Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Η θαλασσα δροσερη ο ηλιος καιει οι μπυρες κρυσταλλο και κατι απιστευτα μωρα εχουν αραξει διπλα μας. .........δεν ειναι κατασταση αυτη .ha ha ha..victory.

Βάλε τη γυναίκα σου να πιάσει γνωριμίες .... .threat..threat..threat.
 
Είχα μια δουλειά σήμερα στον Ωρωπο και πήρα την οικογένεια μαζί να το συνδιασουμε και με μπάνιο. Δεν μου αρέσουν όμως τα νερά, η απνοια που επικρατεί έχει βγάλει βρωμιά. Είχα χρόνια να έρθω από δω και δεν θα το ξανακάνω...
 
Βγάλε καμιά φώτο ρε γιεγιέ! .buy.
Ασε δεν το ρισκάρω , δεν αντέχω και το ξύλο.hit..hit.

Μου φαίνεται την έχω ξαναπει την ιστορία.

Είμαι με την γυναίκα μου διακοπές στο νησί και αράζω στον Μύρτο.Κάποια στιγμή σκάει ένα "μωρό¨ με μαγιό μπραζίλ και κάθεται μπροστά μου.Τότε είχα μια βιντεοκάμερα και μόλις πήγαινε η γυναίκα μου για βουτιά εγώ ζουμάριζα στο "μωρό" και ιδιαίτερα στον απίστευτο κώλο της και την τράβαγα βίντεο.

Οι διακοπές τέλειωσαν γυρίσαμε Αθήνα και η γυναίκα μου φώναξε τις φίλες της για καφέ και να τους δείξει φωτογραφίες και βίντεο απο την Κεφαλλονιά.

Είχα ξεχάσει να σβήσω το βίντεο με το ¨μωρό" .......δεν σου λέω τι έγινε.ha ha ha..ha ha ha..vah..vah..sarcastic..sarcastic.
 
Ασε δεν το ρισκάρω , δεν αντέχω και το ξύλο.hit..hit.

Μου φαίνεται την έχω ξαναπει την ιστορία.

Είμαι με την γυναίκα μου διακοπές στο νησί και αράζω στον Μύρτο.Κάποια στιγμή σκάει ένα "μωρό¨ με μαγιό μπραζίλ και κάθεται μπροστά μου.Τότε είχα μια βιντεοκάμερα και μόλις πήγαινε η γυναίκα μου για βουτιά εγώ ζουμάριζα στο "μωρό" και ιδιαίτερα στον απίστευτο κώλο της και την τράβαγα βίντεο.

Οι διακοπές τέλειωσαν γυρίσαμε Αθήνα και η γυναίκα μου φώναξε τις φίλες της για καφέ και να τους δείξει φωτογραφίες και βίντεο απο την Κεφαλλονιά.

Είχα ξεχάσει να σβήσω το βίντεο με το ¨μωρό" .......δεν σου λέω τι έγινε.ha ha ha..ha ha ha..vah..vah..sarcastic..sarcastic.

Αχαχαχαχαχαχα Ρε τον Νιόνιο..Είναι σαν αυτό με το καναρίνι που τις λες ΑΠΑΝΩ ΣΟΥ!!! .ha ha ha..crying smile.
 
Είχα ξεχάσει να σβήσω το βίντεο με το ¨μωρό" .......δεν σου λέω τι έγινε.ha ha ha..ha ha ha..vah..vah..sarcastic..sarcastic.
Εγώ πάλι σαν να ακούω τις φίλες της ... " άστα Φωτεινή μου, όλοι τα ίδια είναι ... μπλα μπλα μπλα " .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Εγώ πάλι σαν να ακούω τις φίλες της ... " άστα Φωτεινή μου, όλοι τα ίδια είναι ... μπλα μπλα μπλα " .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Εμένα πάλι που οι καριόλες ,όταν έφευγα για 15 μέρες για κυνήγι ,της λέγανε .."που τον αφήνεις και φεύγει τόσες μέρες και σε αφήνει με το μωρό; "
Η απάντηση όμως της γυναίκας μου ήταν " γιατί θα θήλαζε το μωρό ;"
.ha ha ha.
 
Εμένα πάλι που οι καριόλες ,όταν έφευγα για 15 μέρες για κυνήγι ,της λέγανε .."που τον αφήνεις και φεύγει τόσες μέρες και σε αφήνει με το μωρό; "
Η απάντηση όμως της γυναίκας μου ήταν " γιατί θα θήλαζε το μωρό ;"
.ha ha ha.
αχαχαχαχαχαχα τρελιάρα αλώπεκα
 
Ναι ρε πούστη μου ,να μην έχεις τέτοια προβλήματα με τη γυναίκα σου και οι καριόλες να λένε τις μαλακίες τους.
Ασε που εμένα με πρηζανε γνωστοί και συνάδελφοι για το πως τα καταφέρνω και φεύγω ......
Ξέρεις τι είναι να θέλει ο άλλος να έρθει μαζί σου για ψάρεμα ,να έχει πάρει μηχανάκι και καλάμι δεν πρόλαβε ο φουκαράς να αγοράσει.Του το απαγόρεψε η ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΙΑ !
Δυστυχία μεγάλη ρε φίλε ....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top