Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
χαχαχαχα το ψάχνω.....γερνάω βλέπεις και παραξενεύω :)
Εφοσον δεν έχει να κάνει με Μεξικό..Είναι μια χαρά πιστεύω..Έχω γνωστό ρεμινγκτονακια (3 ρεμι )μόνο και μόνο για την κάννη..Μήπως βάζεις πολύ σάλτσα του λέω..ΟΧΙ μου λέει θα στην δώσω να κυνηγήσεις και θα δεις..Διαβάζοντας και τα υπόλοιπα παιδιά εδώ στο φόρουμ κατάλαβα ότι είχε δικιο!!!
 
Καλησπερα αρχοντοπουλα ;)
Πηρα τηλ τον ΚΣ Αχαρνων και η αδεια μου ειναι ετοιμη οποτε αυριο θα παω να την παραλαβω :D
Εριξα και ενα τελευταιο καθαρισμα στην κουκλα μου beretta 302 :D και μετραω 33 ωρες μεχρι να βρεθω στον κυνηγοτοπο .micle.
Ειναι σιγουρο οτι θα μεινω αυπνος αυριο το βραδυ γυριζοντας στο κρεβατι σαν κοντοσουβλι μεχρι να χτυπησει το ξυπνητηρι .goodboy.
Αυτο παθαινω σε καθε εναρξη αλλα χαλαλι
Η κουραση και η αυπνοια φευγουν αμεσως μολις αντικρυσω τις ομορφιες της υπαιθρου .well done..well done.
 
Καλησπέρα σε όλους! άντε 2 βραδια μείνανε, αν και δε ξέρω ακόμα αν καταφέρω να ξεκλέψω μια-δυο ώρες για την έναρξη.

Kι εγώ το ίδιο .Αύριο θα εξαρτηθεί αν τελικά θα μπορέσω να πάρω ένα ρεπό την Πέμπτη.
Εχω και αυτόν τον παιλόπουστα τον .....Δήμο που μια μου τα λέει έτσι και την άλλη αλλιώς.
.yelling.
 
Καλησπερα αρχοντοπουλα ;)
Πηρα τηλ τον ΚΣ Αχαρνων και η αδεια μου ειναι ετοιμη οποτε αυριο θα παω να την παραλαβω :D
Εριξα και ενα τελευταιο καθαρισμα στην κουκλα μου beretta 302 :D και μετραω 33 ωρες μεχρι να βρεθω στον κυνηγοτοπο .micle.
Ειναι σιγουρο οτι θα μεινω αυπνος αυριο το βραδυ γυριζοντας στο κρεβατι σαν κοντοσουβλι μεχρι να χτυπησει το ξυπνητηρι .goodboy.
Αυτο παθαινω σε καθε εναρξη αλλα χαλαλι
Η κουραση και η αυπνοια φευγουν αμεσως μολις αντικρυσω τις ομορφιες της υπαιθρου .well done..well done.
 
Για τις άδειες τίποτα νεότερο;
Στο κυνηγομαγαζο που πλήρωσα μας έδωσαν αποδείξεις του συλλόγου.
Κατάφερε κανεις να πάρει υπογεγραμμενη άδεια;
 
Καλησπερα αρχοντοπουλα ;)
Πηρα τηλ τον ΚΣ Αχαρνων και η αδεια μου ειναι ετοιμη οποτε αυριο θα παω να την παραλαβω :D
Εριξα και ενα τελευταιο καθαρισμα στην κουκλα μου beretta 302 :D και μετραω 33 ωρες μεχρι να βρεθω στον κυνηγοτοπο .micle.
Ειναι σιγουρο οτι θα μεινω αυπνος αυριο το βραδυ γυριζοντας στο κρεβατι σαν κοντοσουβλι μεχρι να χτυπησει το ξυπνητηρι .goodboy.
Αυτο παθαινω σε καθε εναρξη αλλα χαλαλι
Η κουραση και η αυπνοια φευγουν αμεσως μολις αντικρυσω τις ομορφιες της υπαιθρου .well done..well done.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top