Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Kαλημερα. Και επειδη σιγα μην παει κατι σωστα, σημερα το πρωι ειδα μια μικρουλα πληγη στο πισω ποδι της σκυλιτσας, με αποτελεσμα να μη το παταει σωστα και να κουτσαινει. Λογικα δεν ειναι τιποτα, θα παει στο γιατρο ομως το απογευμα.
 
  • Like
Reactions: jnp
Καλημέρα σε όλους. Έρχομαι το πρωί στη δουλειά και δεν έχουμε ρεύμα! Έπεσε κάπου ένα δέντρο τη νύκτα κι έκανε ζημιά στο δίκτυο της ΔΕΗ. Και θα αργήσει να φτιαχτεί μας είπαν! :(
Και δεν έφτανε αυτό, δεν παίρνει μπρος και η γεννήτρια! Μάλλον ξέμεινε από μπαταρία.
Έτσι τώρα καθόμαστε, .cofee. .badboys. και... περιμένουμε. (Εγώ που πίνω ελληνικό είμαι ΟΚ ... γιατί οι φαν του εσπρέσο καπουτσίνο κλπ την πατήσανε! .sarcastic.
Το θέμα είναι ότι αν αργήσει να έρθει το ρεύμα, θα λιώσουμε από τη ζέστη
hot sun1
 
Kαλημερα. Και επειδη σιγα μην παει κατι σωστα, σημερα το πρωι ειδα μια μικρουλα πληγη στο πισω ποδι της σκυλιτσας, με αποτελεσμα να μη το παταει σωστα και να κουτσαινει. Λογικα δεν ειναι τιποτα, θα παει στο γιατρο ομως το απογευμα.
Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό.
Η μικρή η δικιά μου εχει γίνει σαν ντολμας από τα πολλά σύκα που τρώει. Εχω δύο συκιες και ότι πέφτει κάτω το τρώνε. Η μικρή σηκώνεται και κουνάει και τα κλαδιά για να πέσουν.
Έχουν πάθει εξάρτηση από τη ζάχαρη μου φαίνεται.
 
Καλημερα σε ολη την παρεα...
Εχθες ειχαμε παει σκποευτηριο κ μετα για ουζα με τα ψηλα παιδακια... Στα ουζα καλα "στεκοντουσαν" αλλα στο σκοπευτηριο προβληματιστηκαν... Ο ενας αρχισε να λεει...εεεεε εγω τελικα θα βγαλω την καραμπινα γιατι το δικαννο δεν το εχω συνηθισει ακομα... ο αλλος.... εγω θα βαλω επανω το Skeet που κανει τουφεκια "τηγανια" για να διορθωνει... κτλ κτλ...μπλα μπλα μπλα...
Ειναι να μην αρχισω να παιζω τους ντουμπλεδες ανοποδα μου φαινεται... .my man.
 
Καλημερα σε ολη την παρεα...
Εχθες ειχαμε παει σκποευτηριο κ μετα για ουζα με τα ψηλα παιδακια... Στα ουζα καλα "στεκοντουσαν" αλλα στο σκοπευτηριο προβληματιστηκαν... Ο ενας αρχισε να λεει...εεεεε εγω τελικα θα βγαλω την καραμπινα γιατι το δικαννο δεν το εχω συνηθισει ακομα... ο αλλος.... εγω θα βαλω επανω το Skeet που κανει τουφεκια "τηγανια" για να διορθωνει... κτλ κτλ...μπλα μπλα μπλα...
Ειναι να μην αρχισω να παιζω τους ντουμπλεδες ανοποδα μου φαινεται... .my man.


Πως του φάνηκε το κοντάκι?
 
Ο καιρός για την πρώτη μέρα τις ώρες του πρωινού κυνηγίου λέει 26oC-31oC θερμοκρασία και 75%-85% υγρασία... θα λιώσουμε... hot sun1.very shoked..,,,,,..goodboy.
 
Ο καιρός για την πρώτη μέρα τις ώρες του πρωινού κυνηγίου λέει 26oC-31oC θερμοκρασία και 75%-85% υγρασία... θα λιώσουμε... hot sun1.very shoked..,,,,,..goodboy.
σε εμας παντως σημερα σε αναγνωριστικη θελεις μπουφανακι το πρωι γιατι δεν παλευεται...........
 
Καλησπερα
τελος οι οικογενειοδιακοπες κ σειρα παιρνει η ωρα του κυνηγου.
Σημερα το απογεημα μια αναγνωριση και αυριο το πρωι και την
Πεμπτη ο θεος βοηθος.
Για εδω το απογευμα της πεμπτης δινει ασθενη βροχη και την
Παρασκευη το απογευμα καταιγιδα το μετεο.
 
Χα χα ....κανονικά πρεπει να μου το κάνουν δώρο.
κανονικα και με τον νομο...με τετοιες ωραιες φωτο απο τζουμερκα....να το ακουνε σιγα σιγα οι υπολοιποι....με 10 ευρω εκαστως ειμαστε ετοιμοι για αγορα....μονο 190 ευρωπουλα το τουφεκι και δωρο τα κυαλια....
 
κανονικα και με τον νομο...με τετοιες ωραιες φωτο απο τζουμερκα....να το ακουνε σιγα σιγα οι υπολοιποι....με 10 ευρω εκαστως ειμαστε ετοιμοι για αγορα....μονο 190 ευρωπουλα το τουφεκι και δωρο τα κυαλια....
καλύτερα να μαζέψουμε τα λεφτά και να πάει σ ένα δάσκαλο να μάθει πως βαρούνε φάσσες .goodboy.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top