Παρουσίαση Φυσιγγίων

Ρε συ κατέβασε το count things από το play store.
Μια φωτό και μέτρησες όλα τα σκάγια.
Έχω σωθεί φίλε.
Νάσαι καλά Βασίλη δεν το είχα υποψην μου αλλά άλλη γλύκα να βγάζεις τα μάτια σου να μετρήσεις φυσιγγιο 32γρ νο10 και στα τελευταία να μπερδεύεσαι και φτου και απτην αρχή
 
Γιατί προβληματστηκες φίλε μου. Δεν είναι η μοναδική περίπτωση που τα φυσιγγια του συγκεκριμένου είναι απαράδεκτα. Φρου φρου και αρώματα και φύκια για μεταξωτές κορδέλες πουλάει.
Προβληματιστηκα γιατί δεν περίμενα τοοοσο μεγάλο χάλι
 
Σοκαριστικές οι εικόνες, μπράβο @Βerettakias
Τα φυσίγγια του είναι στα όρια της απάτης!
Δεν καταλαβαίνω γιατί το κάνουν. Φαίνεται σα να μαζεύουν από κάπου ξαναριγμένα και παραμορφωμένα σκάγια.
Ετσι ακριβώς...
 
Το έχεις δοκιμασμένο στο κυνήγι Στρατό????
Όχι. Στο κυνήγι το βάζω με 616 και drago. Δοκιμή είχα κάνει και σου λέω για την κατανομή.
Γύρω στα 410 παίζει και με τα 2 καψουλια. Με 686 πολλή καλή συγκέντρωση αλλά δεν το ταχογραφησα ποτέ...
 
Όχι. Στο κυνήγι το βάζω με 616 και drago. Δοκιμή είχα κάνει και σου λέω για την κατανομή.
Γύρω στα 410 παίζει και με τα 2 καψουλια. Με 686 πολλή καλή συγκέντρωση αλλά δεν το ταχογραφησα ποτέ...
Ευχαριστώ πολύ!!!
 
Οφείλω να ομολογήσω όμως ότι έχει και κάποια φυσίγγια πολύ καλά όπως πχ το tordo 30 , το Α1 speciale κλπ
Βαγγέλη το Α1 speciale 36γρ το έσφαξα εχτές και τα σκάγια του ήταν ένα μάτσο χάλια. Στο χαρτί που το εριξα σήμερα είχε καλές συγκεντρώσεις. Μένει να δοκιμαστεί στο κυνήγι να δουμε τα σκότωματα του. Εσύ που το κυνηγάς πως το κρίνεις?
 
Βαγγέλη το Α1 speciale 36γρ το έσφαξα εχτές και τα σκάγια του ήταν ένα μάτσο χάλια. Στο χαρτί που το εριξα σήμερα είχε καλές συγκεντρώσεις. Μένει να δοκιμαστεί στο κυνήγι να δουμε τα σκότωματα του. Εσύ που το κυνηγάς πως το κρίνεις?
Το 36 δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ,το 34 δοκίμασα και μου είχε αρέσει.... Πάνε χρόνια....
 
Φασα και κρύο με mb32
Cheditte cx2000 mb32 1,80x35 No5 sg19 57,80 mm
Και το άλλο ίδιο με z2m21
Για να δούμε τι θα δούμε...,View attachment 54469
Αν το θελεις για κρυο 1,8χ34 με ντραγκο 20 και 616 καψουλι ριξτο σε στοχο να δεις απλα .sex hard. .sex hard.
 
Τράβηξα σημερα σε μια μικρή κούτα στα 25 μέτρα ένα λαμπρο φελτρο ν6 με 2 άστρα κάνη και....ή δε το κανεψα ή.... πραγματικά είναι για τα σκουπίδια.θελω να πάω και το απόγευμα να το ξαναδοκιμάσω σε μεγαλύτερη κούτα 1χ1 γτ κόντεψα να τρελαθώ με αυτό που είδα..
φωτοοοοο
 
Λοιπόν βραδινές ανησυχίες.. Ειπα πριν να την πέσω να σφαξω ένα lambro A1 36 speciale νο5 να μετρήσω σκάγια. Από τα χειρότερα σκάγια που έχω δεί.. Διαφορετικά σε μέγεθος λες και είχε ανάμεικτα μέσα, θαμπά και καθόλου στρογγυλά σε βαθμό που κάποια καθοντουσαν στο κωλο τους και δεν κυλούσαν.. Εντέλει μετρησα 277. Αν μπορέσω αύριο θα το ρίξω και στο χαρτί αλλά ψιλοπροβληματιστηκα.. View attachment 54383View attachment 54384View attachment 54385View attachment 54386View attachment 54387
Τα ιδια είδα και εγω με ενα rotweil R12 που ειχα σφαξει παλαιοτερα...
Έτσι και κατι 3Α που είχα σφάξει πριν μερικά χρόνια..... Εκτός από διάφορα νούμερα σκάγια που είχε μέσα,είχε και σε σχήμα σταγόνας 2/3....
κι όμως υπάρχει Έλλην "φυσιγγάς" που ΚΟΣΚΙΝΙΖΕΙ τα σκάγια που αγοράζει και τα ξανακατατάσει ανά νούμερο πριν τα γεμίσει


*ποιος; δεν το γράφω δημόσια- να μην θεωρηθεί διαφήμιση, όποιος θέλει π.μ.
 
Νάσαι καλά Βασίλη δεν το είχα υποψην μου αλλά άλλη γλύκα να βγάζεις τα μάτια σου να μετρήσεις φυσιγγιο 32γρ νο10 και στα τελευταία να μπερδεύεσαι και φτου και απτην αρχή
σε λίγο θα μας πεις ότι έχει γλύκα να σε μαστιγώνει συνάμα μια νταρντανα με δερμάτινα εσώρουχα (ή ένας αράπης γούστα είναι αυτά) .very funny. .very funny. .very funny.
 
κι όμως υπάρχει Έλλην "φυσιγγάς" που ΚΟΣΚΙΝΙΖΕΙ τα σκάγια που αγοράζει και τα ξανακατατάσει ανά νούμερο πριν τα γεμίσει


*ποιος; δεν το γράφω δημόσια- να μην θεωρηθεί διαφήμιση, όποιος θέλει π.μ.
Σιούτμι‼️
 
Back
Top