Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Όπως έχω ξαναπεί...Όταν έχεις μια κακοκαιρία μπροστά σου ..ΠΟΤΕ δεν κοιτάς την επομενη.Γιατι ολα είναι δεμένα μεταξύ τους..Πρέπει να περάσει το χαμηλό αύριο μεθαύριο...Να δούμε πως θα κάτσει η κατάσταση μετά...
Μιας και το λέω , επιτέλους θα έχουμε και το πρώτο χαμηλό του φετινού χειμώνα...
Ένα τιπτ έδειξαν πριν 5/6 μέρες..
Μετά το μείωσαν εντελώς, και τελικά θα δώσει αρκετές βροχές..
Προσοχή στα δυτικά ,για ζημιές ..
Το βλέπω λίγο καυλωμένο ...
 
Μανιτάρια βγάζει εκεί??? Με τόσο νερό πρέπει να έχει γεμίσει ο τοπος!!!
Βγάζει δημητρη αλλά μια φορά δηλητηριάστηκα και ξέρναγα ολλο το βράδι… σαν κατσικη εκανα… από τοτε δεν τα ξανα έβαλα στο στόμα μου..
 
Βγάζει δημητρη αλλά μια φορά δηλητηριάστηκα και ξέρναγα ολλο το βράδι… σαν κατσικη εκανα… από τοτε δεν τα ξανα έβαλα στο στόμα μου..
Άμα δεν ξέρεις, μακριά και αλάργα. Πάρε πλευρωτους από το σούπερ μάρκετ.
 
Ρε συ..Σταμάτα το δάσκαλε..Δεν θα ξαναγράψω τιπς..Αλήθεια τώρα ..

Τα μοντέλα τρέχουν την νέα αλλαγή εκεί στις ημερομηνίες που έχουμε ήδη πει..Μιας και η επανάληψη είναι σταθερή 6/7 μέρες..

Εάν βγει ακριβώς έτσι όπως το δείχνει σήμερα ..Ναι θα είχαμε ένα τεράστιο πέρασμα από τα πάντα...

Έχει πολύ δρόμο ακόμα πάντως..Πρέπει να αποκοπεί η κυκλοφορία στην δυτική Ευρώπη, να σπάσει το χαμηλό εκεί για να σηκωθεί ο Υ εκεί που τον δείχνει τώρα .
Υπάρχει το σενάριο να μην συμβεί αυτό ,και να μείνουμε σε νοτιαδες κυρίως ..Και ένα χαζό βοριά στο Αιγαίο ,που δεν θα βοηθήσει κάπου...
Είναι ένας αιώνας μπροστά ..
Όπως έχω ξαναπεί...Όταν έχεις μια κακοκαιρία μπροστά σου ..ΠΟΤΕ δεν κοιτάς την επομενη.Γιατι ολα είναι δεμένα μεταξύ τους..Πρέπει να περάσει το χαμηλό αύριο μεθαύριο...Να δούμε πως θα κάτσει η κατάσταση μετά...
Μιας και το λέω , επιτέλους θα έχουμε και το πρώτο χαμηλό του φετινού χειμώνα...
Ένα τιπτ έδειξαν πριν 5/6 μέρες..
Μετά το μείωσαν εντελώς, και τελικά θα δώσει αρκετές βροχές..
Προσοχή στα δυτικά ,για ζημιές ..
Το βλέπω λίγο καυλωμένο ...
Τώρα τα διάβασα.....αυτά έβλεπα και γω και το έγραψα στην ... τσίχλα .. :)
 
Εδώ μόνο στο βουνό βρέχει γαμωτη μου 6 ώρες τώρα συνεχόμενα. Εδώ μια ποτιστικά της 1μισης ώρα που την σήκωσε ήδη ο αέρας.
Μια χαρά είσαι...κ σε εμάς εδώ έβρεξε χθες από βραδυς μέχρι κ τις 9 το πρωινό σμρ όλη μέρα....καλά είναι,χρειαζόταν...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top