Παρουσίαση Φυσιγγίων

Τα mygra ήταν ναι... Τουλάχιστον όταν πρωτοκυκλοφορησαν που τα είχα δοκιμάσει...
Σωστά...
Οχι μονο το colombaccio που βάζω παρακατω αλλά όλη η αρχική σειρα mygra(tortora, tordo, beccacia) είχε 4στερο κλείσιμο...
Μετεπειτα έγινε 6αστερο.......

IMG_20221227_110019.jpg
 
Σωστά...
Οχι μονο το colombaccio που βάζω παρακατω αλλά όλη η αρχική σειρα mygra(tortora, tordo, beccacia) είχε 4στερο κλείσιμο...
Μετεπειτα έγινε 6αστερο.......

View attachment 63795
Παγανοφυσιγγο! Αυτά ο Σταμάτης τα ριχνει στης τσίχλες!
 
Να παρουσιασω και εγω το αγαπημενο μου φυσιγγι που το χρησιμοποιω σε 6αρι για λαγο(στο πεταμα..) και σε 8αρι για μπεκατσα...Δυστυχως φετος λογω ελλειψης GM3 το γεμιζει με granular ευτυχως εχω αποθεμα(εννοειται οτι θα δοκιμασω και το καινουριο εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο...)
View attachment 63776View attachment 63777View attachment 63778View attachment 63779View attachment 63780
Τι μάρκα είναι? Δεν είναι κακό να το γράψεις αφού είσαι ικανοποιημένος!!!
 
Τι μάρκα είναι? Δεν είναι κακό να το γράψεις αφού είσαι ικανοποιημένος!!!
Και είπα δεν θα αναρωτηθεί κανείς Χριστιανός...

Θα το....προσπαθήσω....

Στοιχεία:
1) χρώμα καλυκα
2) διασπορεας
3) σκάγια 32,32γρ
4) πρωτα Gm3 κ τωρα granular
5) κάποια γράμματα που φαίνονται

Μας κάνουν:
Ζωχιός grand prix μπλε διασπορας 32γρ
 
Τι μάρκα είναι? Δεν είναι κακό να το γράψεις αφού είσαι ικανοποιημένος!!!
Συγνωμη φιλε μου δεν ειναι μυστικο απλα ειναι τοπικου κατασκευαστη και για αυτο δεν το εγραψα...Ζωχιος Grand Prix μπλε διασπορας με GM3(o @tasos hunter ξερει...αν το ειχε δει θα σου ειχε απαντησει...)
 
Και είπα δεν θα αναρωτηθεί κανείς Χριστιανός...

Θα το....προσπαθήσω....

Στοιχεία:
1) χρώμα καλυκα
2) διασπορεας
3) σκάγια 32,32γρ
4) πρωτα Gm3 κ τωρα granular
5) κάποια γράμματα που φαίνονται

Μας κάνουν:
Ζωχιός grand prix μπλε διασπορας 32γρ
Βιαστηκα και δεν ειδα το μηνυμα σου οποτε απαντησα και εγω...
 
Last edited:
Συγνωμη φιλε μου δεν ειναι μυστικο απλα ειναι τοπικου κατασκευαστη και για αυτο δεν το εγραψα...
Κατάλαβα πως το λες, ότι κ καλά δεν είναι γνωστός παντού....
Αλλά γενικά είναι καλό να το αναφέρουμε γιατί μπορεί σε κάποιον φίλο να αρέσει η γομωση κλπ κ να θέλει να το δοκιμάσει...

Πέρσι είχα παρει κ εγώ δυο δικά του(Phoenix 32γρ με granular κ grand prix 34γρ με Α1)...
Φέτος μπήκαν σε καποια φάση στο τουφέκι για δοκιμη αλλά ετσι βγηκαν...........
Θα τυχει αλλη φορά..............

Βιαστηκα και δεν ειδα το μηνυμα σου οποτε απαντησα και εγω...
Καλά έκανες, για επιβεβαίωση.....
 
Πέρσι είχα παρει κ εγώ δυο δικά του(Phoenix 32γρ με granular κ grand prix 34γρ με Α1)...
Το phoenix το δουλευω και εγω αλλα οχι με ζεστη απο μπασιματα κιχλας και μετα και αν πεσει αρκετα η θερμοκρασια δουλευω το κοκκινο με Α1...αυτο με την Α1 που πηρες εσυ τι χρωμα εχει ο καλυκας?
 
Το phoenix το δουλευω και εγω αλλα οχι με ζεστη απο μπασιματα κιχλας και μετα και αν πεσει αρκετα η θερμοκρασια δουλευω το κοκκινο με Α1...αυτο με την Α1 που πηρες εσυ τι χρωμα εχει ο καλυκας?
Aυτο που λες..
Κόκκινο* σε καλυκα cheddite κ συγκεντρωτηρα z2m....

* Mπορει στο σάιτ του να λέει 33γρ αλλά στο κουτί γράφει 34γρ κ τόσο το ζυγισα κ εγώ....
https://outdoorz.gr/proionta-grand-prix-kerkyra/
 
Aυτο που λες..
Κόκκινο* σε καλυκα cheddite κ συγκεντρωτηρα z2m....

* Mπορει στο σάιτ του να λέει 33γρ αλλά στο κουτί γράφει 34γρ κ τόσο το ζυγισα κ εγώ....
https://outdoorz.gr/proionta-grand-prix-kerkyra/
Το εχεις κανει καμμια παρουσιαση?αν οχι ετσι και βρω χρονο θα του κανω εγω μια...Βγαζει αξιοπρεπη φυσιγγακια, βεβαια κανει κι αυτος τα πανω και τα κατω οπως ολοι αλλα πιστευω λογικο ειναι ειτε λογω ελλειψης υλικων ειτε λογω αλλαγων στα lot και παει λεγοντας... ιδιογομωτης δεν ειμαι για να καταλαβαινω και παραπανω λεπτομερειες...
 
Το εχεις κανει καμμια παρουσιαση?
Οχι δεν έτυχε Γιάννη....

ιδιογομωτης δεν ειμαι για να καταλαβαινω και παραπανω λεπτομερειες...
Μπορεί να μην εισαι ιδιογομωτης αλλά προηγουμένως έκανες μια πολυ ωραια κ "επαγγελματική" παρουσιαση!
 
Back
Top