Παρουσίαση Φυσιγγίων

Τα ξέρει κανείς;;; νέο προϊόν!!!!! Με μπαρούτι λέει prima, καλό μήνα με υγεία σας εύχομαι..View attachment 47645
Με prima s πρέπει να είναι Άρη.
Έβγαζε αλλο ένα φυσιγγι με αυτή την πυρίτιδα αλλά δεν το διέθετε στην Ελλάδα.
 
Πέρα απο την Παρουσίαση Φυσιγγίων (τίτλος του νήματος) υπάρχει και Εξαφάνιση Φυσιγγίων! Εχει εξαφανιστεί από την ιστοσελίδα της Lambro το απλό μονόβολο Calibre 36 (Cal.36), υπάρχει μόνο σε νούμερα 6 και 7,5. Ελπίζω να ξαναβγεί .pray to God., αλλοιώς εξωθούμαι στην ιδιογόμωση;)
 
Οριστε και το μαγκνουμ... Το οποίο αναγραφει imperial canada...το κοντο γραφει imperial usa... Τα εχω εδω μαζι, οταν ανεβει ο Βασίλης gpv9000 θα του τα δωσω να τα σφαξει αυτος.. Εγω δεν εχω τίποτα εδω για να μετρησω πυριτιδες κλπ
 

Attachments

  • IMG_20220502_093752.jpg
    IMG_20220502_093752.jpg
    111,4 KB · Προβολές: 26
  • IMG_20220502_093844.jpg
    IMG_20220502_093844.jpg
    124,4 KB · Προβολές: 24
  • IMG_20220502_093902.jpg
    IMG_20220502_093902.jpg
    111 KB · Προβολές: 26
  • IMG_20220502_093939.jpg
    IMG_20220502_093939.jpg
    217,8 KB · Προβολές: 27
Last edited:
Και ενα δικο μου κλεισμενο με ΤΕΚΝΑ και τα σκαγια απο το σφαγμενο της ΡΕΜΙΚΤΟΝ - χωρις ΑΛΕΥΡΙ !!

''Παραγγελιά'' του φιλου του Αρη !!!! :)

Αρη οπως βλεπεις....ο drago το ''παταει'' το Αμερικανικο βυσμα φιλε !!!:)
Τι έκανες εκεί βρε αλχημιστή ?
αχαχαχαχ
 
Τι έκανες εκεί βρε αλχημιστή ?
αχαχαχαχ

Τιποτα δεν εκανα φιλε !!! Ενα ΑΠΛΟ σεταπ εκλεισα..
Εχουμε '' Θεοποιησει'' τα Αμερικανικα φυσιγγια....ελεος !!!!
Βαλε αλευρι στα δικα μας σκαγια....η επινικελωμενα και καθαρισες !!!
 
Αυτό είναι το Rem express XLR (νέα παρτίδα) όχι το παλιό Rem express.
Αυτό δηλαδή

View attachment 47683

Δεν τα εχω αυτα....Ουτε με ενδιαφερουν φιλε !!!
Εχω ακομα τα ΝΙΤΡΟ Ν2 σε 12/76 που μου εστειλες....Θα δοκιμασω και αυτα....και ΤΕΛΟΣ με τα Αμερικανικα!!!
Εχει καλυτερα ΕΛΛΗΝΙΚΑ φυσιγγια που βγαζουν Ελληνες βιοτεχνες....
Το θεμα ειναι να τα ανακαλυψουμε....
Υπαρχουν βιοτεχνες που βγαζουν ''αγγέλους''.....δεν τα δοκιμαζουμε δεν τα ξερουμε....γιατι μας αρεσει
να μας πιανει τον κωλο ο Αμερικανος !!! :confused:
 
Δεν τα εχω αυτα....Ουτε με ενδιαφερουν φιλε !!!
Εχω ακομα τα ΝΙΤΡΟ Ν2 σε 12/76 που μου εστειλες....Θα δοκιμασω και αυτα....και ΤΕΛΟΣ με τα Αμερικανικα!!!
Εχει καλυτερα ΕΛΛΗΝΙΚΑ φυσιγγια που βγαζουν Ελληνες βιοτεχνες....
Το θεμα ειναι να τα ανακαλυψουμε....
Υπαρχουν βιοτεχνες που βγαζουν ''αγγέλους''.....δεν τα δοκιμαζουμε δεν τα ξερουμε....γιατι μας αρεσει
να μας πιανει τον κωλο ο Αμερικανος !!! :confused:
Ψάχνω Νίκο αλλά όχι πολύ ... μόνο γουρούνια κυνηγάω τώρα.
 
Και ενα δικο μου κλεισμενο με ΤΕΚΝΑ και τα σκαγια απο το σφαγμενο της ΡΕΜΙΚΤΟΝ - χωρις ΑΛΕΥΡΙ !!

''Παραγγελιά'' του φιλου του Αρη !!!! :)


View attachment 47678
View attachment 47679

Αρη οπως βλεπεις....ο drago το ''παταει'' το Αμερικανικο βυσμα φιλε !!!:)
Ένα καράβι drago έχω κάψει με τέκνα... Ξέρω...
Την ίδια συνταγή την έριξες με απλά μολύβδινα να δούμε αν κάνουν διάφορα τα σκάγια της Ρέμι η μισή δουλειά έκανες? :p
 
Ένα καράβι drago έχω κάψει με τέκνα... Ξέρω...
Την ίδια συνταγή την έριξες με απλά μολύβδινα να δούμε αν κάνουν διάφορα τα σκάγια της Ρέμι η μισή δουλειά έκανες? :p

Μιση δουλεια εκανα....Και ο λογος ειναι οτι τα ΑΠΛΑ μολυβδινα τα δικα μας ειναι η νυχτα με την ημερα
στην ποιοτητα με τα Αμερικανικα....
Αυτο ειναι γνωστο τοις πασι.....
Τι να δοκιμασω πορτοκαλια με φραουλες ???
Εαν θελεις ομως δοκιμαζω με επινικελωμενα σκετα...η απλα με αλευρι , η απλα αλλα με 5% αντιμονιο...
διαλεξε και πες μου....φιλε !! :)
 
Μιση δουλεια εκανα....Και ο λογος ειναι οτι τα ΑΠΛΑ μολυβδινα τα δικα μας ειναι η νυχτα με την ημερα
στην ποιοτητα με τα Αμερικανικα....
Αυτο ειναι γνωστο τοις πασι.....
Τι να δοκιμασω πορτοκαλια με φραουλες ???
Εαν θελεις ομως δοκιμαζω με επινικελωμενα σκετα...η απλα με αλευρι , η απλα αλλα με 5% αντιμονιο...
διαλεξε και πες μου....φιλε !! :)
Μην αγχώνεστε ... αν η δοκιμή είναι κρίσιμη και ενδιαφέρει κόσμο θα σου στείλω και άλλα ... απλά πες το :)
 
αυτο το στρογγυλο, το εχουμε στην κατοχη μας απο το 1982 ...θυμαμαι που ειχαμε παει ενα κυνηγι λαγου, και το ειχε στη φυσιγγοθηκη ο πατερας μου...
Ένα τέτοιο θα ήθελα για την 870 + κύλινδρο (μην ρωτάτε γιατί). Οταν το σφάξετε - εσύ ή ο Βασίλης, γράψτε και την διάμετρο της μπίλιας παρακαλώ.
 
Back
Top