εμένα ότι άλλο θες πες μου
Όσο για κάποιος φίλος που είπε ότι δεν τα έριξε και τα χάρισε να του πω ότι τα συγκεκριμένα είναι πολύ ασφαλές σε σχέση με άλλα ελληνικά που τα ρίχναμε και έκεινα...
 
Ότι καλύτερο έχουμε ρίξει σε διάτρηση δεν σταματάει πουθενά σε σχέση με τα αμερικανικά...... πιέσεις νορμάλ τις αναγράφει και στο fb που έχει......
Εάν πάρεις με ρελιαστο κλείσιμο θα έχεις καλύτερες συγκεντρώσεις μετα από δοκιμές είδαμε αρκετή διαφορά
Σου παραθέτω και μερικές φώτο
View attachment 50155View attachment 50156
Η συγκεκριμένη φωτό από πάνω έχει και 2 δράμια από Ρεμί
View attachment 50157

Και εδώ 10βολο με 6* κλείσιμο
Τώρα στο τερέν..... έχουν πέσει γουρούνια σε μεγάλες αποστάσεις με τα συγκεκριμένα....
Αυτά από εμένα ότι άλλο θες πες μου
Όσο για κάποιος φίλος που είπε ότι δεν τα έριξε και τα χάρισε να του πω ότι τα συγκεκριμένα είναι πολύ ασφαλές σε σχέση με άλλα ελληνικά που τα ρίχναμε και έκεινα...

Σε ευχαριστώ φίλε μου. Υπάρχει περιορισμός με τι τσοκ θα τα ρίξεις ?
 
Σε ευχαριστώ φίλε μου. Υπάρχει περιορισμός με τι τσοκ θα τα ρίξεις ?
Στις συγκεκριμένες φωτό έχει ριχτεί από τσοκ φρενατο kicks buck kicker XF
Περιορισμός δεν υπάρχει απλά ο ίδιος προτείνει 2*-3* για καλύτερα αποτελέσματα
 
Σε 4 οπλα με τα μακγουμ τα σονικ παθαμε ολοι εμπλοκη..ο λογος ειναι οτι το φυσιγγι ειναι στα 79 χιλ και δν χωραγε να ανεβει πανω απο τν αποθηκη..κατα τ αλλα πολυ καλο
Και εμείς Magnum ρίχνουμε εμπλοκή ποτέ κανείς.....1 αφλογιστια νομίζω μόνο είχε ένας
 
Καλησπέρα τα Remington hog hammer δεν έχουν πλαστικο συκεντρωτηρα λογικά με τσοκ φρένου δεν θα δουλέψουν σωστά;
Τα αμερικανικα δραμια χωρις συγγεντρωτηρα ειναι με κατι ταπες σαν την ντιανα χαρτηνες ! Νωμιζω οτι οι κατασκευαστες των τσοκ αυτων δεν τα προτεινουν για χρηση με τετοιες ταπες !
 
Τα αμερικανικα δραμια χωρις συγγεντρωτηρα ειναι με κατι ταπες σαν την ντιανα χαρτηνες ! Νωμιζω οτι οι κατασκευαστες των τσοκ αυτων δεν τα προτεινουν για χρηση με τετοιες ταπες !
Το kicks buckicker ειναι σχεδιασμενο για δραμια ανεξαρτητου ταπας...δεν εχεις αδικο σ'αυτο που γραφεις βεβαια, αλλα επειδη το εχω δοκιμασει τα πηγαινει φωτια, ακομα και τα nsi 8p που ειναι κι αυτα χωρις συγκεντρωτηρα.
 
Το kicks buckicker ειναι σχεδιασμενο για δραμια ανεξαρτητου ταπας...δεν εχεις αδικο σ'αυτο που γραφεις βεβαια, αλλα επειδη το εχω δοκιμασει τα πηγαινει φωτια, ακομα και τα nsi 8p που ειναι κι αυτα χωρις συγκεντρωτηρα.
Buck kicker χρησιμοποιώ γι αυτό ρώτησα
 
Στην τελική αν δεν δουλέψουν τα μαχαίρια του τσοκ θα δουλέψει απλα σαν ένα σφυκτο τσοκαρισμα
Δεν ειναι αυτο το θεμα ειναι να μην κολησει ο χαρτοπολτος στα μαχαιρια , το νομπελ εχει πλαστικη ταπα και για αυτο δουλευει !! ;)
 
Γκόλντεν Βιρτζίνια καπνιιζ ρε θηρίου❓τι λέει αυτός❓
Καπνιζα τοτε για μερικους μηνες, τωρα εχω γυρισει ξανα σε old holborn
ειπα να τπω και γω ρε Γιαννο...λες να εβαλε και μεσα στο φσεκι τιποτις;
Ειχα βαλει στη μπαρουτι να καει καλυτερα...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top