Παρουσίαση Φυσιγγίων

Πόσο μπαρούτι ΑΟ volcano έβαλες σ'αυτό το 38'αρι ;


1,95 ΚΑΙ στα 36,5+15 και στο 35,5+1,5...Δεν ανεβηκα ποιο πολυ σε 12/70 καλυκα...ειχα σε ολες τις δοκιμες
γιατι ειχα V1,5-400m/s+ και δεν ηθελα μεγαλυτερες ταχυτητες...

Σε 12/76 -2,05χ48+2 αλευρι σερνοταν το σεταπ....με Ν3 σκαγια....375-378μ/δ εδωσαν και οι δυο
δοκιμες στα 45 μετρα....αλλα με 80-85% συγκεντρωσεις με φουλ μαμα...με διαφορετικα βυσματα .

Το 12/76 ηθελε ''φορτωμα''.....αλλα δεν ασχοληθηκα αλλο μαζι της φιλε !!!
ΒΛΗΤΙΚΕΣ δοκιμες ΑΡΧΕΙΟ...σελιδες 568- 569 εχει δοκιμες μου στα 35 και 45 μετρα σε 12/70 καλυκα !!!
 
1,95 ΚΑΙ στα 36,5+15 και στο 35,5+1,5...Δεν ανεβηκα ποιο πολυ σε 12/70 καλυκα...ειχα σε ολες τις δοκιμες
γιατι ειχα V1,5-400m/s+ και δεν ηθελα μεγαλυτερες ταχυτητες...

Σε 12/76 -2,05χ48+2 αλευρι σερνοταν το σεταπ....με Ν3 σκαγια....375-378μ/δ εδωσαν και οι δυο
δοκιμες στα 45 μετρα....αλλα με 80-85% συγκεντρωσεις με φουλ μαμα...

Το 12/76 ηθελε ''φορτωμα''.....αλλα δεν ασχοληθηκα αλλο μαζι της φιλε !!!
ΒΛΗΤΙΚΕΣ δοκιμες ΑΡΧΕΙΟ...σελιδες 568- 569 εχει δοκιμες μου στα 35 και 45 μετρα σε 12/70 καλυκα !!!
;Aν έχεις ΑΟ ελληνικού εμπορίου στήσε το ίδιο -αν θέλεις καί μπορείς -να δούμε πόσο θα δώσει
για να διαπιστώσουμε αν διαφέρει η προοδευτικότητα της ΑΟ mary arm μ'αυτή του ελληνικού εμπορίου .
Παρότι με το 404 m/s στο 38άρι σου πιστεύω είναι ίδιες .
 
;Aν έχεις ΑΟ ελληνικού εμπορίου στήσε το ίδιο -αν θέλεις καί μπορείς -να δούμε πόσο θα δώσει
για να διαπιστώσουμε αν διαφέρει η προοδευτικότητα της ΑΟ mary arm μ'αυτή του ελληνικού εμπορίου .
Παρότι με το 404 m/s στο 38άρι σου πιστεύω είναι ίδιες .

Δεν εχω Λαμπη μου....Εχω μονο ακομα λιγη απο τα σφαγμενα....Τι να την κανω....και γιατι να ασχοληθω
με την ΑΟ....οταν εχω την Αρχοντισσα την ΤΕΚΝΑ ???
Η - ΑΟ....κοιταει με τα κυαλια την Τεκνα !!!

ΥΓ, Εαν ομως ειχα....δεν θα σου χαλαγα το χατηρι φιλε !!! Θα εστηνα και θα μετραγα !!!
 
Δοκίμασα σήμερα με επιφύλαξη καθότι δέν είμαι καί πολύ ''οπαδός '' των πολλών γρ . ένα φυσίγγι
πού έστησα με αποσπώμενο πάτο (μέσα στο πνεύμα αυτό της FEDERAL ) με 38.5 γρ ν.5
Πυρίτιδα TECNA στα 2 γρ με καψύλι 686 σε κλείσιμο 6* .
1) Δέν κλώτσησε στο βαθμό που περίμενα παρά τους 33β.
2) Φοβερή συγκέντρωση αλλά καί διάτρηση στον κατάλογο
Ξεπέρασε σε διάτρηση φυσίγγι πού χρησιμοποιεί φίλος λαγάς σε 33.50 γρ με GM3
3)Σκάγια νορμάλ μολύβδινα
Το προτείνω ανεπιφύλακτα στους φίλους ιδιογομωτές ΄΄οπαδούς '' των πολλών γραμμαρίων .
 
Δοκίμασα σήμερα με επιφύλαξη καθότι δέν είμαι καί πολύ ''οπαδός '' των πολλών γρ . ένα φυσίγγι
πού έστησα με αποσπώμενο πάτο (μέσα στο πνεύμα αυτό της FEDERAL ) με 38.5 γρ ν.5
Πυρίτιδα TECNA στα 2 γρ με καψύλι 686 σε κλείσιμο 6* .
1) Δέν κλώτσησε στο βαθμό που περίμενα παρά τους 33β.
2) Φοβερή συγκέντρωση αλλά καί διάτρηση στον κατάλογο
Ξεπέρασε σε διάτρηση φυσίγγι πού χρησιμοποιεί φίλος λαγάς σε 33.50 γρ με GM3
3)Σκάγια νορμάλ μολύβδινα
Το προτείνω ανεπιφύλακτα στους φίλους ιδιογομωτές ΄΄οπαδούς '' των πολλών γραμμαρίων .
Ε εντάξει 38 γρ.νορμαλ είναι κ η δόση επίσης νορμάλ μου φαίνεται ‼️ προς τι η επιφύλαξη ❓❓❓
 
Δοκίμασα σήμερα με επιφύλαξη καθότι δέν είμαι καί πολύ ''οπαδός '' των πολλών γρ . ένα φυσίγγι
πού έστησα με αποσπώμενο πάτο (μέσα στο πνεύμα αυτό της FEDERAL ) με 38.5 γρ ν.5
Πυρίτιδα TECNA στα 2 γρ με καψύλι 686 σε κλείσιμο 6* .
1) Δέν κλώτσησε στο βαθμό που περίμενα παρά τους 33β.
2) Φοβερή συγκέντρωση αλλά καί διάτρηση στον κατάλογο
Ξεπέρασε σε διάτρηση φυσίγγι πού χρησιμοποιεί φίλος λαγάς σε 33.50 γρ με GM3
3)Σκάγια νορμάλ μολύβδινα
Το προτείνω ανεπιφύλακτα στους φίλους ιδιογομωτές ΄΄οπαδούς '' των πολλών γραμμαρίων .
Λάμπη το βύσμα πως το ταίριαξες? Αν θες γράψε καμιά λεπτομέρεια.
 
Δοκίμασα σήμερα με επιφύλαξη καθότι δέν είμαι καί πολύ ''οπαδός '' των πολλών γρ . ένα φυσίγγι
πού έστησα με αποσπώμενο πάτο (μέσα στο πνεύμα αυτό της FEDERAL ) με 38.5 γρ ν.5
Πυρίτιδα TECNA στα 2 γρ με καψύλι 686 σε κλείσιμο 6* .
1) Δέν κλώτσησε στο βαθμό που περίμενα παρά τους 33β.
2) Φοβερή συγκέντρωση αλλά καί διάτρηση στον κατάλογο
Ξεπέρασε σε διάτρηση φυσίγγι πού χρησιμοποιεί φίλος λαγάς σε 33.50 γρ με GM3
3)Σκάγια νορμάλ μολύβδινα
Το προτείνω ανεπιφύλακτα στους φίλους ιδιογομωτές ΄΄οπαδούς '' των πολλών γραμμαρίων .
Ένα άλλο καλό σεταπ με tekna είναι cx2000 2,00x38 σούπερ Θώδη 16 κλεισμένο στα 57,00 mm για χειμώνα.....
 
Back
Top