Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μανο αστους να λενε αγορι μου εχεις γουστο... .well done.
Μητσο, της θειας σου το μπουγαδοκοφινο το ξερεις??? .sarcastic..sarcastic. Ρε πως εμπλεξα εγω ετσι με τα παρατσουκλια....buy buy.
Καλα να περασετε εις τας παραλιας... Εδω εχει συνεφιασει παλι κ μονο για υπνο ειναι η κατασταση... .goodboy.

.yelling.
Για ύπνο ; δουλίτσα ...δεν έχει ;.my man.
 
Καλο απογευμα σε ολους, καλο Σαββατοκυριακο. Απο σημερα off, απο Δευτερα για ενα τριημερο στο Αγκιστρι (για πρωτη φορα). Αναμενω εντυπωσεις
και πληροφοριες απο τους "εμπειρους". Να εισαστε ολοι καλα και να ετοιμαζομαστε!!!!!!!
 
Καλο απογευμα σε ολους, καλο Σαββατοκυριακο. Απο σημερα off, απο Δευτερα για ενα τριημερο στο Αγκιστρι (για πρωτη φορα). Αναμενω εντυπωσεις
και πληροφοριες απο τους "εμπειρους". Να εισαστε ολοι καλα και να ετοιμαζομαστε!!!!!!!
Καλησπέρα κ. Σταύρο. Να πάτε στην Απόνησο αξίζει!!
 
Καλησπέρα σε όλους...
Κύριε Γιώργο περαστικά στη μικρή σας, και εγώ από χτες με πυρετό είμαι γμτ... :mad:.hit.
 
Καλησπέρα σε όλους...
Κύριε Γιώργο περαστικά στη μικρή σας, και εγώ από χτες με πυρετό είμαι γμτ... :mad:.hit.
Δεν προσεχεις γιατρε μου... .sarcastic. Να το κλεινετε το κλιματιστικο οταν τελιωνεται το... σαπουνισμα του opinel .yel.να μην σας πιανει κρυο που ειστε ιδρωμενοι... .yelling.
 
  • Like
Reactions: DrV
Δεν προσεχεις γιατρε μου... .sarcastic. Να το κλεινετε το κλιματιστικο οταν τελιωνεται το... σαπουνισμα του opinel .yel.να μην σας πιανει κρυο που ειστε ιδρωμενοι... .yelling.
Άστα ρε φίλε... μην παίζεις με τον πόνο μου... :(:rolleyes:.hit.
Μ@μήθηκα το πρωί προχτές τρεις ώρες για τα τρυγόνια και το βράδυ έπρεπε να είμαι στις επάλξεις... δεν με καταλαβαίνει... .buy buy.
 
Οι κίσσες θεωρείται ότι μέσω της τροφής τους διαδραματίζουν έναν κρίσιμο ρόλο στη διάδοση των δρύινων δασωδών περιοχών, εξαιτίας της συνήθειας τους να θάβουν τα βελανιδιά.
Έχει υπολογιστεί ότι μια και μόνο κίσσα θα μπορούσε "να φυτέψει" μέχρι και 3000 βελανίδια σε έναν μόνο μήνα.

θα τοπω. δεν αντεχω.

φανταζεσαι να φυτευε και καναβουριες? .very funny.
 
Υ.σ
τα τζουμερκα ειναι απο τους τοπους που θα πήγαινα ευχαριστως κ ας μην κυνηγουσα:)
=

Δεν είναι πια για κυνήγι Χρύσανθε.Η ερημοποίηση σε συνάρτηση και με το μικροκλίμα της περιοχής έχουν αλλάξει τα δεδομένα .Έγινε ζούγκλα αδιαπέραστη και σε συνάρτηση πάλι με το ανάγλυφο της περιοχής που είναι πολύ δύσκολο και τον όλο και μειωμένο αριθμό θηραμάτων μόνο γοια ταλαιπωρία είναι.Αυτό που δεν άλλαξε είναι το κυνήγι της πέρδικας.
 
Καλημέρα ρεμάλια υπναραδες .
Εχω ξυπνήσει απο τις 6.30 για να απολαύσω το καφεδάκι μου στο ξημέρωμα.
Το θερμομετρο έλεγε 13 βαθμους.
Νόμιζα οτι θα δω τσίχλες και κοτσυφια.:)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top