Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εάν ύπαρξη οργάνωση και εγρήγορση φίλε και είναι τα κατάλληλα άτομα εκεί που πρέπει.....όλα γίνονται!!!!
Σωστά να βάλουν όλοι πλάτη και οι ποίο άξιοι να βγουν μπροστά για το συμφέρον μας και όχι για την καρέκλα.
 
Αυτή η ρουφιανα η καρέκλα έχει καταστρέψει πολλά πράγματα. Χρειάζεται επανεκκίνηση. Υπάρχουν πιστεύω ικανά και σοβαρά πρόσωπα που μπορούν να δώσουν άλλη ώθηση στα κυνηγετικα. Το τωρινό κατεστημένο ειναι όμως δύσκολο να ξεριζωθεί. Έχουν βολευτεί μια χαρά τόσα χρόνια οι ίδιοι και οι ιδιοι.
Άντε να δούμε αν έχουμε κανα καλο νέο σημερα. Δύσκολο και χλωμό αλλά μόνο η ελπίδα μας έχει απομείνει.
 
Καλημέρα σε όλους ,

Μόλις ανοιξα την τηλεόραση πέτυχα τον μπουμπουκο να λέει κάποια πράγματα χωρίς να βγάλω συμπέρασμα.
Όλα θα ανακοινωθούν στις 11 και καθ ως ερωτηθεί για το κυνήγι και ψάρεμα είπε : μην πιάσουμε έναν έναν τους κωδικούς ολα στις 11

Δεν φάνηκε αρνητικός όμως , ρε παιδιά λέτε? Η ο νηστικός καρβέλια ονειρευται ?
 
Καλημέρα σε όλους ,

Μόλις ανοιξα την τηλεόραση πέτυχα τον μπουμπουκο να λέει κάποια πράγματα χωρίς να βγάλω συμπέρασμα.
Όλα θα ανακοινωθούν στις 11 και καθ ως ερωτηθεί για το κυνήγι και ψάρεμα είπε : μην πιάσουμε έναν έναν τους κωδικούς ολα στις 11

Δεν φάνηκε αρνητικός όμως , ρε παιδιά λέτε? Η ο νηστικός καρβέλια ονειρευται ?
Καλημέρα, κι εγώ θετικά εκλαμβάνω την απάντηση αυτή ... αλλά αυτή η κυβέρνηση δεν σταματά να μας εκπλήσσει αρνητικά ... Για να δούμε, αν δεν γίνει τίποτα και σήμερα, και του χρόνου με υγεία
 
Καλημέρα, κι εγώ θετικά εκλαμβάνω την απάντηση αυτή ... αλλά αυτή η κυβέρνηση δεν σταματά να μας εκπλήσσει αρνητικά ... Για να δούμε, αν δεν γίνει τίποτα και σήμερα, και του χρόνου με υγεία
Αγιε μου βασιλη θα ειμαι καλο παιδι , θα ακουω τον μπαμπα και την μαμα

Ρε που φτασαμε θα τρελαθωωωωω λεεμε
 
Όπως φαίνεται το κυνήγι θα ανοίξει , χαίρομαι πολύ για τους κυνηγούς της επαρχίας πραγματικά που θα μπορέσουν να κυνηγήσουν ,εμείς εδώ στην Αττική τον ήπιαμε φρέντο δυστυχώς.Απο την άλλη ας επιτραπεί και εδώ στην Αττική κάποιες μπεκατσουλες για τον σκυλάκο μου πιστεύω θα καταφέρω να κάνω .
 
Καλημέρα σε όλους ,

Μόλις ανοιξα την τηλεόραση πέτυχα τον μπουμπουκο να λέει κάποια πράγματα χωρίς να βγάλω συμπέρασμα.
Όλα θα ανακοινωθούν στις 11 και καθ ως ερωτηθεί για το κυνήγι και ψάρεμα είπε : μην πιάσουμε έναν έναν τους κωδικούς ολα στις 11

Δεν φάνηκε αρνητικός όμως , ρε παιδιά λέτε? Η ο νηστικός καρβέλια ονειρευται ?

δυστυχώς νομίζω ότι ............ ο νηστικός καρβέλια ονειρεύται.
 

Γιατί επιτρέπεται το κυνήγι στις Βερσαλλίες και απαγορεύεται στο Καρπενήσι κ. Πρωθυπουργέ;

https://www.ihunt.gr/γιατί-επιτρέπεται-το-κυνήγι-στις-βερσ/

Δείτε πόσο απλά έφτιαξαν οι Γάλλοι, που δεν έχουν ως ήρωα τον Καραγκιόζη, το δικό τους έγγραφο μετακίνησης για τον Covid-19. Με κωδικό 6 και αυτοί.

«6. Μετακίνηση στην ύπαιθρο ή σε εξωτερικό χώρο, χωρίς να αλλάξετε τον τόπο κατοικίας, εντός ορίου τριών ωρών ημερησίως και εντός μέγιστης ακτίνας είκοσι χιλιομέτρων γύρω από το σπίτι, που συνδέεται, είτε με σωματική δραστηριότητα, είτε με ατομικές δραστηριότητες αναψυχής, είτε για τις ανάγκες των κατοικίδιων.
Δεν επιτρέπονται ομαδικές δραστηριότητες, παρά μόνο βόλτα με μόνο άτομα που μένουν μαζί στο ίδιο σπίτι,»


Θα δεχόμασταν εμείς κάτι τέτοιο? Άλλο 3 ώρες και 20χλμ και άλλο εντός νομού που ζητάμε εμείς!
Τέτοια άρθρα από επίσημα site που μιλάνε με αυτό τον τρόπο για θεσμούς δε νομίζω ότι βοηθάνε. Δυσφήμιση είναι.
 
έγραψες ..........................
Δεν αντεχω αλλο ρε Γιωργο να βλεπω να μας κυβερνανε τα ποκεμον παγκοσμίως και ειδικα στην ευρωπαικη ενωση , δεν ειμαι ρατσιτστης ρε φιλε αλλα δες τις φάτσες τους και βγαλε συμπερασμα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top